İlk tüp bebek denemesi negatif 😔

Embriyo oluştuysa esteki sorun problem teşkil ediyormu?
Bu benim hiç aklıma gelmemişti benim eşimin morfolojisi %1 di.Tup bebek tedavisine nerdeyse kesin gözüyle bakmıştım

Bu benim hiç aklıma gelmemişti benim eşimin morfolojisi %1 di.Tup bebek tedavisine nerdeyse kesin gözüyle bakmıştım
Sanırım genetiği ile alakalı bir durum oluyor embriyo bizde de oluştu inşallah diğerleri sağlıklıdır

Benimde eşimin %2. Acaba endişelenmeli miyim? Embriyolarım var ama bilemiyorum

Benim fikrim embriyo oluştuysa artık rahim ile ilgilidir diye düşünmüştüm.Kanitsal bir bilgim yok neyazıkki
Rahim ile ilgili bir sıkıntı olmadığını söyledi doktorum embriyonun içeriği ile alakalı olabileceğini başka bir sebep göremediğini söyledi ama bir tanesi böyle oldu diye hepsi böyle olacak diye birşey yok olumlu düşünelim kızlar sonuçta beş parmağın beşide bir değil yumurta ve spermler de hepsi ayrı ayrı inşallah geride kalanlarimiz bizim için hayırlısi ve sağlıklisidir inşallah hayırlısıyla bizde evlat sahibi oluruz

Benim negatif sonuçlandı iki embriyo transferi olmuştu biri 1.kalite diğeri orta kalite demişlerdi.negatif sonuç aldıktan sonra doktorumla herhangi bir iletişim de olmadı nedenle ilgilide yalnızca kendimce tahminde bulunuyorum
İnşallah pozitif sonuç alırsınız

İnşallah 2 embriyo mu transfer ettiler yoksa iki ayrı ikisi de negatif mi doktorunuzla neden iletişim kurmadiniz yaşınız kaç

İnşallah 2 embriyo mu transfer ettiler yoksa iki ayrı ikisi de negatif mi doktorunuzla neden iletişim kurmadiniz yaşınız kaç
40 yaşıma 17 gün var.5 embriyo vardı yalnızca bir tanesi birinci kalite dendi.bir defa tüp bebek deneyebildim ve iki embriyo transferi oldu.universite hastanesi ve doktorla neyazıkki iletişime gecemiyorum.hemsiresine ulasabildim o da ikinci kez deneyip deneyemiycegime dairdi ve mümkün değil yetişmez dedi

Allah Allah çözemedim nasıl hastane ne yetişmezmis daha önce denemediniz mi acaba yaşınızdan dolayı soruyorum

Allah Allah çözemedim nasıl hastane ne yetişmezmis daha önce denemediniz mi acaba yaşınızdan dolayı soruyorum
Hiçbir fikrim yok açıkçası psikolojik olarak çöküntünun dışında birde terkedilmislik aldatilmislik duygusu da var nasıl mücadele edicegimi dahi bilmiyorum.6 Şubat'ta estrofeme başladım 18 Şubat'ta ignelere başlamıştım 27 Şubat'ta opu yapıldı ve 2 marttada transfer.kalan orta kalitedeki 3 embriyoda çöp oldu.tekrar başlamak için regl olmam gerekiyordu ve daha dün yeni başladı

İsterseniz başka bir hastaneye taşıyın embriyolarinizii anlattıklarınıza göre bana çok umursamaz geldiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…