Aile Planlaması ilk gece prezervatif kullananlar?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

eda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
2.170
16
arkadaşlar eşiniz ilk gecenın heyecanı ile prezervatıf kullanabıldımı?
benim düğünümde yakın zamanda ama düşünüyorum nasıl olur dıye.ilaç kullanmak istemiyorum.

aa cnm neden ilk gecenizde prezervatif kullanıyosunuz kii....çocukmu isemiyorsunuz

benimde düğünüm yakın ve ilaç almaya aylar once başladım. zaten adet duzensizliğim vardı. soruna gelince malum daha bekarım bilemem ama anladığım kadarıyla ilk gece için tavsiye edilmiyo
bu arada merak eden olacaktır ilaç kullnınca kilo almadım tam tersi yediğime dikkat ettim kilo alırım korkusuyla ve 6-7 kilo kadar verdim

kullanılabilir, ne gecenin heyecanına ne de gecenin büyüsüne herhangi bir etkisi olmuyor.

prezervatif in kayganlaştırıcı özelliği olduğu için canında yanmaz daharahat edersin cnm :)

inşallah arkdaşlar:) ilaç almak bana göre değil, bakalım nışanlımda prezervatıf kullanmaya sıcak bakıyor bakalım kolay olur inşallah:)
şu hanımların çektığı nedır yahu korunduk korunmadık dıye:)
sanki düşman geliyormuş gibi korunacağız napalım:)

ilaç kullanmaktan neden bu kadar korkuyorsun kii... ben ilk gece için prezervatifi tavsiye etmem kesinlikle. en azından alışana kadar doğum kontrol hafı kullanabilirsin. mutluluklar dilerim şimdiden

ilaç kullanmaktan neden bu kadar korkuyorsun kii... ben ilk gece için prezervatifi tavsiye etmem kesinlikle. en azından alışana kadar doğum kontrol hafı kullanabilirsin. mutluluklar dilerim şimdiden

ilaçların yan etkıleri var ondan kullanmak istemıyorum.

teşekkür ederim çok sağolun.

Son düzenleme:
prezervatif çok sinir bozucu bişey tavsiye etmem. zaten ilk gece kendini kasmaktan çok fazla zevk almayacaksın,prezervatif acını artırabilir. ille de kullanacaksan üzerine bol miktar vazelin ya da ona benzer bişi sürün.

16 temmuzda evlendim ve prezervatif bende sıkıntı yaratmadı, canım acıdı biraz ama prezervatif olmasada o acı olucaktı fazla etkisi olduğunu sanmıyorum, kayganlaştırıcısı var üstelik

vazelin ya da benzer şeyler sürmek zarar verir kondoma, bu kadar korkutmayalım arkadaşı, neticede sevdiği adamla olucak belkide hiç kasmıcak kendini

cnm ilaç kullanmak istemiyorum diosun prezrvatf daha masum daha zararsız gbi gözüküyo ama inan vajinanın dengesini bozuyo bende ilaç kullanmak istememiştim dr.a gttim doğal korunmak istiorum ddim przrvatf doğal gbi gzküo ama en zararlısı dedi kauçuk bi madde ve doğal değil dedi yasmin kullan bi çok hastalktan bile koruyo dedi.... kısır yapar falan yalanlarınada inanma dedi.... faydası var zararı yok dedi bnde yasmin kullandım 1 yıl ve memnun kaldım sadece ilk 2 ay vuct alışana kadar braz snr braz mde bulantısı yaptı snra alıştı vcdum gayet rahat kullandım yani... tavsiye ederm

canım 4 yıllık evlıyım ve burcuya katılıyorum. prezarvatıf ıle daha kolay olur dıyıp gozunu korkutmasın arkadaslar. kendını kasmadan rahat davranarak atlat o geceyı. herhangı bır anatomık sorun yoksa ya da vajınısmus degılsen az bır agrı bıle olsa atlatırsın o geceyı. hatta benım gıbı sanslı olursun belkı ve hıc agrın falan olmaz. kafanda bıtır bu acı olayını. hurafe gıbı konusmalara ınanma. ve ılk gecenı dogal yasa. esın de sen de bırbırınızı tam hıssedın. o anın duygusallıgı cok farklı olur. aranızda kaucuktan bır sey olmasın. ustelık yırtılma ve katma rıskı vardır prezervatıfın. yasmın kullandık hepımız zararını da gormedık. bazı kısılerde ben gıbı mesela o bulantılar falan da olmuyor ılk aylarda alısıncaya kadar hapa.

yanlisin var arkadasim, herseyin iyi yonu oldugu kadar kotu yonleride vardir. rahim kanserinden koruyor haplar ama gogus kanseri yapabiliyor

yanlisin var arkadasim, herseyin iyi yonu oldugu kadar kotu yonleride vardir. rahim kanserinden koruyor haplar ama gogus kanseri yapabiliyor

cnm ben çok araştrdım... çevremde çok dr var ve özellikle bunun için bile gttim dr.a vuctta kanser dokusu varsa bunu ortaya çıkarır dedi... kanser dokusu yoksa tetiklemez dedi... yasmin kadını gzelleştirir hormonlarını dengeler dedi.... ben kullandım memnundum... kullanıp yasmnden dolayı kanser olanada rastlamadım.....

canim hap dedigin hormon, dogal birsey degil zaten. bu sekilde oldugunu bana bizzat gogus kanserinde uzman cerrah soyledi. hep diyorlar rahim kanserinden koruyor diye ama gogus kanseri olayini kimse gundeme getirmiyor. gogus kanseri riski zaten 8 de 1. yani her 8 kadindan 1 i gogus kanserine yakalaniyor. birde hap kullaniyorsan illaki gogus kanseri olacaksin diye birsey yok, ama tetikledigi kesin.

arkadaşlar eşiniz ilk gecenın heyecanı ile prezervatıf kullanabıldımı?
benim düğünümde yakın zamanda ama düşünüyorum nasıl olur dıye.ilaç kullanmak istemiyorum.

İlk ilişkide bende prezervatif kullanmayı düşünüyorum yardımcı olabilir misiniz? Bir sıkıntı yarattı mı acıyı arttırıyor mu?
çıkıp içte kalma riski olabiliyor mu acaba?

Kızlar sorumu cevaplayacak kimse yok mu ilk ilişkide prezervatif kötü bir etki yapar mı içte kalma riski var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…