ilk çocuğa hamile kalanlar, ikinciyi ne zaman düşünüyorsunuz...

aynen katılıyorum aşkitocum sana.kızımın ruh haline bağlı.esasında çok yaş farkı olsun istemem ozaman büyük için zor oluyo kabullenmesi.2 çocuk istiyorum bana kalsa ama eşim çok çocuk seviyo 3-4 olsa yok demez.ama ben hiç oralı olmuyorum şimdilik.bide tabi allah nezaman nasip ederse.bizim ilki biraz sorunlu olduğu için tedaviyle geldi cadı.ikinciye allah kerim.iki yıl derim 4 yıl olur mahçup olmayalım.

kızımın bir kardeşi olsun caaanıııım , ne zaman mı Allah bilir duruma göre , ya nasip.. :emir_bebek:

ben oğlum 3. yada 4. sınıfa giderken ikinci çocuk olsun istiyorum. hem oğlum okuluna artık adapte olmuş olacak. hemde abi olduğunu çok iyi anlayacak yaşta olacak.en uygun zaman yani benim için 10 sene sonra gibi görünüyo.:dance::dance: o zaman zaten bende 33 yaşında olurum. ayy böyle deyince düşündümde şimdi çokmu yaşlı bi anne olucam o zaman kızlaaaarrrrrr. 33 yaşında yani.:bbo::bbo::bbo::bbo:

srose aşkolsun yaaaa... 33 yaşında anne olanlar yaşlı anne mi oluyor senağlama . ben kızıma 32 de sahip olacam kısmetse... artık ikinci de 35-36 larda inşallah... menopoza girmezsem tabi :roflol: :roflol:

srose aşkolsun yaaaa... 33 yaşında anne olanlar yaşlı anne mi oluyor senağlama . ben kızıma 32 de sahip olacam kısmetse... artık ikinci de 35-36 larda inşallah... menopoza girmezsem tabi :roflol: :roflol:

ilahi meral Allah seni netmesin sen hiç 32 gibi göstermiyorsun valla :asigim:1.leri doğurdukta ikinciler kaldı

ilahi meral Allah seni netmesin sen hiç 32 gibi göstermiyorsun valla :asigim:1.leri doğurdukta ikinciler kaldı

ay tşk. ederim semracımmmm... :dance: :dance: orası öyle valla.. daha 1.ler doğmadan plan yapmak olmaz ama gönlümüzden geçenler işte... kayınvalidem şimdiden diyor annenle birleşip hemen ikinciye ikna edelim seni diye... diyemiyorsun tabi kredimizi sen mi ödiycen o zaman diye... gülüp geçiştiriyoruz işte...

özel sektörde öalışan bir anne olacağım için kendimizi toparlayana kadar 2.çocugu düşünmüyorum...5-6 yaşına gelene kadar en azından...kızım ilkokula felan başlasın...zaten annem bakacak, 2-3 yıl içinde 2.olursa annecim nasıl baksın ikisine birden...

hersey nasip kısmet meselesi tabiki, rabbim hangi zamanı uygun görup verecek yada vermeyecek...yazdıklarım sadece benim dusuncem...

şekerim ilk çocuk 10 yaşında olcak. ikinci için dedim geçmi olacak yani. normalde 33 tabi yaşlı değildeeeeeeee. ilk çocukla arasında 10 yaş olucak düşüncesi biranda kendimi yaşlı anne hissettirdi de o yüzdennnnn.:bbo::bbo::bbo: bu arada toparlayabildimmi durumu meralcimmm:roflol::roflol::roflol::roflol:

şekerim ilk çocuk 10 yaşında olcak. ikinci için dedim geçmi olacak yani. normalde 33 tabi yaşlı değildeeeeeeee. ilk çocukla arasında 10 yaş olucak düşüncesi biranda kendimi yaşlı anne hissettirdi de o yüzdennnnn.:bbo::bbo::bbo: bu arada toparlayabildimmi durumu meralcimmm:roflol::roflol::roflol::roflol:

senin için çürümüşşş srosecimmnaniknanik
sana teyze diyebilirniyimm :roflol:
teyzeeeeeeeeeee:icecream:

srose az daha zorlarsan toparlanacak güzelim :roflol:
yada dahada beter olabilir :roflol:

senin için çürümüşşş srosecimmnaniknanik
sana teyze diyebilirniyimm :roflol:
teyzeeeeeeeeeee:icecream:

anacım sizin içiniz kötüüü:mymeka: hemende yanlış anlıyonuzzzz beniiiii... ben şimdi için bahsetmedimki 10 sene sonrası için konuştum. ayyyy bişey demeyede gelmiyo hiç sizeeeeeeeeee:dilcikar::dilcikar::dilcikar: :dilcikar:

tamam hadi çok kıvrandın.. toparlamış sayıyorum seni :roflol: :roflol: ben de ne diye beklediysem o kadar evlenmek için... iş olsun işte... 30'unda evlenirsen öyle 32'de doğurursun tabi...

srose az daha zorlarsan toparlanacak güzelim :roflol:
yada dahada beter olabilir :roflol:

semrascım durmak yok, yola devam şekerim.sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey az biraz daha zorlıyım kendimiiii. durum ne kadar toparlanırsa artıııııııkkkkkjeyyarjeyyarjeyyarjeyyar

anacım sizin içiniz kötüüü:mymeka: hemende yanlış anlıyonuzzzz beniiiii... ben şimdi için bahsetmedimki 10 sene sonrası için konuştum. ayyyy bişey demeyede gelmiyo hiç sizeeeeeeeeee:dilcikar::dilcikar::dilcikar: :dilcikar:

tamam tamam küsmee hemennn zilli
şaka yaptım şakaaa:asigim:

:roflol::roflol::roflol:toparlicam die batirmissin:)))

E bende fazla hizli davranmisim ozaman kizlar 26 yasinda 3 cocugumu doguracagim.Mene poza girene kadar nasil korunacagim simdiden onu düsünüyorum Allah in izniyle dükkani kapatacagim:)))1. ile 2. nin arasi tam 3 yas 2. ile 3. nün arasi 6 yas Kizlar ikinciyi düsünen ve engeli olmayanlar tavsiyem 3 yas olsun aralarinda cok güzel oluyor bir bir lerini cok seviyor sahipleniyorlar.Bakalim bizim 3. yü sahipleneceklermi biraz ara var cünkü abilik ve ablalik taslarlar artik.Cenem acildi yine üffffffffffffff kafanizi sisirdim ÖZÜR

maşallahın var walla fatoşcumm 3. çocukk iyi walla
biz hayırlısıyla bunu bi doğursaydık başka bişey istemem....

E bende fazla hizli davranmisim ozaman kizlar 26 yasinda 3 cocugumu doguracagim.Mene poza girene kadar nasil korunacagim simdiden onu düsünüyorum Allah in izniyle dükkani kapatacagim:)))1. ile 2. nin arasi tam 3 yas 2. ile 3. nün arasi 6 yas Kizlar ikinciyi düsünen ve engeli olmayanlar tavsiyem 3 yas olsun aralarinda cok güzel oluyor bir bir lerini cok seviyor sahipleniyorlar.Bakalim bizim 3. yü sahipleneceklermi biraz ara var cünkü abilik ve ablalik taslarlar artik.Cenem acildi yine üffffffffffffff kafanizi sisirdim ÖZÜR

oooo maşallah valla... ben bu yaşımda bile 3 çocukla düşünemiyorum kendimi... tuhaflık bende mi yafff... çocukları çok ama çok sevdiğim halde kendimi hazır hissetmek epey zamanımı aldı... insan yaşı ilerledikçe daha çok şeyi düşünür oluyor galiba... en iyisi hiç düşünmeden bodoslama dalmak sanırım...

oooo maşallah valla... ben bu yaşımda bile 3 çocukla düşünemiyorum kendimi... tuhaflık bende mi yafff... çocukları çok ama çok sevdiğim halde kendimi hazır hissetmek epey zamanımı aldı... insan yaşı ilerledikçe daha çok şeyi düşünür oluyor galiba... en iyisi hiç düşünmeden bodoslama dalmak sanırım...

Aynen öyle canim ben öyle yaptim esim benden 10 yas büyük evlenir evlenmez cocuk diye tutturdu ben 17.dogum günümde evlendim tam 9 ay sonra oglum kucagimdaydi birde cahillik korunmayi felan o an hic düsünmedim simdi pismanim hic cicim ayi yasamadim adam istemeden cocugu kucagina verdim degerimi bilmedi:)))2. bebegide ben istedim kizim olsun istedim Allah gönlüme göre verdi 21 yasimda kizim oldu.3.ye gelince malesef KAZA kursunu oldu.Istiyordum ama simdi degildi cok pilanlarimizi yatirdi bu bebek ama cok sansli evimize simdiden bereket getirdi.Hayirlisiyla sag saglim kucagima alirim(hep beraber arkadaslar bebeklerimize kavusuruz.)a.s.:nazar:Insallah

Son düzenleme:
X