Sivilceli Ciltler İmex sabun abartıldığı kadar iyi mi?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

manikkk

Guru
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2013
2.173
2.306
Bi sabun için çok pahalı (70 TL) ama işe yaşadığından o kadar çok bahsediliyor ki değer mi diye düşünüyorum. Var mı aranızda kullananlar? Sivilcelere olduğu kadar sivilce lekelerine de etkisi var mı? Ve bu paraya değer mi?

Bi sabun için çok pahalı (70 TL) ama işe yaşadığından o kadar çok bahsediliyor ki değer mi diye düşünüyorum. Var mı aranızda kullananlar? Sivilcelere olduğu kadar sivilce lekelerine de etkisi var mı? Ve bu paraya değer mi?
Paraniza yazik etmeyin. Dermatolog onerilerini kullanin katalog saticilarina guvenmeyin.

Paraniza yazik etmeyin. Dermatolog onerilerini kullanin katalog saticilarina guvenmeyin.
Dermatologlar da çok ucuz şeyler önermiyor açıkçası bu sabun daha uyguna geliyor onların önerdiklerine kıyasla 🤷🏻
İmex de zaten dermatologların hastalarına önerdikleri bir sabunmuş, kozmetik değil eczane ürünü araştırdığım kadarıyla
İsmini çok duyuyorum kullanan var mıdır acaba forumda

Dermatologlar da çok ucuz şeyler önermiyor açıkçası bu sabun daha uyguna geliyor onların önerdiklerine kıyasla 🤷🏻
İmex de zaten dermatologların hastalarına önerdikleri bir sabunmuş, kozmetik değil eczane ürünü araştırdığım kadarıyla
İsmini çok duyuyorum kullanan var mıdır acaba forumda
Eczacilar da ticaret yapiyorlar. Ilac dışında sattiklari şeyleri kendileri seçiyorlar. Kendi kararlari tamamen. Içerik okumak lazim. Iceriğine gore karar verilmeli. Instagramda para icin her seyin reklamini yapiyorlar. Guvenmek cok zor.

Ben kullandım bir dönem iyi bir nemlendiriciyle kullanılması lazım. Aman aman bir sey de yapmıyor surata acıkcası. Jel daha cok seviyorum ben.

Bende kullandım hala ara ara kullanıyorum. Sivilce kurutucu özelliği var, nemlendiriciyle birlikte kullanılmalı, leke giderdiğini düşünmüyorum. Bu arada bana da iyi bir dermatolog önermişti

X