İlk gece

Evet kan gelmeme ihtimali var. Bende ilk ilişkide kan gelmedi. Karşı taraf evlendiği kadına güvenmek zorunda. Güvenmiyorsa ne halt etmeye evlendin derler adama.

Bi dr um demişti sozunu hatıladıgım kadarıyla aktarayım, kızlık zarı patladıgı gibi kan gelir kan gelmeme gibi bir durum yok demişti
Yanlış söylemiş. Öyle bir durum yok. Bende ilk ilişkide kan gelmedi. Pek çok kadında gelmeyebiliyor. Bazen ilerleyen ilişkilerde gelebiliyor.

İlk gece kan gelmeme ihtimali var mı?
Diyelim ki kan gelmedi, karşı taraf bekareti nasıl anlıyor
Benim kizlik zarım çok kalın ve gerideydi. Bazı kadinlarin normal doğumsa doğum anında bile patlayabiliyormus.
İlk evlendiğimde ilişkiye girerken canım yanıyordu vajinismus vardı çünkü gittim kontrol edildim dedi ki kizlik zarın açılmadı sandım ondan acıyor sandım kalın çünkü ama yok merak etme acilmiş kenardan görüyorum dedi doktorum.
Ama kanama gelmedi bilemiyorum sebebini bekli pembe leke oluyor ya çok hafif öyle geldi ve ben anlamadım bilmiyorum

Bu konu hassas bir konu benim içinde evlilik öncesi ilişki yakınlaşma vb durumları hoş karşılanacak bir şey değil. Bu yüzden de evlendikten sonra eşimle ilk kez bir şeyler yaşadım. Şimdi siz kendi doğrularınız ve yaşadığınız toplumun doğrularıni önemsemeden bir şeyler yaşadığınız için ve ortaya çıkarsa aciklayamayacaginiz için bu kadar gergin ve streslisiniz. Evleneceğiniz kişinin bunu kabul etmeyeceğini anladığı an sizi aile evine götüreceğini farkındasınız. Asıl derdiniz bu. Diyelim kan geldi tamam her şey güzel gitti o ilişkiyi yaşadığınız insan bir gün çıkıp ortaya bir şey atarsa ne olacak ? Bu kadar korkunun gerilimin güvensizligin üstüne yuva kurulur mu

X