ilk çocuğa hamile kalanlar, ikinciyi ne zaman düşünüyorsunuz...

17' de çok erken be... Daha sen çocukken bir çocuğun oluyor... Benim sülalemde erken evlenen çok kişi var. bana en iyisini sen yaptın valla diyorlar. ben keşke şunları da yapsaydım bekarken dememek için aklımda ne varsa gerçekleştirmeye çalıştım. okul, eğlence, yurtdışı seyahatleri vs. ne istiyorsam yaptım. tamam artık durulayım dediğim zaman da evlenmeye karar verdim. tek dezavantajı geç anne olmak sanırım. onu da sizlerin yaşlarını görünce hissettim.

bende ogluma 17 yasinda hamile kaldim
18 de dogdu ben istedim vallaha ne yalan soyleyim cok severim bebekleri
esime testi yaptikdan sonra guzel cevabi alinca nasil sevindi kucagina aldi beni odada donderdi o zaman bir aylik evli bile degildik daha hemen oluverdi bebek hamile kaldim ilk aydan ne bilem istedim ama hemen olcagini hic dusunmedim
adet gormedim ertesi ay test yaptim turkiyedeydim o zaman cunku daha buraya gelemediydik esimin kagit isleri bitmemisti
ay o gunu hic unutmam cok guzel bi gundu ya ah o gunler cok guzeldi cokkkkkkk

Valla Bende 2. Bebeği Bundan 10 Yil Sonra Falan Düşünüyorum (hatta Ben Ikinciyi Düşünmüyorum Eşim Istiyo) Oğlum Bi Okula Başlasin.ama Kayinvalide şimdiden Bunu Biraz Büyütüp Bize Verirsiniz Siz Ikinciyi Yaparsiniz Diyo Ama Avucunu Yalar Hiç Kimseciklere Vermem Ben Yavrumu

ay oldu.... bi de büyütüp onlara verecen... başka bi şey isterler mi hanımefendiler.. büyüt de bize ver ha... klava: klava:

bende hep iki çocuk arası yakın olsun 1-2 yaş diye düşünürdüm çünkü hem beraber büyürler arkadas gibi hemde birden kapatırım bu konuyu diye düşünüyordum ama hamileliğim zor geçince şimdilik rafa kaldırdım ama çalışan biri olarak da tam olarak uygun zaman nedir bilemiyorum şimdi 1yıl bebek için evde kalmayı düşünüyorum...tam birini büyütüp de işe dönüp tekrar hamile kalmak da zor olcak bilmiyorum nasip artık...

ay kız corumlu ben hala inanamıyorum senin bu kadar henc olduguna
ben seni ilk tanıdıgımda 30 un ustu falan dusunuyordum walla brawoo

ben 28 yasındayım ve bebek sahibi olmak icin erken mi acaba diye dusundum durdum hamile kalmadan once :bbo: :bbo:

Bende 27 yaşındayım. Hala bebeğe bakabileceğimden emin değilim. Tek başıma baş edemem gibi geliyor. Biraz daha beklesemiydik diye düşünüyorum. Hoş gerçi beninki kazayla oldu.

kızlar bence 27-28 gayet ideal bir yaş anne olmak için... ne geç ne erken.. tam ortası... ama işte yaş ilerledikçe acabalar da çoğalıyor. hepimizin çok iyi birer anne olacağına inanıyorum.. burada paylaşmaya devam ettikçe birbirimizden de çok şey öğreneceğiz.

ben hala 27yim, 26sında doğum günün var...dolayısı ile bebeğime 28 yaşında sahip olacağım nasipse....

benim doğum günüm 1 ay sonra değil yaw
kızımınkiyle karıştırıyorum şimdiden:roflol::roflol:
daha 2 ya varrr
30 ağustossss:asigim:

alakasız ama benimde 24 şubat:roflol::roflol:

eşimin 7 temmuz onunda yaklaştı aslında hediye alıp saklasam iyi olucak ama ne alıcam bide dışarıya cıkamam artık tek başıma ne olur ne olmaz a.s

20 agustos evlilik yıldönümüm ozaman kocişim bizi biryere götürür herhalde kızımda yanımızda ohhh :sm_cool::sm_cool:

benim de 20 şubat. adasu çok yakınmış doğumgünlerimiz... ama yıl olarak epey bi fark var galiba :roflol: :roflol: sen de balıksın benim gibi... sulu gözlü burç...

kız allakası yok benim burcla ilgimin sulu gözlü cok duygusal denilir ama hic yok bende öyle bişey hatta aglamakmı hicc...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…