ılk ultrason goruntusunden cınsıyet tahmını

Karından veya vajünal ne oluyor acaba ben Anlamadm herkese karından bakmıyolarmı pikolata78 pikolata78
hamileliğin ilk 12 haftasında bazı doktorlar ultrasonu vajinadan girerek çekiyorlar. Bazıları ise göbek üzerinde ultrason çekiyor. Karından tüm hamilelik boyunca ultrason çekilebilir. Genelde kendine ve cihazına güvenen doktor karından bakar.

9 hafta 6 gun oldu buda yeni görüntüleri

Eklentiler

• 20151210_105120.jpg
    20151210_105120.jpg
    57,3 KB · Görüntüleme: 294
  • 20151210_105137.jpg
    20151210_105137.jpg
    33,2 KB · Görüntüleme: 282
Hayır canım plasentası sağda. Soldaki beyaz lekeye bakma. Sağda kesenin altını saran kısım plasenta
ben 6 haftalık olana baktım soldaki kalın hare plaesnta değil mi? yanlış mı görmüşüm.

Eklentiler

• 20151205_095328.jpg
    20151205_095328.jpg
    55,1 KB · Görüntüleme: 246
son fotolarda neredeyse 10 haftayı doldurmuş bebiş artık kesede geziyordur diye küçük olana baktım
Evet cnm ama ben bebeğe değil plasenta nerde sadece ona bakıyorum ve plasenta yer değiştirmez sanıyorum. 6 haftalıkken solda 10 haftalıkken sağda olmaz plasenta. Ya birini karından birini vajinal çekildi. Ya da plasenta bebek gibi hareket halinde. İlginç.

Evet cnm ama ben bebeğe değil plasenta nerde sadece ona bakıyorum ve plasenta yer değiştirmez sanıyorum. 6 haftalıkken solda 10 haftalıkken sağda olmaz plasenta. Ya birini karından birini vajinal çekildi. Ya da plasenta bebek gibi hareket halinde. İlginç.
6 haftalık olan vajinal olabilir. Çünkü 6 haftalık ile 10 haftalık usgler çok farklı.

karından ultrason 6 haftalık 9 haftalıkken ultrasona gittiğimizde hareketlenmişti bebek doktor gösterdi kolunu bacağını oynatıyordu.

Kızlar plasenta bebek nereye giderse oda orda olmaz mi,ayrı ayrı mi duruyorlar.bebek sağa geçerse oda sağda olur yada tam tersi ama plasentanın da sabit kalacağını sanmıyorum.

karından ultrason 6 haftalık 9 haftalıkken ultrasona gittiğimizde hareketlenmişti bebek doktor gösterdi kolunu bacağını oynatıyordu.
acaba plasenta hareket etmesi değil de bebekle büyüdüğü için yön tespiti zor yapılır diye mi ramzi de hep 6 ya da 7 haftalık ultrason görüntüsüne bakılıyorki

Benim 6haftayi gecince usg goruntusunde kesenin icinde embriyo gorundu tıpkı duz uzun bi cizgi oglummu olcak simdii :-)

Merhabalar bende ilk cuma giricem ultrasona ins keseyi gorur kalp atislarini duyarim... Resmini hemen ekliycem size cok merak ediyorum :) son sat 10 kasim 5 haftalik hamisim sanirim :)

X