Göz Makyajı İlk deneyim..felaket..yardım

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

ebrucuuk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2011
35
0
Ya kızlar bn kaşımı ilk kez aldırdım ve mafattiler incecik şekilsiz bişi yaptılar bn güldüğümde bile kızgınmışım gibi görünüyo o kdr yanio yüzden iyi birine çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun :KK59: Bide bu kaşar düzelebilir mi ya düzülersi nası olur yrdmmm :KK50:
ilk hali= $ehhh22.jpg
son hali= $ehh.jpg

evde kendin alsan bu kadar batıramazdın. inanamıyorum bir de kuaför diye geçiniyorlar! uzatacaksın elbette yağlarla takviye yap olmadı kalemle boya cıkana kadar.. üzülme çıkar ama asıl sıkıntı çıkana kadar olan süre.

Son düzenleme:
AYYY Allahta seni güldürsün walla güldüm gerçekten.. : ))) Hemen bu kaşları acilen uzatıyosun ve istanbulda isen sana bir yer tarif edeyim,,muhteşem alıyo,, ifaden bile değişiyo : ))

bu kaşı kuaför mü aldı
nasıl bi kuaförmüş düşürmüş iyice kaşlarını
bi süre elleme ve uzat doğru düzgün toplayacak bi kuaföre git canım

bu kaşı kuaför mü aldı
nasıl bi kuaförmüş düşürmüş iyice kaşlarını
bi süre elleme ve uzat doğru düzgün toplayacak bi kuaföre git canım

hay Allah kime aldırdın öyle...
tabii düzelir ama önce bi güzel uzatman lazım.

offf sorma ya ist. mahalle arası bi kuaföre aldırdım hyr o kadar kuaför varken bula bula orayı mı buldun desenize Allah aşkına yaa dava açıcam veya direk dalıcam ben bu kuaföre yaa :KK60:

evde kendin alsan bu kadar batıramazdın. inanamıyorum bir de kuaför diye geçiniyorlar! uzatacaksın elbette yağlarla takviye yap olmadı kalemle boya cıkana kadar.. üzülme çıkar ama asıl sıkıntı çıkana kadar olan süre.

ya aslında önce dedim kendim mi alsam die ama sonra dedim bn mahfederim şimdi ama ne farketti adam bnden daha fena yaptı batırdı içine etti :KK60: şimdi keşke kndim alsaydım diorum :KK59: işte sorun orda ztn çıkına kadar napcam sokağa çıkmaya utanıyorum yaa :KK59:

AYYY Allahta seni güldürsün walla güldüm gerçekten.. : ))) Hemen bu kaşları acilen uzatıyosun ve istanbulda isen sana bir yer tarif edeyim,,muhteşem alıyo,, ifaden bile değişiyo : ))

Amin amin güldürsün de güldüreceği kadar güldürdü ztn sinir krizlerindeyim bi üzülüyorum 5 dk sonra aynaya bakıp kendi halime katıla katıla gülüyorum :KK60: uzatıcam ztn başka çarem yok ..eet cnm ist.dayım ya neresi olursa olsun yerini yaz yeter heryere giderim yanii :KK59:

şahsen ben bu kaşları kuaförün aldığına inanamıyorum ..

cnm gerçekten kuaföre gittim bu kaşları kuaför aldı bn gördüğümde şu şekil=:KK53: kaldım adam sn merak etme toplıycam fln dedi ama bn yok tşk. deyip çıktım bilmiyorum blki gerçekten düzelticekti ama bn görünce bu halde dayanamadım çıktım :KK59:

Son düzenleme:
cnm gerçekten kuaföre gittim bu kaşları kuaför aldı bn gördüğümde şu şekil=:KK53: kaldım adam sn merak etme toplıycam fln dedi ama bn yok tşk. deyip çıktım bilmiyorum blki gerçekten düzelticekti ama bn görünce bu halde dayanamadım çıktım :KK59:

erkek kaşcı mı:KK53:
ne anlar erkek adam kıl tüy yolmaktan
anlamadığı belli işte
5 yaşındaki çocuk lsa bu kadar alırdı zaten

erkek kaşcı mı:KK53:
ne anlar erkek adam kıl tüy yolmaktan
anlamadığı belli işte
5 yaşındaki çocuk lsa bu kadar alırdı zaten

Ya adam ztn kaşçı diildi ki kuaförde çalışıyo herşeyi kendisi yapıyo :KK50: bzm evede en yakın orası olduğu için oraya gittim :KK59: salaklık bnde annem ztn eve gelince.....

Son düzenleme:

canım benim çokta stres yapma ne yapalım olmuş birkere hemen yarın bir kaş kalemi al uzayana kadar onunla idare et ne var yani ..

o kadar da kötü değil ki tatlım, uzun süre aldırma onlar çıkar zaten yeniden, sonra iyi bir kuaföre gidersin.. bitkisel yağları ben hiç denemedim kaşımda ama araştır belki daha hızlı uzamasına yardımcı olabilirler :21:

Üzülme canım kökü sende birkaç haftaya tekrar uzar. Benimde sürekli gittiğim kuaför sürekli kaşımın bir köşesini kaptırıp işlem bitincede senin kaşların dökülüyor diyordu. Bir gün çok acelem vardı ve başka bir kuaförde aldırmıştım. Ordaki bayan kaşın falan dökülmüyor kaşların gayet güzel demiştide diğerinin çakallığını anlamıştım. O bayan bana badem yağını tavsiye etmişti. Özelliklede yatmadan önce sürülmesi gerekiyormuş. İstersen bir aktardan badem yağı al ve hergün kaşlarına sür. Ben hergün düzenli olarak sürüyorum. Çok memnunum.

defalarca kaş aldırma kazası yaşadım:nazar:

sana bende en çok işe yarayan taktikleri söyleyeyim,gece yatmadan bi sarımsağı ikiye böl, ondan sonracığıma kesik tarafıyla kaşına masaj yaparak sürterek yedir. bunu iki kaşına da yap.

bunu yapamadığın zamanlar da vazelini yine masaj yaparak kaşlara yedir.

bunlarla 1 ay kadar bi sürede eski haline dönersin.
özellikle yeni aldırdığın için açık olan kaş gözeneklerin kapanmadan sarımsağı mutlaka uygula.

ilk defa gitmişsin,acemilik işte üzme kendini

X