İnadina sohbet inadina makara

O gercek de eksiciler okumus hep onu dalga gecmisler sonra bir saldirdilar hergun

Hakkaten ben de bebegim olmuyor dertleseyim diye gelenlerdenim herkese acik alan iste kalitesiz de olacak

gerçekten mi dedenin büyük hayranıydım çocukken bir imza fotoğraf ayarlarsın artık
Oo veverim bi dal

O gercek de eksiciler okumus hep onu dalga gecmisler sonra bir saldirdilar hergun
Hadi ya tuh bak kacirdim onu benn. Okuyup yorum yapmistim ama devamini takip etmedim

erkekn üyemiymiş
O konu tekrar mi acildi bilmiyorum ama bikac hafta once de vardi. Ben yorum yapmistim hatta. Tekrar mi acti bilemiyorum. Dun birden gundem yaratti cunku

hiç bilmiyom valla

geçenlerde birine bana özelden mesaj attı reel ilişki istermisin diye o anın şokuyla reel ne demişim

geçenlerde birine bana özelden mesaj attı reel ilişki istermisin diye o anın şokuyla reel ne demişim

banada bi üye bayan gibi yaklaşıp muhabbet edip özelden oluyor bunlar tabi...ilişki yaşamak istiyorum offf ya dedi...baktı yazmadım anlayıp gitti..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…