İnadina sohbet inadina makara

Hadi bakalım hallet biriktirme artık.
İstanbul'da olmayı seviyorum ama bu aralar her an acaba nerde ne olacak diye yüreğimiz agzımızda yaşıyoruz.
İnşallah artık biter bu olaylar.
İstanbul normalde her acidan cok avantajli. Nereye adim atsan deniz. Alisveris yapicam desen kadikoy umraniye birer nimet. Vapur sefasi yapabiliyosun. Gezecek cok yer var. Sadece alisveris icin ucuz ve cok cesit olmasini seviyorum. Bi yere gitmeye kalksan en az iki saatini gozden cikartman gerekiyo. Benim universite istanbulda olmasina ragmen gunde en az 4 saat yol cektigim icin yurtta kaldim gecen sene. Bubkadar kalabalik olmasa daha cok sevebilirdim valla

İstanbul normalde her acidan cok avantajli. Nereye adim atsan deniz. Alisveris yapicam desen kadikoy umraniye birer nimet. Vapur sefasi yapabiliyosun. Gezecek cok yer var. Sadece alisveris icin ucuz ve cok cesit olmasini seviyorum. Bi yere gitmeye kalksan en az iki saatini gozden cikartman gerekiyo. Benim universite istanbulda olmasina ragmen gunde en az 4 saat yol cektigim icin yurtta kaldim gecen sene. Bubkadar kalabalik olmasa daha cok sevebilirdim valla
Istanbul sevilmezmi ama trafik kalabalik bazen canimdan bezdiriyor benide. Gecen gun tam 6 saatte karsiya geçtim artik ibb trafikten bakmadan yola cikmiyorum,trafik nerede var diye. Tatillerde güzel oluyor biraz daha normale nazaran.

sagol canım :)kocamı özlüyorum :KK43: çocukla ugrasıyorum falan
Niye kiz nerde calisiyo ki

Istanbul sevilmezmi ama trafik kalabalik bazen canimdan bezdiriyor benide. Gecen gun tam 6 saatte karsiya geçtim artik ibb trafikten bakmadan yola cikmiyorum,trafik nerede var diye. Tatillerde güzel oluyor biraz daha normale nazaran.
Trafik rumu yedi zaten :KK70: bayramda harikaydi. Bombos otobuslerde gittim geldim. Yollar boss otobusler ucuyo. Hep boyle olsa keskee. İnsanlar istanbulda is var diyr geliyo bakiyo is yok o kadar kalabalik ki ama geri de donemiyolar. Beni biraksalar giderim izmire falan oyle ege kiyilarina. Kalabalik olmasa cok guzel.sehir hersey var tasi topragi altin. Ama kalabalik olmasi insanin canina tak ediyo vallla. Ama.alisveris yaparken asfaltlari opesim geliyo :KK70: :KK70: kadikoyu mesken edindim :KK70:

Trafik rumu yedi zaten :KK70: bayramda harikaydi. Bombos otobuslerde gittim geldim. Yollar boss otobusler ucuyo. Hep boyle olsa keskee. İnsanlar istanbulda is var diyr geliyo bakiyo is yok o kadar kalabalik ki ama geri de donemiyolar. Beni biraksalar giderim izmire falan oyle ege kiyilarina. Kalabalik olmasa cok guzel.sehir hersey var tasi topragi altin. Ama kalabalik olmasi insanin canina tak ediyo vallla. Ama.alisveris yaparken asfaltlari opesim geliyo :KK70: :KK70: kadikoyu mesken edindim :KK70:
bugün istanbula gitti kardeşine kız isteyecekler sabah 6 da çıktılar söz keseceklermiş yarın sabaha kadar yok normalde çok kavga ederiz ama çok özledim

Ben gitmek istemem İstanbuldan,kaosu mu seviyorum nedir:KK70:Tatile gidiyorum deli gibi özlüyorum valla. Alışveriş konusunda haklısın gerçekten hem uygun hemde şık parçalar bulunuyor her daim.

Yapacaklarimi listeledim. Bu hafta basliyorum tek tek yapmaya insallah :)

Ben de sevmiyorum ya. Cok kalabalik. Ustelik olaylar var. Metrobuse metroya binmeye korkuyorum. Gecen gun akrabama gidecektim. Nasil korktum metrobuste anlatamam. Bi belge yayinlanmis karakollara imzali bi sekilde oo dolaniyodu whatsappta istanbulda kalabalik yerlere canli bomba gonderilecek diye. Nerde bos otobus metrobus var ona biniyorum. İstanbul cok rezil oldu. Kacasim var buralardan

Hosgeldiiin. Nirdensin hemserim :KK70:
Ay allah ım korusun gördüm o belgeleri :KK43: allah fırsat vermesin yeter ki kendim için değil ama çocuklarım için endişe duyuyorum nereye varacak bu işin sonu bilmiyoruz görmüyoruz :KK43:
Ben alışveriş olayını net ten hallediyorum çıkmaya fırsatım olmuyor net iyi oluyor da kazıklandım ya içim yanıyorrrr gitti gitti paracıklar ama en çok satıcının beni enayi yerine koymasını hazmedemiyorum birde engelledi ya beni wasthap tan hıyar karı

Ay allah ım korusun gördüm o belgeleri :KK43: allah fırsat vermesin yeter ki kendim için değil ama çocuklarım için endişe duyuyorum nereye varacak bu işin sonu bilmiyoruz görmüyoruz :KK43:
Ben alışveriş olayını net ten hallediyorum çıkmaya fırsatım olmuyor net iyi oluyor da kazıklandım ya içim yanıyorrrr gitti gitti paracıklar ama en çok satıcının beni enayi yerine koymasını hazmedemiyorum birde engelledi ya beni wasthap tan hıyar karı
Canım nasıl güveniyorsun ki internete,bilindik siteler dışında cesaret edemiyorum ben.

Ay kıyamam valla çok zor bilirim. Hele kız çocuk bir başka zor. Çata çat cevap veriyor yahu benimkide. Geçen akşam çıktık,kızımla parka önce 2km yürüyüş yapacağız parkurda ordan kızımı parka götüreceğiz,her akşamki plan bu zaten. Bizimki bebek arabasindan indi yürüyeceğim dedi parkurda iyi dedim. Biraz arkada kaldı oradan bağıriyor eşimle bana' Bıktım sizden bıktım,böyle birşey olur mu ya? Her akşam yürüyüş. Ömrümü tükettiniz'diyor. Millet yerlere yattı gülmekten biz eşimle şok. Yani güleyimmi aglayayım mı bilemedim.
Okul gerçekten can valla canım. İnsan bir nefes aliyor,çocuk enerjisini atiyor,sosyallesiyor,biz yetemiyoruz.
Ahahahaaa yemin ederim bunların içine koca karı kaçmış :KK70: hepsi aynı benimki de valizini toplar ben gidiyorum bu evden bune ya bıktım ben böyle yaşamak istemiyorum diye çemkiriyor mannak :KK70:
Allah acılarını göstermesin öyle böyle büyüyorlar işte.
Birde canın evde mısır nişastası var o olur mu minti kızım acıyoo diyor :KK43: krem sürdüm olmadı kantaron yağı sürdüm olmadı nişasta mısır var işte olursa onu süreyim de kuzum rahatlasın

X