İnanamıyorum hamileyiiiimm !!!

Ben dun buraya yaz yazmistim sanki yaaa Allah Allah hemde cok sevinmistim.Neyse simdi yazayim o zaman€ :)

Canim tebrik ederim Allahim kucaginada almayi nasip etsin.Rabbim olmayanlarada versin.Senin sayende bir kez daha gormus ve bilmis oluyoruzkii ALLAHTAN UMIT KESILMEZ...

canım benim hayırlı olsun inşallah sorunsuz bi hamilelik geçirirsin sonundada biz teyzelerine bebişin resimlerini gönderirsin inşallah.bende bu ay adet bekleyenlerdenim uzun prokotol uygulanacak bana martın son haftaları olacak inşallah RABBİMtüm isteyenlerin yüzünü güldürsün hayırlısıyla bu arada eşinin tepkisini merak ettim nasıl söyledin?

Kızlar bilenler biliyordur, ben tüp bebek yaptırmak için adetimin gelmesini bekliyordum. Bir türlü gelmedi ama kasıklarım da müthiş ağrı vardı, sürekli wc ye gidip kontol ediyordum. ama sinirlerim bozulmuştu iyice. Olacaksan ol artık tedaviye başlayacağım diye söylenip duruyordum. Bu gün dayanamadım tüp bebek için gerekli olan testlerle birlikte gebelik testi de yaptırdım. Önce telefonla sordum 800'lü bir şey dediler. İnanamadım. Gittim kendi gözlerimle gördüm evet 803. hayırlı olsun dedi görevli bayan, sevinçten ona sarılmışım. Gözlerim doldu ne diyeceğimi şaşırdım. Arkadaşıma söyledim. Bir de idrar testi yapalım ilerde saklarsın dedi. İlk defa çift çizgiyi gördüm. Rüyada gibiyim. Hala eşimin haberi yok, akşam söyleyeceğim. Pazartesi ultrasonda kese varmı bakılacak. İnşallah bir aksilik çıkmaz. Yine yazarım sizlere.
Allahım büyük, "ol" dediğinde oluyor işte bizim kendimizi parçalamamız hiç bir işe yaramıyor. Böyle haberleri okuduğumda, hep buruk bir sevinç olurdu içimde, keşke ben de bunu yaşasam diye düşünürdüm. Şimdi sizler bu satırları okurken neler hissediyorsunuz çok iyi biliyorum. Bizim ümidi kestiğimiz, normal yolla artık uğraşmayın, olmaz dedikleri ay oldu. Hayatta gerçekten mucizeler var. Buna inanın. Allahım isteyen herkese sağlıklı, hayırlı ve akıllı evlatlar versin (amin)

tebrik ederim canım çok sevindim allah gönlünüze göre vermiş bak uğraşmanıza yorulmanıza razı olmamış dualarınızı kabul etmişşş umarım sağlıklı ve hayırlı bir evlat dünyaya getirirsin allah yardımcınız olsunnnn:nazar::nazar:

:nazar:canım çok sevindim, hayırlı olsun, inşallah hayırlısıyla doğumunu da burdan bizlerle paylaşırsın...

senin rüyan gerçek oldu, artık darısı bizimkilerin başına :nazar::nazar::nazar:

hayırlı olsun inşallah ne güzel yaaa sırnaşık şey inşallah allahım sağsağlim kucagına almayı nasip etsin allahtan umut kesilmez buna en iyi örneksin şu anda bende tüp bebk tedavisi gördüm ama sonuç negatif ikinci kez dr ilaçların etkisiyle eşimin spermlerinde çok düzelme olduğunu söyledi ilaçlara devam ediyoruz normal yolla hamile kalabileceğime dair çok ümitlendirdi beni allahım inşallah bana da nasip etsin

henüz evli bile değilim.
çocuk özlemi nasıl bişeydir bilemiyorum.
ama inan gözlerim doldu okurken.
Allahım eksikliğini vermesin kimseye.....
Rabbim analı babalı büyütsün
gözün aydın arkadaşımm

ben bekarım çocuk özlemi nasıl birşey bileem pek ama benım cevremde cocugu olmayanlar var. bırı de amcam. bırıde sevgılımın ablasıydı o da tup bebekte 3 uncu deemesınde ve 4 aylık hamıle. emınım cok guzel bı duygudur senın ıcın. allah herkesın gonlune gore versın. (amin)

canımm cok sevındım ne guzel..allah anali babalı buyutsun allah bahtını guzel sanslı yazsın..tebrıkler..

Kızlar bilenler biliyordur, ben tüp bebek yaptırmak için adetimin gelmesini bekliyordum. Bir türlü gelmedi ama kasıklarım da müthiş ağrı vardı, sürekli wc ye gidip kontol ediyordum. ama sinirlerim bozulmuştu iyice. Olacaksan ol artık tedaviye başlayacağım diye söylenip duruyordum. Bu gün dayanamadım tüp bebek için gerekli olan testlerle birlikte gebelik testi de yaptırdım. Önce telefonla sordum 800'lü bir şey dediler. İnanamadım. Gittim kendi gözlerimle gördüm evet 803. hayırlı olsun dedi görevli bayan, sevinçten ona sarılmışım. Gözlerim doldu ne diyeceğimi şaşırdım. Arkadaşıma söyledim. Bir de idrar testi yapalım ilerde saklarsın dedi. İlk defa çift çizgiyi gördüm. Rüyada gibiyim. Hala eşimin haberi yok, akşam söyleyeceğim. Pazartesi ultrasonda kese varmı bakılacak. İnşallah bir aksilik çıkmaz. Yine yazarım sizlere.
Allahım büyük, "ol" dediğinde oluyor işte bizim kendimizi parçalamamız hiç bir işe yaramıyor. Böyle haberleri okuduğumda, hep buruk bir sevinç olurdu içimde, keşke ben de bunu yaşasam diye düşünürdüm. Şimdi sizler bu satırları okurken neler hissediyorsunuz çok iyi biliyorum. Bizim ümidi kestiğimiz, normal yolla artık uğraşmayın, olmaz dedikleri ay oldu. Hayatta gerçekten mucizeler var. Buna inanın. Allahım isteyen herkese sağlıklı, hayırlı ve akıllı evlatlar versin (amin)

Canım gözün aydın gerçekten Allah büyük sağlıkla kucağına alırsın inşallah:nazar:

canım benim hayırlı olsun inşallah sorunsuz bi hamilelik geçirirsin sonundada biz teyzelerine bebişin resimlerini gönderirsin inşallah.bende bu ay adet bekleyenlerdenim uzun prokotol uygulanacak bana martın son haftaları olacak inşallah RABBİMtüm isteyenlerin yüzünü güldürsün hayırlısıyla bu arada eşinin tepkisini merak ettim nasıl söyledin?

Canım inşallah seninde gönlünden geçenler gerçek olur. Eşime, idrar tahlilini paketleyip gecikmiş sevgililer günü hediyen diye verdim. Anlamadı önce kutudan tıkırtılar geliyor sonra şaka yapmıyorsun dimi bu konuda şaka yapmazsın dedi. Yapmam tabiki. Sevinçten havalara uçtu tabi. Pazartesi ultrasonda görünceye kadar içim rahat etmeyecek.
Arkadaşlar, bu şekilde hamile kaldım diye yazanların, "kafanıza takmayın, rahat olun, aklınızdan çıkarınca oluyor" tavsiyelerini pek dikkate almazdım, alamazdım. Ama tecrübeyle sabittir. Bir yolunu bulun, ben bu güne kadar bulamamıştım, aklınızdan uzaklaştırın. Ben tam anlamıyla çıkarabildim mi* HAYIR. Geceleri tüp bebek yaptırıyordum rüyamda. ama bu ay hamile kalma ümidi ve endişesi taşımıyordum. Mesele bu olsa gerek.

canım çoooooook sevindim.:teytey::teytey::nazar:
allahım mucizeni sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.
herşey gönlünce olsun.kendine ve bebişine iyi bak.
inşallah darısı başımıza.:1hug::emir_bebek:

tebrik ederim canım hayırlısı olsun inan çok sevindim rabbim hayırlı ve sağlıklı bir şekilde kucağınada almayı nasip etsin bizlerede dua etmeyi unutma

canım inan cok ama cok sevindim hayatım allah hayırlısından kucagına almayıda nasip et bizede dua et canım kendine ve bebişine cok iyi bak ve her zaman bize iyi haberlerini ver allaha emnanet ol canım.. cok sevindim cokkkkkkkkk

Canım bikaçgündür rahatsızdım giremedim o yüzden güzel haberini ancak görebildim....

Gerçekten çok ama çok sevindim...Rabbim sana ve bebeğine sağlık sıhhat versin ....

Darısı isteyen herkesin başına inşallah....

Tedaviye giderken kendiliğinden olmasıda allahın bir mucizesi....

Dualarım hep seninle canım rabbim tamamına erdirsin inşallah...

Seni ve bebişini öpüyorum sevgiler....

Hayırlı olsun canım Sağlıkla bebeğini kucağına al inşallah.Mutlu bir ömür sizin olsun......................

X