iLK HAMiLELiK YASAYANLAR HADi DUYGULARiMiZi BURDA PAYLASALiM:)

KIZLAR TAHMINEN BIZIMKILER BU KADAR DEĞİL Mİ?BENEK GİBİ YANİ...kaydirigubbakcemile3

Eklentiler

• $5_1.jpg
    3 KB · Görüntüleme: 37

canım 1aylık hamileym diyosun doktora nazaman gıttin ve ultrasonda gözüktümü kan tahlili falan yaptırdınmı yaptırdıysan sonucu ne oldu bende 1aylık hamileyım ama ultrasonda gözükmedi kan degerlerimde doktorun istedigi seviyede yukselmiyor dış gebelikten bahsediyor cok korkuyorum 2.5 yıl sonra buldum bebegimi kaybetmek istemiyorum

Bende hamile olduğumu öğrendim bir haftadır içim içime sığmıyor 6 haftalık bebeğim çok mutluyum

benimde 11 hafta 4 günlük oldu. çok heyecanlıyım. ilk hareketlerini ne zaman hissedeceğim .......?

mrb arkadaşlar.benimde ilk hamileliğim daha çok küçük3 buçuk haftalık şuan sadece şaşkın ve tedirginim.ona zarar vermekten korkuyorum.onu ilk hissedeceğim günü sabırsızlıkla bekliyorum.allah hepimize sağlık bebeklerimizi kucaüımıza almayı nasip etsin

ben bebeğim 8 haftalıkken öğrendim hamile olduğumu aslında tam emin bile olamamıştım çünkü 2.çizgi silik çıkmıştı testi 2 hafta üst üste 2 kez denememe rağmen.. Ve o sıralar yaşadığım stresden dolayı adetlerim düzensiz oluyordu... 40-45 gün de bir gibi..

Bebek istiyorduk ve denediğimiz ilk ayda gebe kalmışım..

Ama ben hala yine sekti günüm diye düşünürken doktora gittik ve ultrasonda ne göreyim.. Aman Allahım tarif edilemez bir duygu tam 10 haftalık bir bebeğim vardı.. o minnacık elleri ayakları gördüğümde ruhsuz soğuk dedikleri ben, gözlerim doldu utanmasam hüngür hüngür ağlayacaktım.. Bu nasıl bir güç ki ,nasıl bir yaratan ki size canınızdan bir can daha sunuyor..

Allah bebek isteyen herkese bu duyguyu yaşamayı nasip etsin..

Çok az bir vakit kaldı bebeğime kavuşmama , ve gittikce büyüyen br heyecan seli basıyor yüreğimi..

ınşallah hepimiz hayırlısıyla bebişlerimizi kucağımıza alıp evimize sağ salim gelebiliriz..

benimde ilk hamileliğim o kadar mutluyum ki sürekli gülümsüyorum. sadece ve sadece bebeğimi düşünüyorum. içimde dünyalardan çok sevdiğim eşim ve bana ait bir parça var. bu çok güzel, çok mutluluk verici. bebeğimiz 5 haftalık, henüz çok küçücük ama bizim bütün dünyamızı kapladı. hissettiklerimi kelimeler ile anlatmak çok zor gerçekten. allah herkese nasip etsin. bizlerede bebeğimizi sağlıkla kucağımıza almayı öpüp koklamayı nasip etsin. şuan tek düşündüğüm bu, sağlıklı bir bebek. seni çooooook seviyorum bebeğim.

Bızde epey yol kat ettık ılk hamılelıĞım 60 gÜnÜmÜz kaldı kızımla kavuŞmamıza ınŞallah rabbım ısteyen herkese yaŞatsın harıka bı duygu ıple Çekıyoruz doĞumu

oncelikle amin arkadaslar..benim melegim 13 haftalik onun o minicik elleri ayaklari cok guzel bir duygu benimle beslnen benimle yasayan bir varlik inanilmaz bir duygu.hemen hemen ayni zamanlarda dogum yapcaz kizlar artik ilk dogum yapan bize anlatir ne yasadiklarini..okadar guzel yazmslarki tum tatli anneler allah herkeze bebegini bagislasin...

merhaba bende 7 haftalık hamileyim başta çok korktum dış gebelik ihtimali vardı.ama şimdi çok mutluyum bebişime çok alıştım.bi an önce dünyaya gelsede öpüp koklasam onu.ilk hamilelik gerçekten çok değişik bi duygu.artık anne oluyorum allahım izin verirse hepimizin bebeği sağlıklı doğar inş..

bu arada arkadaşlar siz haftanızı s.a.t. ilk gününden itibarenmi sayıyosunuz?

arkadaslar bana en cok siz yardım edersiniz neler hissettiniz hamile old ogrenmeden önce ne gibi belirtileriniz vardı

arkadaslar bana en cok siz yardım edersiniz neler hissettiniz hamile old ogrenmeden önce ne gibi belirtileriniz vardı

Göğüslerimde adetinkine benzer acıma ...Uyku halsızlık oldu bende ...Kasıklarımda hafif ağrı...

Göğüslerimde adetinkine benzer acıma ...Uyku halsızlık oldu bende ...Kasıklarımda hafif ağrı...

gögüslerime dokunamıyorum cok fena sızlıyo sişti dokunamıyorum bile aksamları asırı üsüme tutuyo sag tarafımda ara ara agrı giriyo bacagıma vuruyo aradada kalbim cok hızlı atıyo 2 gündürde gözlerim kararıyo bide beyaz bi akıntım var bu ay bide hergün atesimi ölctüm 36.6 dan basladı simdi 37.1 düsme insallah allah her isteyene versin beklemek cok zor... sizce hamilelik belirtisi olabilir mi bunlar... allah sizede saglıkla kucagınıza almayı nasip etsin 8 aydır bekliyorum bnde

bence olabılır benımde heyecanlanmısım gıbı bırden kalbım hop edıyodu kaydirigubbakcemile3 ne olur ne olmaz agar bı ıs yapma ben hem aerobıge gıdıyordum hemde bahar temızlıgı yaptım kaydirigubbakcemile3

haftasonu gezi planlamıstı arkadaslar sırf bu yüzden gitmedim belkide hamileyimdir die bakalım degilsemde yine aglama krizleri var demektir o zamnda eglenemem zaten aynen dedigin gibi hani bi sey ögrenecegin zaman heyecanlanırsın ya ole atıyo bakalım insallah bnde sizin aranıza katılırım c tesi test yaptırcam o gün bnm dogum günüm bana dogum günü hediyesi olarak gelir belki

ınsallah cnm ama degılsede sakın kendını yıpratma hep olumlu dusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…