ilk çocuğa hamile kalanlar, ikinciyi ne zaman düşünüyorsunuz...

kız allakası yok benim burcla ilgimin sulu gözlü cok duygusal denilir ama hic yok bende öyle bişey hatta aglamakmı hicc...

aa ilginç... ben sulugözlüyümdür mesala. herşeye zırlarım... gerçi allahtan yükselenim akrep de biraz kurtarıyor beni... sulugözlü olmayan bi balık ilk kez duydum vallahi. ama şunu biliyorum ki balıklardan çok iyi anne olurmuş :sm_cool: :sm_cool:

ayy inş. şekerimmm :asigim::asigim:

Bende Inşallah 23 Olucam
Eylül 10 Evlilik Yil Dönümümüz 1 Sene Olucak
Eylül 3 Eşimin Doğum Günü
Ekim 28 Benim Doğum Günüm
Temmuz 13 Oğlumun Doğum Günü Olucak Inşallah
Yani Hepsi Peş Peşe Allah Yardimcim Olsunn

kizlar bizm evin dogum tarihleri süperrr devlet dairelerine felan gittigimizde dogum tarihlerini söylüyoruz sirayla süperya diyorlar,eskiden olsa kafadan yazmislar derlerde h

astahane dogumlu dogru yani
esimin 10,04
oglumun11,04
kizimin12,04
benim17,07
gününde gelirse bebisimin d günü18,07 ayni zamanda kina gecem
evlilik yildönümüm 19,07
Sizce nasil ? .......Bu bebisim süpriz oldu esim olamazya sira bozuldu dedi ama hesapladik oda benim dogum günüme geldi hep söylüyordum ikisi senin dogum gününle 3. benim olacak diyordum ALLAH yerime ayarlamis kizlar
gününde olsun istiyorum bebisim ama cok uzak geliyor yaaaaaaaaa sabrim kalmadi en azindan ayni burctan olacagiz....

Son düzenleme:
AY özür dilerim kizlar cenem acilmis amma yazmisim farkina varmadim mucxxxxx

e hadi ben eksik kalmayim bari
benim dogum gunum 25.12.1986
esimin 12.12.1982
oglusumun yusuf'umun 03.05.05
kizim doktorun dedigi tarih 25.07.08 ama daha erken gelcek kesin allahin izniyle
evlilik yildonumum 01.07.04 baska ha bi de dugun gunum 17.07.04 yani uc gun 18.07.04 ve kocamin evinde 19.07.04 aman herseyi yazdim iste kafamçokkarıştı:teytey:

çorumlcum kız senı yaş baya küçükmuş anem ...18 yaşındamı evlendın kıııııızzzzzzzz....ne acelen 2 sene daha sebredemedınmıııklava: sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey:dance:

benim dogumgunum 25-12-87 :lepi: :lepi: ayni gun dogmusuz kizz
esimin dogum gunu 10-11-87 :1ninca:

konu basliginin dogum tarihleriyle ne alakasi var anlamadim ama :1ninca:

ikinci cocugu bi 4 veya 5 sene sonra istiyorum yerimseniben

NURCAN ÖĞRETMEN Siz Deneyimlisiniz sanırım.Benim oğlum 2 yaşını dolduracak bu ay.Siz ne tavsiye edersiniz.2.çocuk için çalışıyorum ve oğluma babaannesi bakıyor.Biraz psikolojim bozulmuştu açıkçası hem vicdan azabı hem de başkasına bırakmanın verdiği bir pişmanlık. Ama evde oturacak bir tip de değilim açıkçası.Tekrar psikolojimin bozulmasını istemiyorum.2.yi ben büyütmek istiyorum.Sanırım oğlum okula ya da kreşe gittiği dönem yapsam daha iyi olacak. Emziremedim bile.:çok üzgünüm:O duyguyu tam tadamadım. İçimde kaldı. :uhm:Fikirlerini bekliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…