inanin baslik bulamadim konumaa

İlişkilerde cinsellik büyük bir önem taşıyor.Ancak sevişmek sadece gir-çık değil.Ruhların birleşmesiyle ilgili eğer senin için o adam çekiciyse her anlamda her şeyin üstesinden gelinir.

Ay cok guldum ya

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

"Kaç cm olmalı?" diye başlık atsaydın "biri evli-ben evlenmek üzereyim" ya da "eşim yeğenine ilgi duyuyor" adlı konuların reytinglerini geçerdin

bende merak ettim nette baktım 5 yada 6 cm penis bile fonksiyonlarını yerine getirebilirmiş sorun etme ama okadar küçük degildir ya küçük cocukların penis boyu 5 6 cm olur erişkinlerin daha büyükmüş

Kızlar parmaklarına orantılı olurmuş çok affedersiniz:))
Yani ince parmaklarında ince fln kısalarınki kısa)
Bi arkadaşımın ablası anlatmıştı
Obaya geçmişti bu yollardan küçükken sorardık ona
Bende eşimden dolayı onaylıyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

benım tezımının farklı versıyonu senınkıde..

bende orta parmak başlangıcında bılege kadar boyunu verıyor dıye duymuştum..

senınkıde ıncelık kalınlık bılgısını verıyor..

enını boyunu ogrendık ıyıce:)

çocuk olur olmaz o biraz bahane gibi geldi bana zira sperm bulaşsa bile hamile kalırsın aşılama var milyon yolu var bunun..
açık yüreklilikle benim için yeterli değil de
neden çekiniyorsun
erkekler şöyle böyle bir kadın istiyorum derken hiç utanmıyorlar ama kadın sex te doyum isteyemez değil mi
hemde öyle bir ister ki
kısaysa beni rahatsız eder de yahut kısaysa şayet tatmin olmamaktan korkuyorum de
küçükken annem dondurma çikolata abur cubur paylaştırdığında bana az veriridi bende neden bana az verdin abime çok verdin dediğimde sen kızsın kızlar boğaz için ağlamaz derdi daha da küçüktüm..
bu şekilde utandırıırdı beni.
hakkım haram olsun öteki dünyada nerden bulursa bulsun versinler hakkımı
ciddi anlamda haram ediyorum anama babama ve elbet abime
sende söyle açık açık hiçççç de utanma
bu ne ya kız erkek ayırımı.
konuyu nereye çektim kusura bakma ama cinselliktede aynı ayrım söz konusu küçük göğüslü kadınlar erkeği tatmin etmiyor ! diye bir araştırma konusu açmış bi gazete
hay sizin ..............................

bende kadınların vajina dudaklarının yüzdeki dudaklara benzediigini duydum yani dudakları ne kadar dolgun yada inceyse vajina dudaklarıda öyle olurmuş acaba ne kadar dogru erkekler de bunu baz olarak düşünüyorlamıdır ki

"Kaç cm olmalı?" diye başlık atsaydın "biri evli-ben evlenmek üzereyim" ya da "eşim yeğenine ilgi duyuyor" adlı konuların reytinglerini geçerdin

aayy cok güldüm..

neysekı yeğen konusu kapandı sımdı..

hehe walla öle napalım
benimki tam ölçü değil de fikir anlamında.uzun mu kısa mı ince mi kalınmı fln die direk bakarak anlayamassın yani
ama senin tezine bi ara bakıyım ben

asasdsffasdfsajdfadgf
yok artıııkkkkkkk bir Angelina Jolie bir Sezen Aksu aman Allahıımmm

yok kız o yalan bak
benimkile tam böle orta şekiili.çok beğenirim dudaklarım çizilmiş gibi
öbürünü tarif edemicem hiççç alakası yok:d, orasıda bi okadar özensiz kalmış

off terbiye adap yerle bir bende yaa:26:

hehe walla öle napalım
benimki tam ölçü değil de fikir anlamında.uzun mu kısa mı ince mi kalınmı fln die direk bakarak anlayamassın yani
ama senin tezine bi ara bakıyım ben

benım tezım benım kocamda tutuyor..hatta senınkıyle benımkını bırlestırınce yıne tutuyor..

baskalarınınkını bılemem tabı:)

bu durumda ınce dudaklı olmak mı makbul,kalın dudaklı olmak mı:S

benım tezım benım kocamda tutuyor..hatta senınkıyle benımkını bırlestırınce yıne tutuyor..

baskalarınınkını bılemem tabı:)

hehe. adam akşam napıon dicek bana
düşünsene dur bakyım getir elini bi ölçeyim dediğimde
suratıma boş boş bakar herhalde

Benim konu olmus bambaska bi konu
Kimi demis tatmin olamamaktan korkuyon kimi demis ne ayip ne diyeyim artik yorum yapsam bile boss herkes anlamak istedigi gibi anlamis

ayyy yiteerrr ahahah valla orta yerimden çatlicam şimdi gülmekten
ayrıntı sorayım hele o zaman iç dudak mı dış dudak mı hahah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…