inanin baslik bulamadim konumaa

bu arada nısanlım bana oyle 7 cm dıycek bende ona oturdunda onumu ölçtün derdim

Gerçekten çok saçma. Ne, ne kadar girecek konuşulmuş ne utanılmış ne bi'şey ama soru sormaya geldi mi utanırım.
Madem nişanlın, madem bunları konuşuyosunuz kafana takılan şeyi sormandan doğal ne olabilir ki:44:

Pamukkiz ben ozeldeyim ordan yaz

Ciddi ciddi erkek olduğunu düşünmeye başladım. Tutturdun özelden yaz özelden yaz

Yahu adam "6 cm e kadar çocuk olmuyor, en az 7 cm girmesi lazım çocuk için" demek istemiş.
Gerçekten 7 cm olsa sana söylemeyi geç, asıl erkek milleti takar böyle şeyleri senden önce, beş yaşından itibaren bu konuları konuşup cetvelle ölçerek yarıştıran cinsten bahsediyoruz, gider başını kuyuya gömerdi utançtan.
azıcık mantık allah aşkına.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ayni seyi bende dusundum, hatta onceki mesajlarina da baktim, pek oyle gelmedi, yana yakila ozele gel boyut konusalim diyince insanin aklina ne gelsin...

Konuya gelince, burda insanlara nisalimin ki kucuk mu dersen, saglikli cevap almak yerine iki yaklasimla karsilasirsin, esini sevgilisini ustun erkek olarak belliyip, boyutla sevgilisini ovup seninle dalga gecenler, gerceklik paylari tartisilir...
Ya da konu hakkinda sikma canini yoktur bir sey diyenler...
Ikisinde de konu sonuca ulasmaz...
Burdan ziyade oturup "akilli, mantikli, usturuplu" kelimeler kullanarak nisanlinla konus, burda iste sadece bu kalabalik olur...

Kızlık zarı 7 cm geride gibi bişey demek istemiş sanırım..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Öncelikle şunu söyliyim cm'in çocuk olup olmamasıyla ne alakası var? Ve nişanlın neden böyle konulara giriyor,bence çok ayıp

7 değildir o bekaretin bozulması için 7 cm gerek demiştir
hem boyu değil işlevi

ben onu cıddı ölçü olarak degılde,kızlar arasında fısır fısır konusulan bı rıvayet olarak yazmıştım:)

doğruluğu tartışılır,attım ortaya bişe işte:)

Kusura bakmayin ama nedusundugunuz beni ilgilendirmiyor Rabbim biliyor kimseyi inandirmak zorunda degilim sadece ikimizinde nisanli olmasi ve ayni korkulari yasamamiz nedeni ile konusalim dedim ki zaten konusuyoruz ozelden.

çocuk için penatrasyon gerçekleşmesi gerekli değildir... yüzdesi düşük bile olsa, vajen bölgesine bulaşmış spermden bile hamile kalınabilir...

...

Aynen yaaa..Söylediğide öyle anlaşılmaz bişey değil bahsettiği şeyi de ona nasıl yormuş konu sahibi anlamadım..

konu sahibini tebrik ederim
şahsen (Allah korusun) ben böyle 7cm lik bi konu açamazdım
en azından o 7cm le ilgili benden başka kadınların konuşması bile beni utandırırdı

Önceden böyle bişi mi vardı ya..
Eskidenn annelerimizz böyle bir şeyi araştırma
içerisine girmiş mi hayır?
Bakınn bizler doğmuşuzzz..
Böyle saçma şeylerle en güzel
günlerinizi gölge düşürmeyin ya...

7cm değildir ya o kadar da değil ereksiyondaki hali değildir o belki onu diyodur 7 cm diye

ben onu cıddı ölçü olarak degılde,kızlar arasında fısır fısır konusulan bı rıvayet olarak yazmıştım:)

doğruluğu tartışılır,attım ortaya bişe işte:)
ay alemsin iyiymiş yinede yeni birşey öğrenmiş olduk ama doğru ama yanlış

İlişkilerde cinsellik büyük bir önem taşıyor.Ancak sevişmek sadece gir-çık değil.Ruhların birleşmesiyle ilgili eğer senin için o adam çekiciyse her anlamda her şeyin üstesinden gelinir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…