Göz Makyajı İlk deneyim..felaket..yardım

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Sanırım ilk kaş alımı hevesle aceleci davranmaktan böyle sonuçlanıyor.Benim de ilk kaşımı aldırışımda aynı şey başıma gelmişti.Benim kaşlarımın ilk hali gür ve kalındı.İncecik olmuştu ve kaşımın yarısı daha gür ve siyah diğer yarısı daha seyrelk olmuştu.Sanki yarısına siyah boya bulaşmış gibi.İki ayrı renk gibi duruyordu.Nasıl becerdi hala anlamıyorum.Ben de düzelmez diye çok korkmuştum.Uzun bir süre kaşlarımı aldırmadım.İlk halini alana kadar.Sonra iyi bir yere aldırdım.Düzeldi.Telaşlanmana gerek yok.

inanmıyorum ya küçük emraha çevirmiş kaşlarını.üstten bu kadar ve de şekilsizce alınırmı yaa.bak canım kaşların uzadığında güzel bi kuaför bul ve üstlerinden hiç aldırma.önce bi altlarındaki dağınıklığı toplasın şöyle bi aynaya bak kalın gelirse üsttende tüylerini toplasın ama o kalın kıllara dokunmasın.çünkü kaşlarrın zaten düşük üstten alacağın her bi kıl dahada düşük gösterir.bi de aklına geldikçe kaşlarını kaldır.zamanla kılların çıkış yönü yukarı doğru olur.bakışındaki mana bile değişecektir :KK34:

inanmıyorum ya küçük emraha çevirmiş kaşlarını.üstten bu kadar ve de şekilsizce alınırmı yaa.bak canım kaşların uzadığında güzel bi kuaför bul ve üstlerinden hiç aldırma.önce bi altlarındaki dağınıklığı toplasın şöyle bi aynaya bak kalın gelirse üsttende tüylerini toplasın ama o kalın kıllara dokunmasın.çünkü kaşlarrın zaten düşük üstten alacağın her bi kıl dahada düşük gösterir.bi de aklına geldikçe kaşlarını ellerinle kaldır.zamanla kılların çıkış yönü yukarı doğru olur.bakışındaki mana bile değişecektir :KK34:

Kız Allah canını almasın bu ne hal:KK52::KK52::KK52: kuaför bilerek yapmış bence bunun başka bi açıklamasın yok:KK45:
Kalemle boya bence böle insan içine çıkma:KK70:

Alternatif çözüm :

Uzunca bir perçem kestirebilirsin (ama düzgün bir kuaförde)

Google'da uzun perçem diye aratınca farklı modeller çıkıyor, yüz şekline yakışan tarzda birşey bulabililirsin belki.
Perçemin altında kaşlar kendine gelene kadar idare eder.

Uzaması için kendi haline bırakılmış kaş alınmış kaştan daha çirkin bir görüntü oluyor çünkü, o görüntüyü de saklamış olursun bir iki ay.
O sırada perçemler de kulak arkasına atılma kıvamına gelir zaten.

ilk defa aldırdıysan kaşlarını 2 haftaya kadar eski haline gelir zaten ne daha ii olur ne daha kötü
zamanla almaktan arap saçı gibi kaşın altından üstünden her biyerden çogalıyo rengi kararıyo :KK50::KK50:

inanmıyorum ya küçük emraha çevirmiş kaşlarını.üstten bu kadar ve de şekilsizce alınırmı yaa.bak canım kaşların uzadığında güzel bi kuaför bul ve üstlerinden hiç aldırma.önce bi altlarındaki dağınıklığı toplasın şöyle bi aynaya bak kalın gelirse üsttende tüylerini toplasın ama o kalın kıllara dokunmasın.çünkü kaşlarrın zaten düşük üstten alacağın her bi kıl dahada düşük gösterir.bi de aklına geldikçe kaşlarını ellerinle kaldır.zamanla kılların çıkış yönü yukarı doğru olur.bakışındaki mana bile değişecektir :KK34:

:KK60: resimlere bakinca bende ayni seyi dusundum:KK60:
simdiye uzamistir tabi konu sahibinin kaslari :KK1:
ayrica ilk resimde kaslar seyrek digerinde daha siyah sanki...:KK53:

X