İnadina sohbet inadina makara

neee sen bana zevksizmi dedin, dur seni de banlatimda gör gününü
ben ne bicim zevkli bir insanim bi kere
Aşırının aşırısı mı? Ayrıca ben sizi banlatıcam çünkü herkesin öpüştüğü yere Almanya denir, o zaman orada yaşayan kişi erkektir. :63:

Eklentiler

• fır1.jpg
    fır1.jpg
    23,7 KB · Görüntüleme: 47
ewet yaaa uzulmustum ona ama erkeksın dedıler baya savundu kendını erkek degılıkm ama cok cırkınım benı seven h9ıcolmadı ben de boyle bı kaaraktere burundum falan deyıp gıtmıs uyelıgı ıptal sımdı
kiyamam ya belki onlar da yalandir artik kimseyr inanamiyoruz ki

Biz evlenince kardes kardes uyuycaz zaten. Daha eli elime degmedi. Malum hamile kalirim falan. Cok temkinliyiz. Cocuk dusunene kadsr boyle devam edicez
yok evlenince de kardes kardes yatamam olmaz ii ihh

Aşırının aşırısı mı? Ayrıca ben sizi banlatıcam çünkü herkesin öpüştüğü yere Almanya denir, o zaman orada yaşayan kişi erkektir. :63:

:KK70::KK70::KK70::KK70:

ne oldu kiskandin beni dimi, cünkü ben burda heryerde herkesle öpüsebilirim istedigim zaman (ama kimse benimle öpüsmek istemiyor o ayri tabi)

:KK70::KK70::KK70::KK70:

ne oldu kiskandin beni dimi, cünkü ben burda heryerde herkesle öpüsebilirim istedigim zaman (ama kimse benimle öpüsmek istemiyor o ayri tabi)
Dün Miss Vajina başlığına bakınca, içimde gizli bir lezbiyen olmadığı kesinleşti; olsaydı ben öperdim :KK53::KK53: Şişme erkek öneririm. Canını mı sıktı insanın tıssss bir iğneye bakar :KK53:. Ne kıskancem be yav, içliksizler :KK53:

X