İMAJ DEĞİŞTİRMEK İSTEYENLERİN Önerileri, Soruları, Cevapları

Selam kızlar. Ben buğday tenliyim. Saçımın rengi kestane.Hiç boyatmadım daha ama sarı yapmak istiyorum.Gözlerim renkli olduğun için yakışır diyo herkes.Sizce yakışırmı ? :S

o halde bole bişi guzel olabılır...

tabıkı açıcı kullanırlar..sıyah sacı banyoda beaz sabun ıle sık yıkayarak akıtabılırsınız ..papatya suyuda guzel açar guneste beklettıgınızde...çilli kızları cok severım karamel asıl sana hoş olur gercı suan yaptrmışsndr herhalde dımı:bbo:

kızlar mrb .. bende 18 ay dır uğraşıyorum kendi saçlarımın rengi tam anlamıyla gelsin diye ..
saçlarım platine yakın sarıydı .
içinde 3 4 ton farklı sarı röfle vardı ..
tabanı koyu sarıydı kkumrala çalan ..
doğal görünüm seviyordum ben ..
uğraştım didindim en son kapkara saçlarıma kavuşmak için saçlarımın sarılarını kestirdim ..
eskiden belimin altında olan hatta yalnışlıkla üstüne oturduğum saçlarımı =) o kadar uzundu yani bi çırpıda kestirdim ..
şuan sözlüm askerde ..
o gelene kadar uzatacağım ..
gelmesine 13 ayı var ..
ama sarıya takıyorum yeniden ..
cesaretim yok ama..

evşlenene kadar sabredeyim diyorum ..
evlenirken istediğim rengi yaptırmam doğal saçın üstüne daha rahat olur diye ama sabredemiyorum

teşekkür ederim :) fikirlerini almak güzeldi:)

Açık tenliysen karamel yakışır.Çok koyu tenliysen yakışmaz. Karar senin tabiki:kedi:

hyr tatlım daa karar veremedim ama öncelikle saçımı kısa kestirmiştimm ideal boyutuna getirmeye çalışıorum burda öğrendiğim bi kürle az biraz katettim boydan...

ewt karamel veya bakıra bnde takmış durumdayım ve tedirginim açıkçası bi süre sona açılıp garip bi renk olmasından korkuom bölee renkler kullanmadımm bn çünkü kahve ve siyah tonlarını kullandım genellikle şimdide farklılık arıorum bilmiyorumkismile

yaaa kızlar yardım edin bana.benim dogal saçımın üstünde sarı röfle var.şimdide saçımın üstüne wellanın bronz sarısını düşünyorum sizce nasıl olur.çok kararsızım yardım lütfeen:sinifsinif:

Benimde doğal saçımın üstünde röflelerim vardı eskiden ve ben onların üstüne boya yaptığım için artık çok pişmanım .. Kesinlikle boyama bozma bence o saçlarını eminim herkes bayılıyodur saçlarına doğal göründüğü için.

meraba kizlar su siralar bende degisiklik yapmak istiyorum esmerim, kendinden dogal olan siyah uzun saclarim var.siyah gozlu yuvarlak yuzluyum.sizce saclarimi nasil kestirsem ben bir turlu karar veremiyorum yardimlariniz icin simdiden tesekkurler

Saçların uzunsa hiç kısaltma uçlarından aldır hareket verdir bide perçem yaptır ohh miss güneş gözlüğünüde takkkk hoopp taş gibi hatun :)))

tesekkurler rabarbara ben aslinda sibel canin su cakmak cakmak klibindeki gibi dusunuyorum ama yakisirmi birturlu karar veremedim

ben de değişiklik istiyorum saçımı boyamayı düşündüm ama daha önce hiç boyatmadım yıpranır diye korkuyorum saçlarım koyu kestane esmerim zaten boyatmak istesemde bana gidecek renk var mı bilmiyorum bilebilmiyorumkismile
saçlarım uzun katlı kesim çok hafif dalgası var düz sayılır kısa olmamak sartıyla biraz kestirmek istiyorum sizce nasıl kestirmeliyim

selam.. busene üniverstye baslıycm ve tarzımı tamamen otuturmak istiyorm ama bana neler yakısır tam blmyorm .. şuanki zevkimi tarzımı çoğu kişi begeniyor ama takıldıgm yerler var yardımcı olacagnızı umuyorm
çestli bilgiler vermem gerekrse:
1,70 boyundayım 36bedenm 55kiloyum -aslına bakarsanz fiziğmle ilgli sorunum çokta yok ama şu simit bölgem çıkmış skinny gymekten dolayı -
bu zamana kadar bacaklarm ince diye etek gymezdm esas olan zaten ince uzun bacakms
saçım uzun belimden braz asagıda alnım açıkn oldgu için yan percemlerm var onlarda uzun zaten genelde açıktır saçım
takıldgm yerler ise: okula gderken takmak için siyah bi çanta istiyorm nerde bulablrm.. dha doğrusu çantalarımı matmazelden falan alıyorm oda çevremdeki bazı arkdşlara göre fazla klasikmiş
ikincisi hep skinny jean giyiyorum szce nasıl pantolonlar gymeliyim
bliyorm çok konuştum ama gercekten heyecanllym şmdiden tesekkürler

Ben yazın kapımın önünü hiç susuz bırakmam.Elimden geldiğince de beslerim..Eşim kedi sevmediği için besleyip alıştırma diyor sinir oluyorum benim gibi bir hayvan severe bu denir mi..Başkası dese kavga ederim ama eşim deyince bir şey diyemiyorum aramız bozulmasın diye ama içim acıyor..:1no2:

Ayrıca bu konudaki duyarlılığınız için teşekkürler,çoğu insanın umurunda değil :1no2:

sitede oturduğumuzdan kapı önüne koymak olamıyo malesef bide görevliler alıp atıyo aşağı koyduğum kapları sinir oluyorum

ben koyuyorum onlar alıp atıyo yemek kaplarını yaa bırak dursun işte onun da canı var hem yavruluyolar onların süte ihtiyacı oluyo felan ..

ama alışan 1-2 kedimiz var siteden balkona bi yer var ordan geçerekten geliyo hemen mutfağa gidiyo öğrendiler :)) hemen mutfağa gidip evden birilerini çağırıyo :))

onlar da birer can işte...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…