İlk mi en derindir? En derin mi ilk sayılır?

İlk mi en derindir? En derin mi ilk sayılır?

• Ankete Katılan
    16
  • Anket Kapalı .

ashabi_lady

Guru
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2008
65
0
39
arkadaşlar sizce gerçekten ilk aşk unutulmaz mı? yada birinin ilk aşkı değilsek yada karşımızdaki ilk aşkımız değilse şansı yokmu, hep ikinci kişi mi oluruz yada olurlar.

bence en derin aşk ilk sayılır.. yani ilk çıktığım çocuğu sadce isim olarak hatırlıyorum

yaşadıklarının özelliği ve güzelliğine bağlıdır...
derinlikte burdan gelir zaten yoksa çektiğin acıdan değil,ilk olmasından ya da son olmasından da değil...

arkadaşlar sizce gerçekten ilk aşk unutulmaz mı? yada birinin ilk aşkı değilsek yada karşımızdaki ilk aşkımız değilse şansı yokmu, hep ikinci kişi mi oluruz yada olurlar.

İlk aşkım kım unuttum bilem(Hakket kimdi acabakafamçokkarıştı)

İkinci kişi olmak yada olmamak neyi farke derki..Önemli olan AŞK'ı SEVGİ'yi Kalbimizde durmaksızın yaşamaktır.
Onuncu kız arkadaşı veya bininci sevgiliside olabilirim...Aşkı sevgiyi benle tadabiliyorsa ne mutlu bana:1closedeyesanlıyanlar banada anlatsın:roflol:)

en çok aşık olduğun kişi unutulmaz..ilk olması önemli değil benim için hissetttiğim o şakın yoğunluğu önemli..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…