İnadina sohbet inadina makara

hıle ısını kardesım buluyodu bı tarlaya 9 tarla dıkme hılesı hızlı buyutme hılesı neler neler bulmustuk da onlarla delı gıbı oynuyduk sonra baktık bunun sonu yok bıtmıyo bıraktık oyle
Ben de 460. Levele kadar falan geldim oyunumda. Biraktim sıkıldim

esım cok ıyıdır Allah var su an ınan elımı bı bardaga dokundurmuyo ama kendınce sanırım heveslenmeyeye gerceks-cı olmaya calısıyo ama bu tavrının benı kırdıgını anlamıo neyse aynen cnm ben de senın ıcın dua ederım bol bol rabbım bıze yardım etsın ıslerımızı kolaylastırsın cnm yaaa ınsallah onunla yasamayı ogrendıkten sonra cok sorun olmuyno ama sen yoruluyosundur ara ögunu yemegı farklı olur onun rabbım tardımcın olsun senın de benım de

İnşallah canım, sen dinlen,kendini hiçbişey için üzme olur mu? Olur inşallah Rabbimin izniyle. İyi düşün,kötüyü çağırma.
ruyalar gordum guzel bu sefer olucak sanırım canım ınsallah bıraz erken dogabılırız ama yıne de yasam sınırlarını asalımmm 32 yı gecelım umudum oyle ondan sonra tabıkı bı gun bıle kardır belkı de hıc bı sorun olmuycak gunu gunune dogacak ınsallah

Aminnn canım benim amin.Zor ya istiyor yiyemedikçe üzülüyor ağlıyor alıştı yavaş yavaş napalım bizim de sınavımız bu. Birde mintim var ya benim 19 aylık velet :) bıcır bıcır konuşuyor artık. Ben eşimden de çok çektim çokkk ama kv yüzünden ilk hamileliğimi rezil gibi geçirdim ağlaya ağlaya. Sonunda erken doğurdum işte. İkinci kızımda kraliçe gibiydim şehir değiştirdik eşimde ki değişiklik çözüldü derken şimdi gözümün içine bakar karım diye. Benim eşim ve kahvaltı hazırlamak su almazdı şimdi sabahları o kahvaltı hazırlıyor ben kızları giydir altını değiştir. Eee yaradan çok büyük. Neyse içimiz kararmasın boşverrrr hak neylerse güzel eyler cankuş.

Rabbim dilerim gönlüne göre verir canım. Sağlıkla doğsunda varsın erken doğsun,toparlar annesi kısa sürede. Bebekler bizim sandıgımızdan çok daha güçlüler inanki. İnşallah herşey güzel olacak,sen içini ferah tut.

Bu arada çok pis kesiliyorum ha pizzacı ki abla tarafından
İkide bir kotuma bakıyor heralde yanında iki çocuk kadın a bak utanmadan yırtık kot giydi diyor
Az kaldı yicek beni yetişin a dostlar

Kuzum ilk bebeğim 2.160 gr doğdu ikinci 2.170 gr hemen toparladılar çok şükür. Yiyecek ekmekleri olunca oluyor işte. Hele küçük birden topladı doktor bile artık prematüre değil kimse inanmaz diyor :)

Bu arada çok pis kesiliyorum ha pizzacı ki abla tarafından
İkide bir kotuma bakıyor heralde yanında iki çocuk kadın a bak utanmadan yırtık kot giydi diyor
Az kaldı yicek beni yetişin a dostlar
Deli mi ne? Desene ne oldu oğluna mı alican diye şu insanin kiligina kiyafetine bakanlara sinir oluyorum sanane ne giydiysem giydim hayret bisey.

Analar ve kuzuları konusuna dönmüş bir içim su Bihtersu konusu, yönetim nerede, konu dışı yorum yapanların banlanmasını reeeeca ediyorum. Bir harf daha yazarsanız ban da ban ban, banana, bana ne, ban ne
Bihter su intihar mi etti nee hic sesi cikmiyorr kizz yazin oykusunu izliyon muu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…