Gebeliğe Hazırlık İlk gebelik düşük ikinci gebelik boş kese ne olur yardım edin

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

lavyu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2013
434
111
İlk gebeliğim de 9 haftalık yavrumun kalbi durdu kürtajla alındı genetik test temiz çıktı 3 ay korunduk bu ay hamileydim ve bugün kesenin çok küçük olduğunu kanama alanları olduğunu öğrendim en son pazartesi beta testim 2256 idi bugün tekrar baktılar 3500 olmuş bu gebelik gelişmez düşer dediler neden böyle oluyor allahım sen dayanma gücü vet kızlar başına gelen varsa ne olur yardım edin bana kesenin kendisi düşsün dediler bugünden beri ağlıyorum gözlerim aCıyor artık... ne yapacağım ben bilen

Kan pihtilasmasina baktirin genelde bu yüzden oluyor gelisememe durumu benimde 2 gebeliğim bu yüzden sonlandı. Rabbim sabır versin size

Kan pihtilasmasina baktirin genelde bu yüzden oluyor gelisememe durumu benimde 2 gebeliğim bu yüzden sonlandı. Rabbim sabır versin size
Baktırdım iki genimde heterozigot çıktı coraspirin başlamıştım ama yine olmadı kendiliğinden nasıl düşecek hiç kanamam falan yok benim

Baktırdım iki genimde heterozigot çıktı coraspirin başlamıştım ama yine olmadı kendiliğinden nasıl düşecek hiç kanamam falan yok benim
Doktor kontrollerini ihmal etmeyin

Ağustos ayında boş gebelik düşüğü yaşadım bende öğrendikten sonra 2 hafta bekledik en son kürtaja karar verildikten sonra başladı kanamam ne ağrım vardı nede bi düşme belirtisi ama bi anda başlamıştı kanamam 1 ay sürdü kanama. Kolayca atlatıp sağlıklı bi evladınız olur inşallah en kısa sürede

inşallah... sizin de sağlıklı bir evladınız olur rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah...

Bende boş gebelik yaşadım 6 .haftada kalp atışı yok 10 gün bekleyelim dedi öylede yaptım lekelenmem başladı gittiğimde daha düşük olmadı dedi 1 hafta sonraya gün verdi o hafta sonu düşük yaptım açıkcası ağrı çekmedim başta regli ağrısı gibi bir ağrı oldu sonra sadece kanama doktor vücut kendi işini kendi halletmiş dedi cerrahi bir müdahale olmadı bu ay hamile kalamazsın dedi kalmadım sonra 1 ay zehirlendiğim için çok ilaç kullanmıştım kendim korunduk sonraki ay hamileyim şu an 6 haftalık eğer boş gebelikse üzülme bebekte bir sorun varsa zaten boş gebelik oluyormuş kromozomlar da bir hata varsa

İ

İnsan kendini suçluyor ama şöyle düşün sen bu kararı bebek 4 aylıkken yada daha büyükken kendin vermek zorunda kalabilirsin başta öğrenmen en iyisi ben şu anda bile korkuyorum7. Haftayı bekliyorum doktora gitmek için kalp atışı en geç o haftalarda duyuluyormuş çünkü Allah isteyen herkese sağlıklı çocuklar versin herşey güzel olucak merak etme

Cok gecmis olsun

esinizin sperm kalitesi ve sizin yumurta kaliteniz acisindan desteykleyici seyler kullansaniz

İlk gebeliğin boş gebelik 8 haftadan sonra kendi kendi düştü doktor kendi kendine düşer bekleyelim düşmezse alırız demiş ti hazırlamıştım kendimi iyiki kürtaj olmayıp bekledim ozaman daha kolay hamile kalıyormuş sun .öyle dedi doktor .şu an 2 yaşında Bi oğlum var .11 haftalikken kanamam oldu hemde cok, korktum hamilelik boyunca düşecek bisey olacak korkusu vardı olmadı. Dua et bu fizyolojik bisey senin elinde olan bisey değil hamile kalabiliyorum işte sağlıklı bebeklerinde olur bu kadar üzme kendini herseyde Bi hayır vardir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…