İnanamıyorum hamileyiiiimm !!!

allahım sağ ve sağlıklı şekilde kucağına aldığın günleri de göstersin canım
darısı da biz isteyenlerin başına olsun

Tebrik ederim canım.Allah hepimize yaşatır inşallah bu duyguyu.İnşallah doğum haberlerini de alırız.Çok güzel bi duygudur eminim.Darısı bizim başımıza.

Allahıma şükürler olsun bugün keseyi gördük dış gebelik olasılığını sildik böylece. 10 gün sonra kalp seslerini duyarsak sağlıklı bir gebelik başlangıcı olarak kabul edeceğiz. Mesajlarınızla beni yalnız bırakmadığınız için ve tüm iyi dilekleriniz için tekrar tekrar teşekkür ederim. Her daim şükrediyor ve isteyen herkes için dua ediyorum. Allahım kimseye üzüntü yaşatmasın. Haber verdiğim pek çok arkadaşım, dostum "bak sana demiştik zamanı gelince olur diye" diyorlar. O zamanlar bir yanım inansa da onlara bir yanım boynu bükük kalıyordu.Tamamen İnanmak lazımmış. Herşey gönlünüzce olsun.

Kızlar bilenler biliyordur, ben tüp bebek yaptırmak için adetimin gelmesini bekliyordum. Bir türlü gelmedi ama kasıklarım da müthiş ağrı vardı, sürekli wc ye gidip kontol ediyordum. ama sinirlerim bozulmuştu iyice. Olacaksan ol artık tedaviye başlayacağım diye söylenip duruyordum. Bu gün dayanamadım tüp bebek için gerekli olan testlerle birlikte gebelik testi de yaptırdım. Önce telefonla sordum 800'lü bir şey dediler. İnanamadım. Gittim kendi gözlerimle gördüm evet 803. hayırlı olsun dedi görevli bayan, sevinçten ona sarılmışım. Gözlerim doldu ne diyeceğimi şaşırdım. Arkadaşıma söyledim. Bir de idrar testi yapalım ilerde saklarsın dedi. İlk defa çift çizgiyi gördüm. Rüyada gibiyim. Hala eşimin haberi yok, akşam söyleyeceğim. Pazartesi ultrasonda kese varmı bakılacak. İnşallah bir aksilik çıkmaz. Yine yazarım sizlere.
Allahım büyük, "ol" dediğinde oluyor işte bizim kendimizi parçalamamız hiç bir işe yaramıyor. Böyle haberleri okuduğumda, hep buruk bir sevinç olurdu içimde, keşke ben de bunu yaşasam diye düşünürdüm. Şimdi sizler bu satırları okurken neler hissediyorsunuz çok iyi biliyorum. Bizim ümidi kestiğimiz, normal yolla artık uğraşmayın, olmaz dedikleri ay oldu. Hayatta gerçekten mucizeler var. Buna inanın. Allahım isteyen herkese sağlıklı, hayırlı ve akıllı evlatlar versin (amin)

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebeğinde sana kıyamamış anlaşılan benim annem tüp bebek tedavileriyle uğraşmasın demiş nazlı bebek olmıycak demekki. eşine haber verme şeklinede bayıldım allah eşinle bebeğinle uzun ve sağlıklı huzurlu ömür nasip etsin.Buradan doğum haberlerinide almak isteriz. sevgiler.

tebrik ederim inşallah hayırlı haberler alırsın saglıklı sihhatli olur.bende hamileyim ilk gebeligim düşükle sonuçlandı inşallah buna bişey olmaz

tebrik ederim inşallah hayırlı haberler alırsın saglıklı sihhatli olur.bende hamileyim ilk gebeligim düşükle sonuçlandı inşallah buna bişey olmaz

Allah tamamına erdirsin canım. İçini ferah tut, zordur eminim. Ama kötü şeyler düşünme. Olumsuz düşünürsen olumsuzluklarla karşılaşma ihtimalin daha yüksekmiş. Tecrübeyle sabittir. Ben bekarlığımdan beri çocukları çok sevdiğimden çocuğum olmayacak korkusu taşıdım ve 3 yıl uğraştım. Allahım daha fazla uğraştırmasın.

Allahıma şükürler olsun bugün keseyi gördük dış gebelik olasılığını sildik böylece. 10 gün sonra kalp seslerini duyarsak sağlıklı bir gebelik başlangıcı olarak kabul edeceğiz. Mesajlarınızla beni yalnız bırakmadığınız için ve tüm iyi dilekleriniz için tekrar tekrar teşekkür ederim. Her daim şükrediyor ve isteyen herkes için dua ediyorum. Allahım kimseye üzüntü yaşatmasın. Haber verdiğim pek çok arkadaşım, dostum "bak sana demiştik zamanı gelince olur diye" diyorlar. O zamanlar bir yanım inansa da onlara bir yanım boynu bükük kalıyordu.Tamamen İnanmak lazımmış. Herşey gönlünüzce olsun.

Merhaba Canım.

O güzel haberi almışın sonunda. İnşallah sonuda çok güzel olur. Bebeğini kucağına alırsın. Tüp arkadaşlardan böyle güzel haberler almak dileği ile. Sağlıklı kalın.

çok sevindim allahım sağsalim kucagına almayıda nasip etsin inşallah hayırlı olsun

X