Aile Planlaması İlk gece

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Ay çok teşekkür ederim, rahatlattınız beni, tamam o zaman bugün 11de alıyorum. Zaten saatimi kurmaya başlamıştım bile:)))

canım arkadaşım korkmana hiç gerek yok sadece kayganlaştırıcı krem kullan gerisi kolay

hiç korkma herşeyi akışına bırak...canının acıyıp acımaması karşındakine bağlı...

bende korkuyorum bazen düşününce....hani yaşımda az değil..28 yaşındayım ama yinede insan çekiniyo...eski sevgilimle bişiler yaşadık tabi bizde ama ilişki yaşamadım...

kızlar bi arkadaş daha sormuş tam olarak nası bi his oluyor diye?bunu açıklayabilecek olan var mı? sinek ısırması dışında

yorgan iğnesi batması gibi desem....))

bişiycik olmuyo cnm merak etme acımaz...
salıver kendini ölee....tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bakşakkıdı

canım hiç ama hiç korkmana gerek yok sen akışına bırakırsan bi anda olur biter anlamazsın bile ama stres yaparsan dahada zorlaşır bende senin gibi stres yaptım şimdiki aklım olsaydı yapmazdım ilk gecenin tadını çıkarırdım sonuçta bi kere yaşıyosun onunda zevki ayrı canım.

Canım ilk gecenin adı bile ürkütücü,gece yapma bu biiir
Sakın ha kasma kendini,gerekirse çok hafifinden antidepresan al,bu ikiiiii,
Eşin de zaten tanıyorsa seni, üzerine çökmeyecektir sanırsam bu da üç,
Hadi kolay gelsin canım,ilk seferde de olacak diye bir kaide yok bunu da unutma

AYY NE KORKUYOSUNUZ NE VAR BU KADAR BÜYÜTÜLECEKklava:

diyecegimi sanıyosanız yanılıyosunuz bende gecn sene bu zmanlar bunu derdine düşmüştüm ne kadar şu ısırık bu ısırık deselerde korkmayın anın tadını cıkarın deselerde korkacaksınız cünkü herkes bu yollardan gectikaydirigubbakcemile3 ama herkes farklı yaşar önemli olan eşinizin size yaklaşımı,ama gercekten gözünüzde büyütmeyin güzel olcak :jeyyar: bikac ay sonra sizde millete başlarsınız akıl vermeye sakin ol düşünme korkma dedikleri gibi degilmişş:roflol:

Hiç bişicikk olmazz ilk gece nedirkiii:) ilk geceden korkuyorsanız Çocuk nasıl doğurucaksınız o zaman :)sırnaşık şeykaydirigubbakcemile3

ilk günden işi bitirmeye calışırsanızda yorgan ignesi batması neymiş dersiniz:roflol: onun üçünn sakin relaks bi şekilde bikacgüne yayın olayı :jeyyar:

bende kendimi cook kasmistiim ama gercektende abartilacak biseyy yok hatta bitince ben bittimi bukadarmiydii dedigimdee esim sen ne bekliyodun dedii sırnaşık şey o kadar buyutmustumki gozumdee kaydirigubbakcemile3

amnn ne korkuyosunuz canım kasmayın ya bence ecıyı değil zevki düşünün böylece canınızda yanmaz =)))
oo ben ilk geceyi 4 gözle bekliyodum zaten asıl o değil ben onun üstüne atladım bile denebilir (öhöm öhöm o kadarda sapık değili yanlış anlaşılmasın =) )
korkmaya hiç gerek yok relaxxx süper bişeyy =))

[..........

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar bende temmuzda evleniyorum. geçen gün doktora gittim genel muayene için ve bilgi almak için bana yan etkisi az olan ya...isminde (bu yasmin değil ama) ilaç verdi önümüzdeki ay kullanmaya başlayacağım.inşallah ilacı bıraktıktan sonra kolay şelikde hamile kalabilirim.benim korkum ilacı bırakınca hamile kalamamak .ılk geceye gelince düşününce evet insan korkuyor biraz ama karşımdaki kişinin hayatımın erkeği olduğunu düşününce geçiyor :)

kendinizi ilk gece korkusuna kaptırmayın..
milletin aman çok acıyor aman çok kanıyor laflarına kulaklarınızı kapayın..
herkesin ilk gecesi bir değildir unutmayın..
böyle şeyleri kafanıza takıpta en güzel günlerinizi kendinize zehir etmeyin...

bencede o anı zehir etmeyin zatenolması gereken doğal bişi

ben tam 11 gün bu korku le yaşadım..ama sonra eşmin anlayışı sayesnde aştım bu sorunu..inan bana hiç öyle abartıldıgı gibi değil..cok basit..zevk almaya çalış:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…