Makyaj Ürünleri İndirimli ürünleri paylaşalım mı?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar dün tansaşa gittim. parfümlerde indirim ve hediye var.hihoyyyt
she parfüm deodorant+simli vücut kremi hediyeli 23 tl. kalpli kutu içinde
emotions parfüm deodorant ve 5 li far hediyeli kalpli kutu içinde
bellesima parfüm deodorant ve şık bir çanta hediyeli (makyaj çantası için ideal)
birkaç parfüm markasında daha hediye vardı ma acele ettiğimden markalarını bakamadım.
yeni indirimlerle görüşmek üzerea.s.

TheBodyShop Kenevir ürünlerinde 2al1öde kampanyası başlamış sengözlerimebaksanab

ankaraya taşınsın melodi

bir de oraya el atayım dimi:roflol:
ben Ankara doğumluyum. 5 yaşına kadar orada oturmuşuz.
Ankara da süslü bir almagester'imiz var. o benden daha çok geziyor. bilmediği şey yok valla. kaydirigubbakcemile3
sorun söylesin valla.markaları iyi biliyor. arada ben de yardım alıyorum.kaydirigubbakcemile2

sevgililer günü geliyor bununla ilgili indirim haberleri yok mu acep? bize en güzel hediye limitsiz makyaj alışverişi olur. benim imkanım olsa kozmetiği boşaltır çıkarım valla. :roflol:
bir odamı makyaj odası yapardım harhalde delikafadulden

evet kızlar yeni indirim haberleri yok mu?kaydirigubbakcemile2

dün hobi parfümeriye gittim. %25 indirim hala devam ediyor.
ayrıca flormar da indirim+ 2 ürün alana far veya ruj hediyesi vardı. hihoyyyt

kızlaaaaaaar! yepyeni indirim haberleri ile geldim!hihoyyyt
Hobi Parfümerilerde
Beyu
Loreal
Maybellıne
Nıvea Beaute makyajlarda
Loreal Dermo
NıveaVısage cilt ürünlerinde %50 İNDİRİM
Veeee her 30 tl alışverişe Youth Passport deo hediye (kokusu çok hoş bu deoların)

ben geçen hafta birkaç şey almıştım. şansıma indirim yoktu. kazıklandım yaaa. flormardan gloss hediye verdiler.
max factorde 2 ürün alana çok hoş bir makyaj çantası+ allık fırçası, far fırçası, kaş fırçası hediye.
kadınlar gününde hep indirim oluyor ben de unutuyorum delikafadulden

Son düzenleme:
evet kızlarr nivae her yerde yarı fiyatınaaa
hatta begendikte iki ürüne hediyesi varrr

acaba yrn nerelerde indirim olur..ankaraiçin bilenler warmı..bugün migroslarda wardı kozmetikte tabi fiyatlar hafifi şişirilmiş..ben bazı ürünlerinkini biliyodum yinede ucuza geldi tabii..ihtiyacı olanlar baksınlar...

kızlar migrosta kadınlar gününe özel bu haftasonu kozmetik %50...

evet arkadaşlar migros indirimi süper hihoyyyt ama migros kartınızı unutmayın benim gibi zor durumda kalıp başka bi müşteri tarafından kurtarılmak zorunda kalmayın sonra:roflol::roflol: lorealin göz kalemini ve architect maskarasını maybelline shiny licious dudak parlatıcısını ve tekli yeşil farını bide Neutrogena Clear Pore Wash jelini aldım kaydirigubbakcemile2 kaçırmayın kızlar fırsatı daha da alasım geliyo yarın yine bakıcam :icecream:

watsons'larda ciddi indirimler var kızlar, mutlaka uğrayın 1 Nisana kadar :))

alsancak cumbul parfümeri de
loreal
maybelline
nivea %50 indirimde kaydirigubbakcemile2

watsonsda 1 nisana kadar nivea eyes wide open mascara + nivea volume shine glace dudak parlatıcı 19,99 tl

hobi parfümerilerde saç boyalarında indirim var! kaydirigubbakcemile2

faydalı bir başlık...takibinizdeyim :) Açan arkadaşa teşekkürleeeerra.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…