Makyaj Ürünleri İndirimli ürünleri paylaşalım mı?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
damlasss ve metallium indirim olan mağazaların adlarını yazarsanız sevinirim.
bugün hobi parfümeride indirimin son günü. delikafadulden
beyu
innova
mac faktör
nivea
loreal
maybelline
pastel
verita
flormar
golden rose
cecile
carmina
alix avien
tüm makyaj ürünleri %50 kaçırmayın.:sm_cool:
gliss şampuan 3.90 ytl

ben de forum bornovada gördüm cnm bütün ürünlerde geçerliydi

maybelline de nerde indirim var önümüzdeki hafta gören duyan olursa bi zahmet banada söylesinn :)

neysa saglik olsun indirimi beklerik biz de sagolun kizlar

kızlar hobi parfümeri de max factor de %25 indirim var. hihoyyyt

the body shopta %50 indirimde bir kısım makyaj ürünleri de var.
ben çok güzel pembe bi allık aldım. 34 lira idi normalde, 17 liraya aldım, çok şeker delikafadulden

bazı rujlarda da indirim sürüyor, koşun kapışın delikafadulden

hobi parfümerilerde makyaj ürünlerinde %25 indirim var.
loreal cilt bakımı standında 2 ürün alana mascara hediyesi var.
yolumun üzerinde hobi olduğu için arada girip bakıyorum. başka yerlere gitme fırsatım yok şu an. ama şubat tailinde bir araştırma yapar indirimli olan şeyleri yazarım size.

İzmir de She ürünleri nerede var?

kızlar yine bir indirim haberi ile karşınızdayım. hihoyyyt
halay parfümeride indirim vaaaaar delikafadulden
alix avien ruj 1+1
barbara bort far %30 indirim
cecile fondoten alana mascara hediyeli
max factor minarel fondoten alana 2. ürün %20 indirimli
maybelline tekli göz farı 7.99
sheida sürme lana mascara hediyeli
colors parfüm alana deodorantı ve makyaj çantası hediyeli
dıadermıne 2 ürün alana süt veya tonik hediye
golden rose oje 2 öde 3 al tanesi 1 ytl ye geliyor.
çok tatlı renkleri var kırmızı mor gümüş rengi ben de alıcam.hihoyyyt
daha neler var neler koşun ve görün! delikafadulden

başka indirim haberi yok mu memlekette yahu:sm_confused: :dilcikar:

melodi bu indirim haberlerini hep sen veriosun ama sende izmirdesin nolcak =) ankarayada bi melodi lazım

melodi bu indirim haberlerini hep sen veriosun ama sende izmirdesin nolcak =) ankarayada bi melodi lazım
evet canım ben izmir deki indirimleri haber veriyorum. sen Ankara dasın sende oradakileri haber ver. İstanbuldaki arkadaşlar da oradaki indirimleri haber versin. herkes kendi ilindeki indirimleri haber verirse orada olanlar faydalanabilir. mesela watsons ykm İzmir de var.
maksat ürünleri ucuza alıp kazıklanmalıyım bu kriz de dimi ama yerimseniben

kızlar watsons ta niveadan 2 makyaj ürünü alınımına mascara yada lipgloss hediye,yine niveadan ideal fınısh fondöten alana stay real allık %25 indirimli,loreal glam shine rujlarda %20 indirim var.maybellıne define a lash mascara alana line definer likit eyelıner %50 indirimli,maybellıne farlar 7.90,nivea temizleme ürünleri 9,90 tl.nivea nın diğer nemlendirici kremleri ve diğer ürünlerindede indirim var.flormar true color veya selection pudra alana oje hediye.bezı saç bakım ürünleride indirimde.isterseniz bi bakıverin:)))işinize yarayan bişey varsa.

evet canım ben izmir deki indirimleri haber veriyorum. sen Ankara dasın sende oradakileri haber ver. İstanbuldaki arkadaşlar da oradaki indirimleri haber versin. herkes kendi ilindeki indirimleri haber verirse orada olanlar faydalanabilir. mesela watsons ykm İzmir de var.
maksat ürünleri ucuza alıp kazıklanmalıyım bu kriz de dimi ama yerimseniben

canım ya ben öle çok çıkıp gezemiorum walla üşeniorum şimdi finallerimde btti ooh evde yatcam =)) sizlerden yardım beklemee devam

X