imkansızz... nolur yardım edin bana :(((((

karamsar45

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2010
5
0
telefon almak için bi yere gittim.. benimle o ilgilendi.. o kadar tatlıydı ki.. allahım ne güzel yaratmışsın dedim kendi kendime.. ilk gördüğümde evet beğendim ama birşey hissetmedim.. istediğim telefon ellerinde kalmamış.. ertesi gün tekrar gel dediler.. tekrar gittim telefonumu almaya.. bu sefer başka biri ilgilendi.. telefonumu alıp çıktım ve faturasını almak için tekrar gitmek zorunda kaldım.. 3. gidişimde beni gördü ve gülümseyerek hoş geldin dedi.. :) mutlu oldum tabi.. faturamı alıp çıktım.. ve bi kaç gün sonra arkadaş telefon bakıcakmış yine beraber onun çalıştığı yere gittik.. beni görünce yine hoş geldiniz dedi gülümseyerek.. telefon bakıp çıktık.. böyle 2 - 3 kez daha gittim.. bir gün o dükkanın önünden arkadaşlarımla geçiyorduk o da dükkanın önündeydi.. tam yanından geçerken yüzüme baktı ama ben utancımdan onun yüzüne bile bakmadan geldim geçtim.. aslında yüzüne bakıp selam vermeyi o kadar çok istiyordum ki.. :KK43: işte o an içimde birşeyler oldu kendimi çok kötü hissetmeye başladım.. sanırım aşık olmuştum.. arkadaşlarım kaç defa ona onadan hoşlandığımı söyletmeye çalıştılarsa da başaramadılar.. ya sevgilisi varsa? ya hoşlandığı biri?? ya da geçmişinde yaşadığı bir aşktan kalma acılar?? ayrıca o bana bakmaz bile o kim ben kim?? arkadaşlar faceten eklemem için zorladılar.. bir anda cesaret geldi ve ekledim.. ilk eklediğimde bayağı konuştuk ama ertesi gün girdiğinde laf atmadı.. ben laf attım azıcık konuştuk ve ben çıkıyorum demeden çıktı.. ona ondan çok hoşlandığımı söylemek isterdim ama bu seferde ters bi tepkiyle karşılaşmaktan korkuyorum.. ve eğer söylersem beni faceden belki bile silecek o dükkana birdaha hiç gidemiycem.. onu göremiycem.. hayatının nokta kadar ufacık bir köşesinde yer almak varken tamamen silecek olmakta beni çok üzüyor... en azından böyle haberini alıyorum.. ama yinede çok üzülüyorum.. ondan bu kadar çok hoşlanıyorken bilmemesi de koyuyor bana.. çok üzülüyorum sürekli ağlıyorum nolur yardım edin bana senağlama

Son düzenleme:
canım benim işyerimede bikaç gün üst üste gelsen bende seni tanır gülümserim. kendi kendine anlamlar çıkartmışsın o gülümsemelerden. adamın üstüne düşüyosun buda hoş değil bence. olacaksa bişey zaten olur o seni bulur.
abartma bence.

hayır.. anlam çıkartmadım.. yanlış anlaşılmasın.. gülümsemesi hoşuma gitti sadece.. bunu demek istedim.. hem anlam çıkartsaydım zaten bu kadar yakımazdım... imkansız olduğunu gayet iyi biliyorum.. bu yüzden yardım istiyorum.. senağlama

Eğer gerçekten oda senden hoşlanmış olsaydı..
Şuan seni kazanabilmek için bir sürü takla atardı...
Boşver üzerine gittikçe kaçar..
Sen bayansın biraz ağır olman gerekir.
Boş hayallere kapılıp kendini üzme
Herşey gönlünce olsun...

Eğer gerçekten oda senden hoşlanmış olsaydı..
Şuan seni kazanabilmek için bir sürü takla atardı...
Boşver üzerine gittikçe kaçar..
Sen bayansın biraz ağır olman gerekir.
Boş hayallere kapılıp kendini üzme
Herşey gönlünce olsun...

aynen katılıyorum sana glaze'ima.s.

msnde konusunca pek ilgilenmedigine göre sanada her müsteriye davrandigi gibi davranmis .Hoslaniyor olsa muhabbeti ilerletmeye cabalardi .O degilde senin yazdigin bazi seyler dikkatimi cekti bikac yanlis düsünme sekli ;

ya sevgilisi varsa? ya hoşlandığı biri?? ya da geçmişinde yaşadığı bir aşktan kalma acılar?? ayrıca o bana bakmaz bile o kim ben kim??

Yani sevgilisi olabilir olmayabilir ama o bana bakmaz bile o kim ben kim düsüncesi cok yanlis niye o kdr gözünde büyütüyosun bi erkegi ? Kraliyet soyundan gelen bi prens degil sonucta oda siradan bir insan o kdr büyütme gözünde cok üzülürsün .....

Son düzenleme:
Canım daha yeni tanışmışsınız hemen hoşlanmasını bekleme tanıyın birbirinizi bak bakalım sewdiği warmı bi konuş ondan sonra ne yapıcanı düşünürsün

yapmak gereken tek bir şey var, o da bir daha ona bir şey yazmamakkaydirigubbakcemile5

her hoşlandığın kişiye açılmak zorunda değilsin:umursamaz:

bence kendini çek

o senle ilgilenmek istemediğini zaten msnde ilgilenmemekle göstermişzemuszemus

Allah alla hangi cagda yasiyoruz..bastan yanlis yapmissin..once bir sekilde konusmaliydin..mesela gittigin zaman telefonu alali cok oldu ama bir suru yenilik cikti takip edemiyorum deyip yardim isteseydin o sana yardimci olurken arada onu taniyacak sorular sorabilirdin..once arkadas olmak icin adim atsaydin..sonrada gerekli olabilir diye msn adresini isterdin mail atmak icin.buraya surekli gidip gelmekten kurtulurum hic olmazsa diye..Ama sen gidip direk adami fb'ye eklemissin..burdan kaybettin erkekler pesinden kosanlari cazip bulmaz.yinede cok gec kalmis degilsin..bence onunla faceten irtibat kurma ..birebir gorusebilecegin ortamlarda bulunmaya calis.Once onu bir tani.!

intihar mı :)
tamam hoşlanmışsın gülümsemesi tatlı gelmiş ama kaptırma bu kadar hemen kendini
bence bekle sonuçta sana ulaşabileceği msn adresin face adresin onda biraz ağır yap bakalım kaçan balık kovalanır düşme üzerine.. zaten hoşlanmışsa kesin sana bir şekilde ulaşır

şimdi hoşlanmıyosa bile belki tanıdıkça hoşlanır niye o kim ben kim diyosun ki
öncelikle kendine sen güvenmelisin bence
ozaman işin daha kolay olacaktır
ama facete falanda her zaman selamı sen verme
oda biraz adım atsın ki anla sana karşı neler hissedebileceğini
kendini çok kaptırmamaya çalış sonradan üzülmemek için
umarım herşey gönlünce olur....

aekadaşlar yardımlarınız için gerçekten çok teşekkür ederim.. zamana bırakıcam.. zaten olacağı varsa olur.. olmadı... bidaha karşısına çıkmam onu görmem olur biter..

X