İnanamıyorum hamileyim kızlar hamile!!

muzurperi kan tahlili degerin kac rakamı yazarmısın bana ??

canım dün giremedim cvp yazamadım kusura bakma dün yaptırdım tekrar 137 çıktı normalmi acaba keseyi göremedi rahim duvarın kalınlaşmış çok ii dedi... bayramdan sonra görebiliriz dedi

canım adetin kaçıncı gununde 137 çıktı gun olarak yazarsan kendim ile kıyaslama sansım olur
benim 23. gun 49,64

canım dün giremedim cvp yazamadım kusura bakma dün yaptırdım tekrar 137 çıktı normalmi acaba keseyi göremedi rahim duvarın kalınlaşmış çok ii dedi... bayramdan sonra görebiliriz dedi

gebelik kesesi 1500ün üstüne çıkınca görünebilir ancak içiniz rahat olsun.. hayırlı olsunn cnm:nazar:

muzurperi bebişin hayırlı olsun canım senin akıntı ile ilgili sorduğun günlerde ben de aynı şeyi düşünüyordum bu ay bende hiç akıntı yok kesin hamile değilim diyordum ama bana ümit oldun umarım ben de hamileyimdir ben de adet olmayı bekliyorum

muzurperi bebişin hayırlı olsun canım senin akıntı ile ilgili sorduğun günlerde ben de aynı şeyi düşünüyordum bu ay bende hiç akıntı yok kesin hamile değilim diyordum ama bana ümit oldun umarım ben de hamileyimdir ben de adet olmayı bekliyorum

canım hala doğru düzgün akıntı yok biliyomusun evet ıslak sürekli ama öle deli gibi akıntım yokk hayırlısı inşallah sanki hamile değilim gibi belirtide yok sadece doktorlar gebesin diyoo anlamadım.. bel ağrım vardı oda geçti... yarın tekrar kan testi yaptırıcam inş... katlamış olur:1hug:

canım tebrik ederim öncelikle Allah tamamını erdirsin. çok sevindim senin adına banada ümit oldun cnm. benimde 8 ayım bendede aynen seninki gibi problem yok eşimdede ama olmadı bi türlü yazdıklarını okuyunca dahada bi ümitlendim. belkide stres kafaya takmakdan olmuyor. hayırlısı olsun.Rabbim tez zamanda bana ve isteyen herkeze nasip etsin.

canım tebrik ederim öncelikle Allah tamamını erdirsin. çok sevindim senin adına banada ümit oldun cnm. benimde 8 ayım bendede aynen seninki gibi problem yok eşimdede ama olmadı bi türlü yazdıklarını okuyunca dahada bi ümitlendim. belkide stres kafaya takmakdan olmuyor. hayırlısı olsun.Rabbim tez zamanda bana ve isteyen herkeze nasip etsin.

teşekkür ederim canım..allah hepimizin gönlüne göre versinn dileklerini dualarını kabul etsin.. ben hamile kalınca stresim biter sanıyodum ama şimdi dahada çok stresliyim.keseyi görebilecekmiyiz?? boş gebelik olursa naparım??dış gebelik olursa naparımm?? offf offf anne olmak ne zorrr
isteyen herkese nsip etsin aminn:emir_bebek::CüvCüv:

tbr ederim muzurperi allah tamamına erdirsin bende 5+6 günlük hamileyim allah tüm isteyenlere nasip etsin inşallah dualarım hep sizlerle olucak hamişlerin duası kabul olurmuş öyle derler bende çok tedirgin ve telaşlıyım ben kan testi yaptırdım 5 haftalıkken dr gittim herşey iyi dedi doktor kanda 6 test istedi 6+2 ye gün verdi kalp atışlarına bakıcakmış.ama benim tedirginliğim önceki kötü tecrübeden ben şuan 2.5 yıllık evliyim ilk 1.5 yıl korunduk sonra ocak ayında hamilelik istedim rabbim nasip eyledi fakat 8 haftalıkken kendiliğinden düşük oldu dr önümüzdeki 1 -2 ay içinde isteyebilirsin bebek dedi fakat ben martta olan düşükten sonra anca kafamı şimdi toparladım ve rabbim nasip etti ama çok tedirginim yine bişey olur diye çok korkuyorum .sürekli kendimi kontrol modundayım çok zor duygular içinde oluyo insan kafamçokkarıştı

CANIM İLK SAYFALARDA UZUN YAZDIM AMA ŞUANDA HİÇ BİR BELİRTİM YOKKbende anlamdım korkuyorum zatenn kafam karışık

muzurperi bugun tekrar kan tahlili yaptırcagını yazmıssın aldınmı sonucu yaptırmıs olmalısın ??

muzurperi bugun tekrar kan tahlili yaptırcagını yazmıssın aldınmı sonucu yaptırmıs olmalısın ??

gittim canım yakında sadece özel hastane var doktor muaynesi çok kalabalıktı... kendim özel test yaptırıncada 30 ytl istediler başka yerede gidemedimm işten hemen kaçıp gittim çünküü bilmiyorum yaptıramadım korktum bide katlamzsa offf canım çok stres yapıyorum ben çooka.s.

ben yarın sabah yaptırıcagım kan testini dr um oyle istedi 4 gun sonra tekrar yaptırmıs olacagım en son 49,64 du bakalım kaca çıkacak yada kaça çıkması en az iyi bilmiyorum ama 200 lu falan birsey olması iyi olsa gerek okuduklarımdan

bilmiyorum canım içim sıkılıyorr..şimdi kan verdim geldim.2saate belli olacak ya ne biliimm kesenin görünmemesi beni çok tedirgin etti..daha düşük değerleri olan arkadaşların bile gözüküyoo ne bilim çok korkuyorum

X