İlk gece

Hangi doktor bu soyleyin de gitmeyelim ihtiyaç hasıl olursa, "patlamak" öyle mi? Ne kadar kaba. Ayrıca benim kan gelmedi hanımefendi, ne ilişki esnasında, ne sonrasinda temizlenirken, ne oldu Allah beni yaratırken eksik mi yaratmış? Insanlari yalan yanlis bilgilerle strese sokmayın.
Bana neden yukseldınız sımdı bire bir kelimeleri hatırlamadım, hatırladıgım kadarıyla yazdım, dr u merak ediyorsanız ozelde yazayım bıldgım kadarıyla burda reklam sayıldıgından ızın verılmıyor

Hangi doktor bu soyleyin de gitmeyelim ihtiyaç hasıl olursa, "patlamak" öyle mi? Ne kadar kaba. Ayrıca benim kan gelmedi hanımefendi, ne ilişki esnasında, ne sonrasinda temizlenirken, ne oldu Allah beni yaratırken eksik mi yaratmış? Insanlari yalan yanlis bilgilerle strese sokmayın.
Ben yanlış bi bilgi vermedim

Size inanmayan bir adamla ömür geçirmeyin zaten, hatta bunu dert eden bir adamla ömür geçirmeyin, siz tek bir zarla kıymetli yahut kıymetsiz değilsiniz, lütfen mutlulugunuza odaklanın ❤
Çok korkuyorum yine de. Ya sorgulanırsam diye

Bana neden yukseldınız sımdı bire bir kelimeleri hatırlamadım, hatırladıgım kadarıyla yazdım, dr u merak ediyorsanız ozelde yazayım bıldgım kadarıyla burda reklam sayıldıgından ızın verılmıyor
Verseniz de farketmez. Kizlik zarlari cesit cesit. Ille de sizin deyimle patlayacak diye bisey yok. Ilk geceden kan gelecek diye bisey yok. Bende 4. seferde gelmişti. Biraz arastirin kizlik zarı tuilerie diye

İşte zamanında başıma bi gelen olaydan ötürü ben ilk gecemde kan gelmemesinden cok korkuyorum

Size yükseldim çünkü gerçekten araştırmadan, tek bir doktorun(!) lafiyla burada insanlara yanlis bilgiler aktariyorsunuz, bu kızcağız ilk gece kanamasa, eşi olacak adam da az kötü davransa, kizcagiz kendini savunamasa ve kötü seyler yaşasa nasil alacaksiniz bu vebali? Emin olmadiginiz bilgileri vermeyin bu platformda rica ediyorum.

Size yükseldim çünkü gerçekten araştırmadan, tek bir doktorun(!) lafiyla burada insanlara yanlis bilgiler aktariyorsunuz, bu kızcağız ilk gece kanamasa, eşi olacak adam da az kötü davransa, kizcagiz kendini savunamasa ve kötü seyler yaşasa nasil alacaksiniz bu vebali? Emin olmadiginiz bilgileri vermeyin bu platformda rica ediyorum.
Yok oyle bi doktor

Kızın bi yakınlaşması var yakınlaşma sonrası bozuk para büyüklüğünde kanama oluyor ve nişanlısına anlatmamış, nişanlısına sadece bakireyim demiş

Evet arastırmak gerek bnde bılmıyordum pardon, yanlıs bilgi vermek istemem dr agzıyla dedımdı o_O

Çok korkuyorum yine de. Ya sorgulanırsam diye
Sorgulanirsaniz, oturtun yaniniza internete girin okuyun okutun ve sonrasinda da "cehenneme kadar yolun var" diyip cekin gidin, bunu sorgulayan adamla ömür geçmez. Hatta hic araştırmayın bile direkt çekip gidin. Once siz kendinize kiymet vereceksiniz ki baskalari sizi kiymetli görsün.

Kızın bi yakınlaşması var yakınlaşma sonrası bozuk para büyüklüğünde kanama oluyor ve nişanlısına anlatmamış, nişanlısına sadece bakireyim demiş
Bilemem ben geçmişi, olabilir yalan söylemiş, bu onların problemi, ben diger hanimefendiye "kesinlikle kanar" dedigi icin verdim o cevabi. Diger türlü hanimefendinin soyledigi yalan nişanlısı ve onun arasindaki sorun

Konu sahibi ben senin önceki konunu okudum, bu kadar korktuğuna göre nişanlın bakire olmamanı sorun edecek biri, düğün öncesi iki seçeneğin var ya nişanlına anlat durumu yada muayene ol. Kafa rahat düğün yap. Aksi taktirde en mutlu gününde en sevdiğin şarkıda dans ederken ulan bu adam beni kanama olmazsa boşar mı diye düşüneceksin. Kendine ve nişanlına saygın olsun. Ha bakire olup olmaman kimseyi ilgilendirmez, benim düşüncem bu, ama nişanlınla ilgili şüphelerin var, belli.

X