Makyaj Ürünleri İndirimli ürünleri paylaşalım mı?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
CarrefourSA'da 8 martta tüm makyaj-cilt bakım ürünleri %50 indirimli

Kızlar, kadınlar günü dolayısıyla watson's ve migros ta makyaj ve cilt bakım ürünleri yüzde elli indirimli. Ben bir sürü şey aldım, kaçırmayın derim:eek:

Artık yeni indirimler için anneler gununu bekleyecegız sanırım :)

Gülsedef parfümeride she makyaj ürünleri % 50 indirimli

Bodyshopta yosun ozlu seri ve cay agacı serısınde 2 al bir ode var kızlar

Boynerde clınıque rımel ıkılı paket 65 tl ,gıyımde defactoda ındırım Çok var gÖmlekler 14 tl cıvarı,electroworld'de saÇ Şekıllendırıcı cıhazlar kampanyada babylıss ve remıngton

kızlar watsondaki indirimleri yazıyorum..

NIVEA fondoten alana kapatıcı hediye
ALIX AVIEN 1 ruj alana 2.si hediye
FLOMAR yüz ürünlerinden bir alana ikincisi %50 indirimli
LOREAL göz ve dudak ürünleri %25 indirimli
MAYBELLINE ten ürünlrinden 1 alana 2. üründe % 50 indirim
DIADERMINE ürünlerinin çoğu 9.90 tl
Tüm GLISS SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİ %25 İNDİRİMLİ

kızlar bu indirimler 31 marta kadar geçerlii
hayırlı alışverişler
:eek:

slm kızlar,

Clinique rimel güzel mi ?

merhaba ben yeni aldım ikili paket 65 tl tanesi 45 lira normalde boynerden aldım süper rimeller gözüm alerjik olduğundan çok memnun kaldım tavsiye ederim pakette biri taraklı olan ismini unuttum diğeride yoğun fırçalı süper rimeller heleki ikili paket 65 lira olunca strawberry gibi sitelerdeki fiyata geliyor zaten kaçırma derim max factor bile 39 lira iki tane clinique rimel hem kaliteli hem fiyatı çok uygun

Merhaba;
Arkadaslar ben genellikle netten alıyorum makyaj ürünlerimi. özellikle cilginalisveris.com dan alıyorum, fiyatları daha uygun gibi geldi, bi incelemenizi tavsiye ederim:)

kızlar kampanyaya bakın nasıl ama süper değilmi
9 - 25 Nisan tarihleri arasında YKM Mağazaları'nda kozmetik ürünlerinde %15 indirim fırsatı ve ücretsiz makyaj uygulaması hediye!

Anneler Günü'ne Özel 30 nisan- 1 mayıs tarihleri arasında Eyüp Sabri Tuncer'de tüm ürünlerde %50 indirim var...

kızlar bu cumartesi ve pazar günü carrefour mağazalarında makyaj ve yüz temizleme ürünlerinde her markada %50 indirim var. bugün yaptım alışverişimi 202 liralık ürün almışım, 101 lira ödedim. bi ara resimlerini de eklerim. kesinlikle değerlendirin bence :KK66:

Halen devam ediyor mu bilmiyorum ama;
The Body Shop'ta %50'ye varan indirim vardı.

kızlar ya bu sene pembe renk bi oje var herkeste ama ben bi tonunu yakalayamadım kullanan varmı varsa marka sı ve numarası kaç yardımcı olabilirmisiniz ? :sm_confused:

X