İnadina sohbet inadina makara

Pofff ya sabah bizde mi gelsek dedim ama yok ya bugün düğün 1000 kişilik gece 2 de anca biter sonra elemanların günlük ücretleri servisleri hesap kapama derken ee saat 4 olur kızlar perişan yok dedim vazgeçtim gelmiyorum :) ne oldu gözün yemedi demi ben hergün öyleyim Anla anla sen hala kahvaltı hazırlatıyorsun bana diyor :KK70: eee iki bebeyle ben uğraşıyorum oda kahvaltı hazırlasın naapcak mecburrr
Haklısın canım,kahvaltılik malzeme olduğuna şukretsin dolapta. Ben bir çıkıyorum alacağımı unutup geliyorum hemde tek çocukla. Sen napacaksın ikiside küçük birde. Isin zor.

Taksimde sallandiririm o cocugu ben :KK70: :KK70: :KK70: insan evlenmekten korkar oldu zaten bu ne ya koca doner kv gorumce elti tepeye biner kavga gurultu. En iyisi surtunerek alev almak :KK70: :KK70: :KK70:
Sürtünmedim bilemicem :KK70:
Bak yine diyorum dikkat et öyle taksim de sallandırayım derken ipi keser bu bebeler valla kaşla göz arası yedi sülaleni keserler hele benimkiler felaket yaramaz şuan koltuktan atlıyorlar D

@__BADE__ @braindamage lavieenrose_ lavieenrose_ @lady58 @kavun kokusu @KilicBaligi @bibibella @bebem-1221 @Bi kahve choccywhoccydoodah choccywhoccydoodah @sare_sare @Dombik Sayralow Sayralow @Berenimbo @-Mahperi- @voedream @-adre- @kucukkurbaga04
Kizlar obur geyik topigim iki densiz yuzunden uctuu. Ama durmak yook gulmeye devamm. Yenisiyle geldim. Hadi kaynatalim ballarimmm. Arkadaslar da gorsun obur topikte eglenenler kimlermis cok merak ediyolardi :))))

Hahahahahhahajaajha dogru dion ucurduk konunu hahahajaj

Sürtünmedim bilemicem :KK70:
Bak yine diyorum dikkat et öyle taksim de sallandırayım derken ipi keser bu bebeler valla kaşla göz arası yedi sülaleni keserler hele benimkiler felaket yaramaz şuan koltuktan atlıyorlar D
Hahahaha benim kuzenimin cocugu da oyle daha iki yasinda kafa tutuyo anasina bagiriyo car car :KK70:
merhaba hayırlı olsun :)
Sagol kuzumm hos geldin buyur bi cayimizi ic :KK70:

Haklısın canım,kahvaltılik malzeme olduğuna şukretsin dolapta. Ben bir çıkıyorum alacağımı unutup geliyorum hemde tek çocukla. Sen napacaksın ikiside küçük birde. Isin zor.
Sende de unutkanlık var demi niye car car konuşup kafamızı şişiriyorlar :KK70: benim büyük yarın hafta da 3 gün yaz okuluna başlıyor gitsin az valla evde dünyayı dar ediyor 2 yaş sendromundan maalesef kurtulamadı hala huysuz memnuniyetsiz aksi inat amann nr ararsan var çocuum hep mutsuz kardeş istedi yaptık ona da kulp taktı sarışın kıvırcık bu ben böyle istemedim diyor :KK70:

Hahahaha benim kuzenimin cocugu da oyle daha iki yasinda kafa tutuyo anasina bagiriyo car car :KK70:

Sagol kuzumm hos geldin buyur bi cayimizi ic :KK70:
Büyük bana neler diyor çocuğu doğurmuşum da hala kiloluymuşum ulan 20 kilo verdim ben 18 ayda 84 ile başladım 64 kiloyum üstelik 69 ile hamile kaldım bebe beğenmiyor beni ühühü besle kargayı oysun gözünü :KK70:

Sende de unutkanlık var demi niye car car konuşup kafamızı şişiriyorlar :KK70: benim büyük yarın hafta da 3 gün yaz okuluna başlıyor gitsin az valla evde dünyayı dar ediyor 2 yaş sendromundan maalesef kurtulamadı hala huysuz memnuniyetsiz aksi inat amann nr ararsan var çocuum hep mutsuz kardeş istedi yaptık ona da kulp taktı sarışın kıvırcık bu ben böyle istemedim diyor :KK70:
Hem ne unutmak,bıdı bıdı anlatiyor kızım anne bunu alalım şunu alalım derken,aldığım şeyi alma diyor o an almıyorum eve bir geliyorum en önemli şeyi unutmuşum ama kizın istediği kitap vs alınmış:KK70: Liste yaptigim halde unutuyorum hemde,sonra eve gelirken büfede durup ekmek aldığim cok olmuştur ekmek alacağım diye gidip.
Kıyamam ya kıvırcık sarisın tam barbi bebek,niye istemiyormuş.
Kolay değil canım, 3gün iyi gelir hepinize.

Büyük bana neler diyor çocuğu doğurmuşum da hala kiloluymuşum ulan 20 kilo verdim ben 18 ayda 84 ile başladım 64 kiloyum üstelik 69 ile hamile kaldım bebe beğenmiyor beni ühühü besle kargayı oysun gözünü :KK70:
ayy cok tatlilar ya Allah bagislasin
Keske hep dunku gibi olsa yaa. Ara ara yagdi boyle. Ruzgar esti. Hava ilikti. Simdi kavuruyo. Ya cok fazla gezmem ben ama bea dakka disari ciksam karariyorum :KK70:

Ay cocugum olsun oynamak istiyorum onunla boyle dötünu falan isiriyim istiyorum :KK70: :KK70:
yok ya oturamiyorum ben evde basiyolar beni sanki

X