İnadina sohbet inadina makara

offf bız farklı sehırlerdeydık aynı sehıre geldık ve benım kv kabusum basladı çok buyu hata yaptım ama neyse evet guzel seyler konusalım nolursa olsun guclu olalım moral bozmak yokkk sapıklı konu arayalımmm

Deli mi ne? Desene ne oldu oğluna mı alican diye şu insanin kiligina kiyafetine bakanlara sinir oluyorum sanane ne giydiysem giydim hayret bisey.
Epey baktı ya sonra hayret birşey cık cık cık yaptı
Laf dalaşına girmek vardı da amann hiç uğraşamam istersem donsuz gezerim kimene. Seviyorum giyiyorum kimseye zarar vermiyorum ki yaşımız geçiyor diye içimizde mi geçsin bacım :)

Bihtersu nun bebeler korunurken olmuşlar hatta sürtünürlerken korunmuşlar ama yine de olmuş delip geçiyor ya onlar

Bihtersu nun bebeler korunurken olmuşlar hatta sürtünürlerken korunmuşlar ama yine de olmuş delip geçiyor ya onlar
yahu ozellıkle korunscam artık korunuren oluyo yanı hatta su surtunme neymıs bı bakalım belkı ıkıncı oyle olur 5 senedır amuda kalkıoz tık yok

yahu ozellıkle korunscam artık korunuren oluyo yanı hatta su surtunme neymıs bı bakalım belkı ıkıncı oyle olur 5 senedır amuda kalkıoz tık yok
Ben 18 aydır korunuyorum aha tık yok gayet mutlu mesut non stop devam ediyoruz valla
Arada fire verdik ama o kadar da kasmaya gerek yok yani ama hiç korunurken kalmadım ulan bizde yanlışlık var ben diyorum biz direk olaya dalıyoruz korunma yok sürtünme yok e böyle çocuk mu olur allasen yanlış yapa yapa ağzımız açık bakarız biz

e cnm külotla surtunmessen olmaz kı oyle kalıyolar hamıle bı de oyle dene ben bı doguruyum 40ım cıksın Allahın ıznıyle hemen baslıycam kulotla

Allah tependen baksın emi sevgiline ne diye giydirmeye çalışıyorsun yahu sen gitsene çok elit duruyor be
Ona cok yakisiyo kiz oyle deme

bdv den sonra öyle alelade bir suçlama dişimin kavuğuna yetmez
Sonra torun, kvnin kiza caldi dedigi yuzugu buldu. Kvnin cantasina atti. Butun ahali evdeyken yuzugu belki sen calmissindir senin paraya ihtiyacin vardi dedi torun. Kv de cantayi doktu bakti yuzuk icinden cikti. Agladi ben yapmadim diye. Torun dedi o yapmadi iftiranin ne kadar kotu oldugunu anlasin diye yuzugu ben buldum attim cantaya dedi. Ama iftiraya ugrayan kiz yukardaydi bilmiyo bunlari. Saniriz intihar etti cam kirilma sesi geldi cunku. Cok heycanlandim

Bir kere Bihtersu'da olay düşünce gücü ve kem gözle alakalı. Hemen hasetlenmeyin
Kizin basina ne geldiyse nazardan gelmis zaten. Cok var oyle kem gozlu

ayy gecen gun o aklima geldi ilk uye oldugum zamanlarda gormustum konularini dedim ne iyi ogretmen. Hayallerim yikildi su an ben gercek saniyodum hala

e cnm külotla surtunmessen olmaz kı oyle kalıyolar hamıle bı de oyle dene ben bı doguruyum 40ım cıksın Allahın ıznıyle hemen baslıycam kulotla
Zaten kulotla olunca cocuk cok namuslu oluyo diyolar. Hani ciplak gezmiyomus gostermiyomus sadece elletiyomus. Onemli bisey bence bu

ayy gecen gun o aklima geldi ilk uye oldugum zamanlarda gormustum konularini dedim ne iyi ogretmen. Hayallerim yikildi su an ben gercek saniyodum hala
Bende gerçek sanıyordum ki hatta kaç üyeliği çıktı onunda kendine cevap yazıyormuş. Sonra özür diledi tüm üyelikleri deşifre oldu hatta. Aslında yazık ya nasıl kafaları var.allah kimseyi aklından eksik yapmasın valla çok zor

ee tabı göstersın ama elletmesıınnn ıstıyosan çocugu kultla yapacaksın acarsan herkese acıyo o da
Evet katiliyorum. Hatta ben kulotlu corap ustume tayt ustume esofman ustume pantolon giyip oyle yapcam. Cok namuslu olsun benim cocugum. Spnucta sperm cok delici bisey. Surtunme yoluyla iliskiye girsen de oluyo. Adam ceketini atsa hamile kaliyosun canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…