İnadina sohbet inadina makara

Büyük bana neler diyor çocuğu doğurmuşum da hala kiloluymuşum ulan 20 kilo verdim ben 18 ayda 84 ile başladım 64 kiloyum üstelik 69 ile hamile kaldım bebe beğenmiyor beni ühühü besle kargayı oysun gözünü :KK70:
Hahahaha iyice reisligi ele almis :KK70: 5bucuk yasindaydi daha dimi allah bagislasin. Ama zeki cocuk belli. Bu yeni nesil masallah cok zeki oluyo yaa
Ay inşallah kuzum hayırlısı ile bitir okulunu da iyi yerlere gel inşallah.
Ne vardı İstanbul da olucak hıh insan beni düşünür de bursa ya gelir bencilsin Bihtersu :KK70:
Kiz belki bursaya yolum duser de gorusuruz ya allah nasip eder insallah gorusmeyi :KK70:
ayy cok tatlilar ya Allah bagislasin
yok ya oturamiyorum ben evde basiyolar beni sanki
Ay soyle sagdan sagdan camdan esti biraz evet ohh. Tvde de inadina ask var. Hic sevmem ama baska izliycek bisey olmadigi icin mecbyr izliyoss :KK70: :KK70: :KK70:

Hem ne unutmak,bıdı bıdı anlatiyor kızım anne bunu alalım şunu alalım derken,aldığım şeyi alma diyor o an almıyorum eve bir geliyorum en önemli şeyi unutmuşum ama kizın istediği kitap vs alınmış:KK70: Liste yaptigim halde unutuyorum hemde,sonra eve gelirken büfede durup ekmek aldığim cok olmuştur ekmek alacağım diye gidip.
Kıyamam ya kıvırcık sarisın tam barbi bebek,niye istemiyormuş.
Kolay değil canım, 3gün iyi gelir hepinize.
Aynısı işte :) dün gittik markete elimde liste anne bunu alayım hayır ben bunu istemiyorum beğenmedim o olmaz onu almaaaa derken daral geldi çıktım baktım ki bez yok elimde :KK70: esas önemli olan bezdi ama sağolsun unutturdu sabah eşime dedim bez al diye dün gittin ya diyor o dündü dedim :KK70:
Ben tekim gülüm kayınvalide başka şehirde annem başka şehirde tüm gün çocuklar benimle bırakacak bir allah ın kulu yok biraz okula gitsin de bende nefes alayım küçük sessiz çok şükür ablası ayartıyor onu da :) gizli gizli meyve aldırıyor ona dolaptan :KK70: kardeşi beğenmiyor ama acayip düşkünler birbirlerine birbirlerini sabah görmesinler odalarda arıyorlar :KK66:
Küçük uyudu sonunda ablası izin verirse 1 saat uyur yoksa ablası sıkıldım uyansın deyip uyandırıyor

Hahahaha iyice reisligi ele almis :KK70: 5bucuk yasindaydi daha dimi allah bagislasin. Ama zeki cocuk belli. Bu yeni nesil masallah cok zeki oluyo yaa

Kiz belki bursaya yolum duser de gorusuruz ya allah nasip eder insallah gorusmeyi :KK70:

Ay soyle sagdan sagdan camdan esti biraz evet ohh. Tvde de inadina ask var. Hic sevmem ama baska izliycek bisey olmadigi icin mecbyr izliyoss :KK70: :KK70: :KK70:
Bones başlıyor birazdan 8.sezon ama izliyorum yine çok tatlı bones ile booth bayıliyorum. FX varsa izle canim

Aynısı işte :) dün gittik markete elimde liste anne bunu alayım hayır ben bunu istemiyorum beğenmedim o olmaz onu almaaaa derken daral geldi çıktım baktım ki bez yok elimde :KK70: esas önemli olan bezdi ama sağolsun unutturdu sabah eşime dedim bez al diye dün gittin ya diyor o dündü dedim :KK70:
Ben tekim gülüm kayınvalide başka şehirde annem başka şehirde tüm gün çocuklar benimle bırakacak bir allah ın kulu yok biraz okula gitsin de bende nefes alayım küçük sessiz çok şükür ablası ayartıyor onu da :) gizli gizli meyve aldırıyor ona dolaptan :KK70: kardeşi beğenmiyor ama acayip düşkünler birbirlerine birbirlerini sabah görmesinler odalarda arıyorlar :KK66:
Küçük uyudu sonunda ablası izin verirse 1 saat uyur yoksa ablası sıkıldım uyansın deyip uyandırıyor
Bende öyleyim eskiden kitap alır evin eksiklerini unuturdum eşime sipariş verince kitapmi var akşam yemekte yine derdi. Şimdide kizim sagolsun salina salina gidip geliyorum:KK70:
Okul iyi olur bende yanlizim 1 saat birakacak kimse yok,kışın yarım gün gonderdim bende yaz diye ara verdim,Eylül-Ekim gibi başlayacak yine.
Naapsın çocuk sıkıliyordur kendince haklı ama uyaninca olan sana oluyor tabi.

Usenirim sanirim ben usenmedem saha telefonun camini yaptirmaya gidicem uc dort aydir catlak bi sekilde kullaniyorum :KK70: :KK70: artik ruyalarima.giriyo gecen gun telefon ortadan ikiye ayrilmisti ama hala calisiyodu :KK70: :KK70:
Amanın. Bu kadar üşengeç olma canım ya.
Bende genel anlamda üşenirim ama yapmadıkça,erteledikçe rahatsız eder beni . Yapmak daha doğru akıl sağlığım açısından.

Gel gel iskender yerik :KK70: İstanbul û artık sevmiyorum arada anamgil i ablamgil i görmeye geliyorum 3 günde kaçıyorum :KK70:
Zaten ben istanbul u edirne ye gitmek için paravan olarak kullanıyorum :KK70: :KK70:
Bursa iyidir iyi bak hava sıcak diye hafta arası uludağ kaçıyoruz totomuz donup geliyoruz :KK70:

Bende öyleyim eskiden kitap alır evin eksiklerini unuturdum eşime sipariş verince kitapmi var akşam yemekte yine derdi. Şimdide kizim sagolsun salina salina gidip geliyorum:KK70:
Okul iyi olur bende yanlizim 1 saat birakacak kimse yok,kışın yarım gün gonderdim bende yaz diye ara verdim,Eylül-Ekim gibi başlayacak yine.
Naapsın çocuk sıkıliyordur kendince haklı ama uyaninca olan sana oluyor tabi.
Okul candır kuzum valla :) uyanınca ikisi birden yine kuduruyor ben de aralarında oturuyorum oynuyorlar 10 dakika sonra kavga kıyamet :KK70:
Geçen bir yerleri kırıldı heralde dedim bağışlarına bit gittim küçük ablayı ısırmış büyük te tokat atmış anam bir ağlıyorlar ulan yeter da dedim bende oturdum ağladım eşimi de aradım al bebelerini ben gidiyorum bu evden dedim :KK70:
Daha çocuk yokk bana istemem allah olmayıpta isteyene versin yeter iki kız. Onları büyüteyim yeter bana
Çöktüm be 33 yaşındayım 43 gibi oldum halbuki hala 25 sanıyordum kendimi :KK70:

Okul candır kuzum valla :) uyanınca ikisi birden yine kuduruyor ben de aralarında oturuyorum oynuyorlar 10 dakika sonra kavga kıyamet :KK70:
Geçen bir yerleri kırıldı heralde dedim bağışlarına bit gittim küçük ablayı ısırmış büyük te tokat atmış anam bir ağlıyorlar ulan yeter da dedim bende oturdum ağladım eşimi de aradım al bebelerini ben gidiyorum bu evden dedim :KK70:
Daha çocuk yokk bana istemem allah olmayıpta isteyene versin yeter iki kız. Onları büyüteyim yeter bana
Çöktüm be 33 yaşındayım 43 gibi oldum halbuki hala 25 sanıyordum kendimi :KK70:
Ay kıyamam valla çok zor bilirim. Hele kız çocuk bir başka zor. Çata çat cevap veriyor yahu benimkide. Geçen akşam çıktık,kızımla parka önce 2km yürüyüş yapacağız parkurda ordan kızımı parka götüreceğiz,her akşamki plan bu zaten. Bizimki bebek arabasindan indi yürüyeceğim dedi parkurda iyi dedim. Biraz arkada kaldı oradan bağıriyor eşimle bana' Bıktım sizden bıktım,böyle birşey olur mu ya? Her akşam yürüyüş. Ömrümü tükettiniz'diyor. Millet yerlere yattı gülmekten biz eşimle şok. Yani güleyimmi aglayayım mı bilemedim.
Okul gerçekten can valla canım. İnsan bir nefes aliyor,çocuk enerjisini atiyor,sosyallesiyor,biz yetemiyoruz.

Amanın. Bu kadar üşengeç olma canım ya.
Bende genel anlamda üşenirim ama yapmadıkça,erteledikçe rahatsız eder beni . Yapmak daha doğru akıl sağlığım açısından.
Yapacaklarimi listeledim. Bu hafta basliyorum tek tek yapmaya insallah :)

Gel gel iskender yerik :KK70: İstanbul û artık sevmiyorum arada anamgil i ablamgil i görmeye geliyorum 3 günde kaçıyorum :KK70:
Zaten ben istanbul u edirne ye gitmek için paravan olarak kullanıyorum :KK70: :KK70:
Bursa iyidir iyi bak hava sıcak diye hafta arası uludağ kaçıyoruz totomuz donup geliyoruz :KK70:
Ben de sevmiyorum ya. Cok kalabalik. Ustelik olaylar var. Metrobuse metroya binmeye korkuyorum. Gecen gun akrabama gidecektim. Nasil korktum metrobuste anlatamam. Bi belge yayinlanmis karakollara imzali bi sekilde oo dolaniyodu whatsappta istanbulda kalabalik yerlere canli bomba gonderilecek diye. Nerde bos otobus metrobus var ona biniyorum. İstanbul cok rezil oldu. Kacasim var buralardan

Selamlllaaaarrrr
Hosgeldiiin. Nirdensin hemserim :KK70:

Yapacaklarimi listeledim. Bu hafta basliyorum tek tek yapmaya insallah :)

Ben de sevmiyorum ya. Cok kalabalik. Ustelik olaylar var. Metrobuse metroya binmeye korkuyorum. Gecen gun akrabama gidecektim. Nasil korktum metrobuste anlatamam. Bi belge yayinlanmis karakollara imzali bi sekilde oo dolaniyodu whatsappta istanbulda kalabalik yerlere canli bomba gonderilecek diye. Nerde bos otobus metrobus var ona biniyorum. İstanbul cok rezil oldu. Kacasim var buralardan

Hosgeldiiin. Nirdensin hemserim :KK70:
Hadi bakalım hallet biriktirme artık.
İstanbul'da olmayı seviyorum ama bu aralar her an acaba nerde ne olacak diye yüreğimiz agzımızda yaşıyoruz.
İnşallah artık biter bu olaylar.

X