İlk cinsel ilişki

Yok va
hic bise hissetmedim sonrasinda oldu hafif kan geldi ondan sonrada spreysiz yaptik alıştım gitti hic bise hissetmedim super bi sprey
Ben anestol pomad aldım krem sürdüm ama içine fazla sürmedim yine de penisii itme aşamasında basınç olunca bıraktım iki gün snra da enfeksiyon kaptım kasıklarım çok ağrıyor ,,bu sprey de işe yaramazsa diye korkuyorum benim için önemli olan giriş aşamasındaki basınçı hissetmek istemiyorum yani girişteki kasları uyuşturmam lazım aslnda

Bu tam sana gore yani krem zaten vajinanin icine giremezki bu sprey uzun bi cubugu var onu vajina deliğine hafif sokup sık uyusturuyo al banada dua et ama inanarak yap

Eklentiler

• 20191120_152818.jpg
    63,3 KB · Görüntüleme: 205
Onada canm kas gevsetici al ustunede bunu kullan 15 dk bekle uyussun bise hissetmezsin emin ol bende afedersin kopek gibi korkuyordum ama oldu bitti gitti dene bu dediklerimi kas gevsetici de muscoflex verir eczane
Siz bu şekilde mi kullandınız kas gevşetici ve sprey ? Ben dediğim gibi anestol kullandım çok heveslenmiştim ama penisin itme aşamasında basınç olunca bıraktık hiç bişy hissetmek istemiyorum, eğer spreyi flan da kullanırsam yapamazsam hayal kırıklığı olacak ,,, bir arkadaşta önemli olan beyni uyuşturmak demişti yani kullanılan hiç bişy fayda etmezmiş öyle demişlerdi

Valla cnm sen acidan deil basinctan korkuyosun sanirim yani ben boyle atlattim

Ayy ben değil parmak egzersizi dokunamiyirdum bile siz dusunun gerisini islanmayla zevke gelmekle tabiki alakasi var o zaman cok daha kolaylasiyo is ama o durumda malesef bende korkudan hic islanma falan yasamamistim o yizden cok zorlanmistik aslinda zeytinyaginin amaci da bu orayi kayganlastirmak ayni zwvk suyundaki gorevi goruyor biz daha once vazalin kaygablastirici falan da denemistik ama onlar kuruyo bi sure sonra pelte gibi oluyor dolayisiyla yine cani yaniyo insanin ama zwytinyagi oyle degil siz bnce bol bol zeytinyagi surun hem kendi ize hem esinize daha da kolaylastirir isinizi

Zeytinyağı bebeyğı uyuşturucu krem hepsini denedim ama o basınca çözüm bulamıyorum itme aşamasında ki o kuvvetli basınç beni mahvediyor

Ah o giristeki kaslar tamamen beyinle alakali ben kadin dogum doktoruna kontrole gittigim zaman anlatmistim yasadigim durumu bana idrarini yaparkn tut birak tut birak o kaslari kullanmayi ogren gunluk hayatinda oturuken yururken surekli o kaslari tut birak alistir kendini sonrasinda iliski sirasinda yine o kaslari tut birak biraktigin anda orasi vakum gibi penisi kendine ceker demisti bu sekilde de deneyebilirsin istersen

Evet hana
Evet bana da aynısını söyledi doktor kasları çalıştırmamı söyledi kas bırak kas bırak dedi ama penis aşamasında ıkınıyorum daha kolay girsin diye ama olmuyor bi türlü

Evet hana

Evet bana da aynısını söyledi doktor kasları çalıştırmamı söyledi kas bırak kas bırak dedi ama penis aşamasında ıkınıyorum daha kolay girsin diye ama olmuyor bi türlü
Aslinda ikinmak tam olarak o kaslari oynatmiyor soyle dusun sanki nefesini tutup birakiyormussun gibi o vajina kisminda kaslarin hareketini hissedebiliyormusun

Evet hissediyorum
Bence senin sorunun kuruluk kaynaklı canım. Sana bı krem tavsiye edebilirim 12-15 lira civarı bişey. Onu alırsan baya ise yarayacagini düşünüyorum açıkçası. Anestol falan uyuşturma amaçlı kremler onlarla sadece ilk ilişki sırasında rahatlık sağlarsın. Bu krem yumuşaklık ve kayganlık sağlıyor ayrıca onarıcı özelliği var tahriste olmuyorsun

Kurulukta olabilir korku heyecan panik karışınca zevk alamıyorum , o kremin faydası olur mu Ki , kafam çok karışık ne yapacm ne kullancm bilmiyorum doktora gidip egzersiz flan da yapmak istemiyorum çünkü parmak dilatör flan yaptırıyorlar

Öncelikle rahat ol canım sana tek bir öneri bende hemen hemen ayni durumları yaşadım anestol krem kendine suruceksin eşin saf vazelin sürüp 10 15 dakika beklyn bak herşey çok daha güzel oljcak bu herkesin başından gecicek şeyler sen bunu atlatmazsan herşey kötüye gider kendini rahat bırak ve benim bu durumda kızlık zari iyilesmemsti ama kotu günler geçirdim sonuç itibariyle bunları yapınca hiç pismn olmivksn geçmiş olsun

Anestol kullanmam artık enfeksiyon yaptırdı ağrıdan ölüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…