İlk gece

İşte zamanında başıma bi gelen olaydan ötürü ben ilk gecemde kan gelmemesinden cok korkuyorum
Korkma korkulucak bısey yok, ayrıca kan gelmemeside normalmiş bak bende yeni duyuyorum, kimseye birsey kanıtlamak zorunda degılsın

Bilemem ben geçmişi, olabilir yalan söylemiş, bu onların problemi, ben diger hanimefendiye "kesinlikle kanar" dedigi icin verdim o cevabi. Diger türlü hanimefendinin soyledigi yalan nişanlısı ve onun arasindaki sorun
Ben yalan söylemedim ona. Ben yakınlaşma yaşadım sadece. Cinsel birliktelil değil

Of ya kafayı yicem. Ben cinsel birliktelikmyaşamadım, eski konumu okursanız anlarsınız

Çok pardon bir seçeneğin daha var, kanaman olmazsa her zaman kanama olmuyormuş diyeceksin, seçeneklerin bu şekilde, doktor olmadığımıza göre bu kadar yardımcı olabiliyoruz , dr olsak da muayene etmeden bişey diyemeyiz , burda içini rahatlatmaya çalışıyorsun ama bu şekilde olmaz bu iş.

Bilemem ben geçmişi, olabilir yalan söylemiş, bu onların problemi, ben diger hanimefendiye "kesinlikle kanar" dedigi icin verdim o cevabi. Diger türlü hanimefendinin soyledigi yalan nişanlısı ve onun arasindaki sorun
Burda ki diger hanımefendı ben mi oluyorum acabsı, cunku eger bensem ben boyle bısey yasamadım baska sorundan dolayı gittidigim dr boyle bısey demıstı

Burda ki diger hanımefendı ben mi oluyorum acabsı, cunku eger bensem ben boyle bısey yasamadım baska sorundan dolayı gittidigim dr boyle bısey demıstı
Yok size demiyor, size sadece mutlaka kanama olur bunu da bir dr söyledi dediğiniz için düzeltme yaptı kanama olmayabilir şeklinde o kadar

Hayir hayir loyalty hanim eski konusunu anlatmis bana da onceki mesajlarda, yakinlasma yasamis, bozuk para buyuklugunda kan gelmis falan filan, onu kastediyordum.

X