Makyaj Ürünleri İndirimli ürünleri paylaşalım mı?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Tekin Acar da 13 Aralıkta clinique ürünlerinde %20 indirim olacakmış Bakırköy Carousel mağazasında

Son düzenleme:
yılbaşında gelecek indirimleri bekliyorum. Gülsedefte bütün indirim yazılarını kaldırmış. yeni yıla hazırlık var galiba.

bursada indirimler yokmu haberiniz yokmu yahu kaydirigubbakcemile3

bu arada bende markafoniye üyeyim shiseido da indiri göremedim o marka yok suan

hobi de
maybelline %25
innova da hoş bir makyaj çantası hediyeli
cecile %10
flormarda ürün alımına rimel yada ruj hediyeli
she parfüm seti parfüm+deodorant+vücut kremi 24 tl
she parfüme kalem hediyeli
max factor kırmızı saten çanta hediyeli.
gülsedef parfümeride
she makyaj ürünleri % 50 indirimli
hatırladıklarım bunlar bu hafta tekrar uğrar bakarım.
aklımda kalmıyor not defterine yazmam lazım.

Son düzenleme:
CosmoWorld mağazalarında Maybelline'de 3 al 2 öde varmışşşş

canım tekin acarlarda normalde 80 küsurdu ben sorduğumda fiyatı.

teşekkür ederim canım bugün douglas a gidicem uygun olursa alıcam ama renkler de çeşit sevilinki kadar çok olmuyo beyaz tenliyim 1numara olurmuki yada varmı önerdigin numara canım vereliniortak?

teşekkür ederim canım bugün douglas a gidicem uygun olursa alıcam ama renkler de çeşit sevilinki kadar çok olmuyo beyaz tenliyim 1numara olurmuki yada varmı önerdigin numara canım vereliniortak?

valla canım renk konusunda pek bir bilgim yok ben de hiç kullanmadım denemiştim sadece bugün ben de douglas a bakacağım bir de double wear light varmış daha hafif formlu sen de istersen lightlara da bak canım belki açık renkler vardır onlarda da.

ama ben çok iyi kapatıcılık istiyorum porselen gibi dursun istiyorum lightlar da yok sanırım ben 1 numaraya bakayım en iyisi bu fırsat kaçmaz dimi canım

kujum ben aldım geldim ama hiç denemedim testerı yoktu 1 numarayı aldım
indirimde%20ydi 67liraya geldi
canım sen naptın?zemuszemus

canım ben de 2 numara pale almond rengini aldım bir de fondöten fırçası alacağım uygulama için güle güle kullan canım.benim aldığım renkte sorun yaşamadım ama sanki normal ten rengimden biraz daha koyu ama sırıtmıyor.

1 numara nasıl oldu canım denedin mi

kızlar bu başlıgı keşke daha önce görseydım bu haftasonu carrefourda cilt bakım ve makytaj ürünlerinde %50 indirim vardı ben de aldım birşeyler
pazartesi de migros da olacakmış diyorlar bir bakmak lazım

canım ben 2yi denedim o bana tam oldu ama pembelik vardı onda ben bej tonları daha sevdigimden 1i aldım..bu bitsin 2yidenerim tatlım ..sende güle güle kullan walla dedikleri kadar varmış hanibuyrunnnnnnnnn mükemmel bi fondoten estee den şaşmam artık zemuszemus

evet canım bugünden perşembe gününe kadar çeşitli indirimler var

perşembe günü de makyaj ürünlerinde %50 indirim olacakmış migrosta

canım benim güle güle kullan tekrardan Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…