Aile Planlaması İlk gece

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
bende de korku yok ama sadece ya esnekse zar kanamazsa diye endişem var ya öyle olursa arkadaşın dediği gibi. yoksa sevdiğimizin kollarında ohhh ne güzel . ilk olması çekındırıyor .:1hug:

bak aynen bende ondan korkuyorum yoksa sevdıgım insan neden bana zarar vermek istesin ki

arkadaşlar muayene sırasında doktor anlayamazmı acaba esnekmi değilmi diye ?önceden sorsak.

ewet biz yakında doktordan randevu alıcaz bunun için nolur nolmaz

bence o kadar abartmayın,doktora bunu sormaya ne gerek var,denersiniz olmazsa doktora gidersiniz...tabi bu benim şahsi düşüncem...

bence de sonrasında gitmek daha mantıklı
sorsanız ne değişecek zar durumunu mu değiştirecek dr

bence de sonrasında gitmek daha mantıklı
sorsanız ne değişecek zar durumunu mu değiştirecek dr

Evet öncesinde doktor muayenesine gerek yok canım. Eğer kanama olmazsa muayene edilmesi daha uygun olur.

bende bu esneklik durumunu çok düşündüm..kesn benmki öyledir.

-
evet ama insan düşünmekten alamıyo kendini erkekte aynı kelimeyi kullansada sana kendini kastığın içinde yok iğne batmasyok at ısırığı deniliyo acıyoooooooooo işte v iyi tanımıyosan daha zor birde onun bedenine alışşşşşşşş-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-:ecrin_bebek:

özellikle kan gelmezse diye korkuyorum genelde kızlık zarı esnek olanlarda gelmıyormus kan vee böyle olursa ben nasıl bakarım yüzüne :))

kan geldini anladığında otur bunun faydası varmış ve iyi oluyomuş daha açamıycam

düğünüme 11 gün kaldı. doğum kontrol hapı kullanmaya karar verdim. Şu an adetimin ikinci günündeyim. Çok geç kaldığımı bir ay öncesinden başlamam gerektiğini söylüyorlar. Kimi sitelerde adetin ilk gününde başlanması gerektiği kimi yerdede ilk 5 gün içerisinde başlanması gerektiği yazıyor? Kafam karıştı, acilen yardıma ihtiyacım var

ilk gece prezervatif kullanılmalı bence yahu:kedi:

ilk gece prezervatif kullanılmalı bence yahu:kedi:

neden böyle düşünüyorsun merak ettim,çogu kişi prezervatif ilk gece için uygun değil diyor hele ki erkek tecrübesizse.biraz açar mısın?

eger daha önce kullanmadiysan yani bu ay basliycaksan adetin oldugu ilk gün baslaman gerekiyordu canim,bence bu ay gec kalmissin gibi.

doğum kontrol hapları kullanmaya başladığın gün korumaya başlar canım.yalnız adetliyken başlaman lazım.1. gün başlasan daha iyi olurdu ama 2. gün de geç değil.ama 5. gün falan başlarsan çok geç olur.12 yıldır doğum kontrol hapıyla korunuyorum.çok memnunum.yok kısır yapar,yok kilo aldırır falan hepsi hikaye.hamile kalmak istediğim ay kullanmadım ve hemen kaldım.:CüvCüv:

neden böyle düşünüyorsun merak ettim,çogu kişi prezervatif ilk gece için uygun değil diyor hele ki erkek tecrübesizse.biraz açar mısın?

çünkü ilaçların yan etkileri var ben hap kullanmayacağım. Eşim korunacak prezervatifle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…