İnanamıyorum hamileyim kızlar hamile!!

kızlar aklıma gelmişken doğuma giden bi arkadaşıma dua et demiştimm doğum esnasında sürekli dua etmiş aklıma geldikçe yazıyorum işteee

tebrikler cnm allah sağlıklı eli ayağı düzgün bi evlat nasip etsin rahat bi hamilelik ve rahat bi doğum nasip etsin inşallah.allah tüm isteyenlere nasip etsin dualarını bizden eksin etme cnm :)

allahım istyen herkese nasip etsin hekese çok teşekkür ederim iyi dileklerin için canım

canım tebrikler inanki şuan bana bir ümit oldun bende erken test yaptırdım negatifti ve sende ki gibi bel agrım oluyor hemde çok birkaç gün öncede adet olacakmışım gibi kasıklarım şişti ve agrıdı tamam dedim gelick ama 2 gündür filan kasık agrım yok birde gögüs uçlarım sanki hafiften sızlıyor pek umutlanmakta istemiyorum ama acaba demektemde kendimi alamıyorum bugün kuaförde randevum vardı iptal edicegim eger adet olursam giderim inşallah olmamada birde idrarımda beyza küçücük tortular var bilmiyorum seninde oldumu yada ben artık küçücük şeylerden umut bulmak istiyorum herneyse allah kucagına almayı nasip etsin canım

canım o tortucuklar adet dönemime yakın hep oluyo bende bu ayda olduu dedim yine hamile değilim heralde ama varmış işte..
burda okadar hamile haberi okudumki herseferğinde mutluluktan ağlayarak... herkesin dediği bişe vardıı sakın ümitsizliğe kapılmayınn oluyo oldu işte dieee... ne demek istediklerini şimdi daha ii anlıyorum.. evet ümitsizliğe kapılmayın oluyo iştee hemde 1 ay içinde 2 defa ilişkiyle olacağı varsa oluyo:1hug:a.s.

tebrik ederim canım inşallah rabbim sağ salim kucağına almayıda nasip eder inşallahhh canım sende bizler için dualarını esirgeme darısı tüm anne baba olma hasretiyle yanan bizlere olsun inşallahhh

Muzurcum tebrik ederim canım.Allahım bize de zamanda hayırlısı ile nasib etsin.Dualarını bizden eksik etme kardeşim.Bebeğine sağlıkla kavuş inşallah.

muzuperi canım dayanamadım test yaptım malesef negatif buayda olmadı halbuki çok ümitlenmiştim

canım kan testimi yaptırdınnn yoksa idrarmı... benimde idrarda çıkmıyo halaa... olmasada dedim ya ümidimizi kırmayalım..

kızlar 2-3 damla leke gelmiş şimdi benden normalmi acaba offf off daha sevincini yeni yaşıyodum şuan canım çok sıkkın

kızlar 2-3 damla leke gelmiş şimdi benden normalmi acaba offf off daha sevincini yeni yaşıyodum şuan canım çok sıkkın

yat dinlen canım leke gelmesi pek normal değil artarsa hemen bi doktora gitbence yada hiç gecikmeden git.düşük tehlikesi olabilir.hafife alma sakın.

Canım tebrikler. :hooray: :teytey: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. :Saruboceq: Pre-seed sormuştun. Kullandın mı bu ay? a.s.

canım kan testimi yaptırdınnn yoksa idrarmı... benimde idrarda çıkmıyo halaa... olmasada dedim ya ümidimizi kırmayalım..

idrar testi yaptım kendim evde canım şu eczanelerdeki satılanlardan ama işte ne biliyim adet sancımda yok artık beklemeye karar verdim adetim gecikse bile bekliyecegim
senin neden idrarda çıkmadıki henüz kaç haftalık bebiş? :ecrin_bebek:

tebrik ederim canım sana hayırlısıyla dünyaya getireceğin bebeğini büyütecek sağlık mutluluk ve huzur dolu uzun bir ömür dilerim umarım yaşadıgın bu mutluluğu ben ve benim gibi bekleyiş içerisinde olan tüm herkese nasip etsin tanrım!!!

ne mutlu sana tatlım.. babayıda senide tebrik ederim...
rabbim sağlıkla kucaklamayıda nasib etsin inşallah.....

kızlar dün adetimden 1 öncei gündü sarı -kahverengiye yakın bikaç damla lekem geldiii... bugün hiç bişe yok.. yarın pazartesi hemen doktora gidyorumm.. aşırı yorgunum arkadaşlar oturduğum halde yogunumm.... neyse bütün belirtilere razıyım yeterki meleğim beni bırakmasın

Canım tebrikler. :hooray: :teytey: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. :Saruboceq: Pre-seed sormuştun. Kullandın mı bu ay? a.s.

kullanmadım canımm.. açıkcası yumurtlama günlerime yakın kullanmayı düşünüyodum ama dedimya yumurtlama günümden önce oldu ilişkii ve mecburen yumurtlama günlerinde eşimle birlikte olamadıkk..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…