inanin baslik bulamadim konumaa

ayyy yiteerrr ahahah :KK9::KK9::KK9::KK9: valla orta yerimden çatlicam şimdi gülmekten:KK53::KK53:
ayrıntı sorayım hele o zaman iç dudak mı dış dudak mı hahah :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

sen sorda, sor bakıyım ben görebiliomuyum ayrıntıyı:KK70:
şöle diim:KK70:,,
senin tezin doğruysa eğer benm dudaklar şeftali gibi olmalıydı:KK70::KK70:

yok kız o yalan bak:KK70:
benimkile tam böle orta şekiili.çok beğenirim dudaklarım çizilmiş gibi:KK70:
öbürünü tarif edemicem hiççç alakası yok:KK70::KK70::KK70::d, orasıda bi okadar özensiz kalmış:KK70::KK70:

off terbiye adap yerle bir bende yaa:26:

:KK9: :KK9: benımde dudaklarım küçüktür dolgun degil ama orası :KK52: maşallahı var :KK17:

yok bence de yalan kesınlıkle :KK66:

Benim konu olmus bambaska bi konu :KK28:
Kimi demis tatmin olamamaktan korkuyon kimi demis ne ayip ne diyeyim artik yorum yapsam bile boss :KK14: herkes anlamak istedigi gibi anlamis :KK47:

tatlışım korkma sen.çocuk hikayesi falan zaten seni hiç korkutmasın.
çokk kısaysa belki seni rahatsız eder , etmyebilrde ama
bunu deneyip görceksin.
ayrıcaq okadrcık küçük olduğunu düşünmüorum
seni korkutmamak için söylemiştir.
yoksa okadar olsa söylemezki zaten

sen sorda, sor bakıyım ben görebiliomuyum ayrıntıyı:KK70:
şöle diim:KK70:,,
senin tezin doğruysa eğer benm dudaklar şeftali gibi olmalıydı:KK70::KK70:
yalnız tezler benim değil millan boyunu didi izgubende kadın dudaklarını didi:KK1:
ben sadece gülüyom.:KK53::KK53: bu arada şeftalide en sevdiğim meyvedir haa şaka bi yana olsada yesek ayy
hamileler gelmesin topice benim bile nasıl canım çekti sulu sulu ohh:KK39:

yalnız tezler benim değil millan boyunu didi izgubende kadın dudaklarını didi:KK1:
ben sadece gülüyom.:KK53::KK53: bu arada şeftalide en sevdiğim meyvedir haa şaka bi yana olsada yesek ayy
hamileler gelmesin topice benim bile nasıl canım çekti sulu sulu ohh:KK39:

bana gözü koydun sen..
sulu sulu falan:KK52::KK53::KK56:
ben yavaştan kaçıyım:KK70:
benim adam yetip artıyor zaten:KK70::KK70:

Ay bu yoruma cok guldummm :KK52::KK52::86:
Ay Allah senden razı olsun arkadaşım..
bu arada haberlerde bile çıkıyor afedersin bakire ama hamile diye
küçükken hatta hatırlıyorum artık beynime nasıl kazındıysa hiç unutmuyorum bunu
o yüzden gayette çocuğun olur canım santimle fln hiç alakası yok
nişanlın tam olarak neyi anlatmaya çalışmış sana 7cm diyerek anlayamadım ama
varsayalım ki kendiyle çok barışık birisi ama .... ufak olduğu için seni mi hazrlıyor oray tabi çözemedim
ama çocuğun Allahın izniyle olur tatlım hiç sıkıntı yapma boyla moyla olacak iş değil o:emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar:

Ay Allah senden razı olsun arkadaşım..
bu arada haberlerde bile çıkıyor afedersin bakire ama hamile diye
küçükken hatta hatırlıyorum artık beynime nasıl kazındıysa hiç unutmuyorum bunu
o yüzden gayette çocuğun olur canım santimle fln hiç alakası yok
nişanlın tam olarak neyi anlatmaya çalışmış sana 7cm diyerek anlayamadım ama
varsayalım ki kendiyle çok barışık birisi ama .... ufak olduğu için seni mi hazrlıyor oray tabi çözemedim
ama çocuğun Allahın izniyle olur tatlım hiç sıkıntı yapma boyla moyla olacak iş değil o:emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar:

Teşekkürler yorumunuz icin rahatladim gercekten :KK9:

yok canım benden zarar gelmez sana:KK1::KK1:
şeftali hakkaten çooookk severimmmm :KK39:
Allah mutluluğunuzu daim etsin:KK16:

:))
saol canım bnm.
bu aralar limoniyiz aslında.
allah kabul eder inş dualarını.
kipada ben görmüştüm seftali çıkıo yavaş yavaş
git al ye de
şişmesin bi yerlerin seninde:pP:KK39::KK1:

Çok çok afedersiniz ama bana burda cok tepki de gösterebilirsiniz söyleyeceklerimden dolayı,gösterin saygıda duyarım fakat ben fikrimi sölemek istiyorum

Bizim örflerimizde,adetlerimiz de ananelerimiz,dedelerimiz düğünde görürmüş kimle evleneceğini filan.Hadi onların dönemi öleydi,diyip bu konuya çok kafa yormadım,tuhaf gelmiyo mu?tuhaf ! afedersiniz ama 10 dk önce gördüğünüz adamla birlikte oluyosun.Ne acı ..

Neyse ki şimdi artık bizlerin koca! secme hakkı var sağolsunlar !! bi çok yer de hala yok ama o kadar incelersek,işin içinden cıkamayız.
Erkeklere göre kadın hep seçilen oldu,asla seçen olmadı bu Ülke'de senelerce..
Tv'lerde hala izliyoruz kadın cinayetlerin de Ülke ne halde ..Ayrılmak isteyenin vay haline !

Artık birçok bayan severek evleniyor ama Ülkemizde bir tapu daha var ki ''Namusun iki bacak arasın da olduğu''..İnsanlar aman kızlığım gitmesin diye neler neler yapıyor başka başka erkeklerle ama evlendiği kişiyle gece birlikte oldugun da sanırsın Sütten çıkmış ak kaşık kadar temiz,sanırsın ki eline erkek eli değmemiş.
Bir çok kadında cinselliği ilk gece yasıyor,erkekler için cinsellik neyse,kadınlar için de oledir.Kimse kimseyi kandırmasın ama sorsanız erkeğin elinin kiri,kadına da el kiri derler bu Ülke de.
Bazı erkekler o işi görürken bazen değişebiliyor,farklılaşabiliyor,sert hareketler uygulayabiliyor ve kadın bununla ilk defa o gece yüzleşiyor ya da erkeğin cinsel sorunlarıyla
Neyse konu da bu şimdi bayan kaç yasında bilmiyorum ama nişanlısıyla bu konuları ilk defa konusuyor ve aldığı cevaptan tedirgin.
Kimseyi yadırgayamam belki aile yapınızdan dolayı bu konuları konusmaya çekiniyor olabilirsiniz ama bu cok yanlış,bakın şimdi kafanız karmakarışık.

Keşke evlenmeye karar verdiğiniz adamın her halini bilseniz.Ben Üniversitede dönemlerinden beri ailemden uzak yasıyorum.Kimilerine benim yaşadıgım hayat tarzı da yanlış gelebilir saygı duyuyorum ama benim uzun zamandır birlikte olduğum erkek arkadasım haftanın 3-4 günü bende kalır.
Bizde evliliği düşünüyoruz ve ben bu adamın ev halini biliyorum,yemek yapar,ne izlediğini biliyorum,nasıl uyudugunu ne yediğini ne içtiğini biliyorumbunun için hiç böle seyler düşünmüyorum.Sizcede evlenme kararı aldıgınız kişinin herseyini bilmek önemli değil değil midir?
Kimse yanlış anlamasın sadece namusun iki bacak arasında olduğunu düşünen zihniyetten nefret eder oldum..
Bence konusun nişanlınızla herseyi,sorun için rahatlasın.ondan utanmayın artık,o sizin,siz onunsunuz artık bu yola girilmiş.Şakayla karısık ona sorun ve inanın onunda hoşuna gider bu konular:KK14::KK76:

:))
saol canım bnm.
bu aralar limoniyiz aslında.
allah kabul eder inş dualarını.
kipada ben görmüştüm seftali çıkıo yavaş yavaş
git al ye de
şişmesin bi yerlerin seninde:pP:KK39::KK1:
göğüslerim şişsin mesela hiç hayır demem hatta bir beden artsın mümkünse:92:
pazarda felan görünce alıciimm:KK8:

göğüslerim şişsin mesela hiç hayır demem hatta bir beden artsın mümkünse:92:
pazarda felan görünce alıciimm:KK8:

yok beee!
hüçük olunca daha rahat
ben bide emzirmeyi bıraktım rahatladım şimdi.
80 olmuşumdur galiba
emzirirken 90 nı buluodum.
çekilcek dert deilll..
hoş adamlar büyük sevio biraz sanki demi:)

yok beee!
hüçük olunca daha rahat
ben bide emzirmeyi bıraktım rahatladım şimdi.
80 olmuşumdur galiba
emzirirken 90 nı buluodum.
çekilcek dert deilll..
hoş adamlar büyük sevio biraz sanki demi:)
minyonum normaldede ben öyle kafa kadar gögüs çok dikkat çeker zayıfımda
benimkininde elleri küçükk:KK52::KK52: Allahım neler diyorum beennn
ama yinede en azından normali 80 fln olsa iyi dicem yinede
severler tabi canım sevmezlermi şöyle dolu dolu:KK17::KK17::KK17:

minyonum normaldede ben öyle kafa kadar gögüs çok dikkat çeker zayıfımda
benimkininde elleri küçükk:KK52::KK52: Allahım neler diyorum beennn
ama yinede en azından normali 80 fln olsa iyi dicem yinede
severler tabi canım sevmezlermi şöyle dolu dolu:KK17::KK17::KK17:

Ay yeni öğrendiğim şeyi paylaşıyım, bu ön kalıp A B C imiş. yani 75 80 falan sırt ölçüsüymüş bayanlarr

Oncelikle nette boyut araştırması yapacağına döllenme nasıl olur die yapsaydin "spermin yumurtaliga ulasmasinin" penis boyuyla degil spermon ileri yonelik hareketiyle yani spermin aktifligiyle alakali olduğunu gorurdun. Yani boyu 15 olsa da sperm tirt sa,çocuk olmaz. Ama 7 yle spermler aktifse olur. Ayrica büyük olmasida iliski esnasında mutlu etmeyebilir buda senon vajinanla alakali. Keza dar yapılı bir vajinan varsa büyüklükte sorun. Yani bunlari yasamadan bilmeniz imkansız. Ayrica cinsel anlamda mutsuz olursanizda bununda çözümleri mevcut, peniz buyutmeler,sertlestiriciler,vajona daraltmalar vs. Yani kafana tokadan baska aey takma die bosa dememisler. Bunlar icin simdiden düşünmen kahrolmann gereksizz....

X