inanin baslik bulamadim konumaa

Ay okumadan yazdim benden once yazılmış skksm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bilmiyorum yaa bide iri yari nisanlim 1 76 ya 105 kilo var ama gosterdi eliyle yedi cm derken peki yedi cm olursa gercekten sagliksiz bi iliskimiz mi olur yada olmaz mi peki çocuğumuz 36:

kilo fazla olursa, penis kökü içe gömülür ve boyu kısalır...

zayıf olmak bu konuda avantaj....

ama çocuk senle accık dalga geçmiş gibi

korkma diye bence

Bende nisanliyim veaz cok duygularini ve endiseni anlayabiliyorum eklersen ozelden konusabiliriz bunu

Katiliyorum.
7 cm sokcam sana falan ne ya
Ayy insani tiksinme tutuyor.

Arkadaslar kusura bakmayin amaburda cok önyargılı vefevri davranmiyormusunuz? Sonucta biz arkadasin nisanlisini sorgulamiyoruz sadece bir arkadasimizin korkularini ve bilgisinin olmadigi bir konuda yardimci olmaya calisiyoruz.bazilarimiz ise ustune cok gidiyor kizin

Adam boyunu söylememiş ki o işin olması için en az 6-7 cm giricek demiş. Adamın günahını almışsınıızz

1.açıklama: kızlık zarının 7 cm geride olduğunu sanıyor, o yüzden öyle demiş.
2. açıklama: 6 cm olayı da şöyle ki, internette 5-6 cm penisi olan erkeklerin yumurtayı dölleyemeyeceğini okumuştur, ondan öyle demiştir çocuk olmaz diye.

seni hazırlıyor olma ihtimalini düşünüyorum ben de... ama öyle olsa bile takılmamaya çalış.. yine de 7 cm gerçekten fazla ufak... zayıflat nişanlını:):)

nısanlının ellerine bak..orta parmağının basından bılegıne kadar olan kısım,junıorun boyunu belırtırmıs:)

Ahahaha junior
Bu arada boyle bir istatistik mi varmis yoksa tamamen kulaktan dolma birsey mi.. Benim ellerim cok ufaktir sevgilimin elleride ufaktir ama yinede avuclarimizi birbirine degdirince benim ellerim onunkinden daha kucuk kaliyo ama kendimin parmaktan bilege kadar mesafeye baktimda erkek olsam bu ufak ellerle bile masallahim var yanii :)))) ki herkes nekadar kucucuk ellerin var diyo :)
Olculer pek tutmaya bilir yanii yoksa kendi sevgilimden korkmaya baslayabilirim :))) kendi ufak ellerime ragmen boyle bir olcu gorunce :)))

Afedersiniz ama 7 cm gircek oraya diyo 6cm olsaymis çocuğumuz olmazmis sormadim cok utandim ama başka ne olabilirki

Muhabbet harbi tuhaf, ama o konuyu buraya getirecek kadar rahat ise, senin utanman yersiz. Bu konuda deneyimin var da benim bilmedigim bisey mi biliyorsun deseydin? 7 cm gibi bir rakami nerden cikardin, neden 10 degil de 7 de mesela.

Hayir zaten konu almis basini gitmis, utanip cekinme basta olur olacaksa. Senin kafani karistirmis, endiselendirmis. Sor ne soracaksan birak o utansin gerekirse.
.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…