İlk cinsel ilişki

Ya ben mi beceremiyorum anlamadım ki herşey çok güzel, itme korkma kasma panik hiç bişy yok hatta elimle ucuna yerleştiriyorum ıkınıyorum ama yine de içime girmiyor ve kayıyor alta doğru , acaba biz mi yerini bulamıyoruz

Ben o kremle astım sorunumu diyebilirim canım. Bişey kaybetmezsin al bı dene. Baktin olmuyor vücuduna kullanırsın bakım kremi zaten. Ama ben sende de faydası olacağını düşünüyorum. Madetene kremin ismi.

Yumuşatıyor. Tahrişi önlüyor. P. İçerde rahat hareket etmesini sağlıyor. Rahat hareket edince de o baskı hissi azalıyor işte
Bugün eşimle otobüse binmiştik yanıma bayan oturdu çocuğu vardı çok tatlı konuşuyordu hüngür hüngür ağlamaya başladım ilişkiye giremiyoruz bizim çocuğumuz olmayacak diye , snra eşim teselli etti , cesaret geldi bana hadi dedim yatağa gidelm , hiç kasılmadım korku panik ittirme ağlama hiçbiri yoktu çok rahattım otobüsteki çocuğu aklıma getirdim ama bu seferde sanırsam yerinin nerde olduğunu bilmiyoruz , ben ortada bi yerde ittirmeye çalışıyorum elimle buradan bir arkdaş yardımcı oldu aşağı kısımdaymış,, biz mi yanlış yapıyoruz ya da doğru yapıyoruz da girmiyor mu anlamıyorum fazla deneyemedik şehir dışına gitmem gerekiyordu , böyle oldu yani bugün , rahat olmak bile beni çok mutlu Etti ama yerini mi bulamıyoruz anlamıyorum yanlış mı yapıyoruz acaba ortada yapmaya çalışıyoruz vajina ortasında

Canım aç internetten vajinanın yapısını bı incele. Elinle de yerini bul kesfet. İlişki sırasında da p. İ sen tutup yerleştir bı kaç cm girene kadar sonrası gelecektir. Ama kacmamaya çalış yoksa kayar gider

Kaçmıyorum en son deneme yaptığımızda kasma irkilme korkma itme olmadı ama sanırım yerini bulamadık bebe yağı sürdük kaydı sürekli

Baskı tabiki oluyor ama kontrol sizde oldugı için doğru zamana siz karar veriyorsunuz zeytinyağı da kayganlık sağladıgı için kayıp gidiyor zaten
Bende o sekilde 2 ay sonunda kurtuldum zeytinyag ile ve esimin ustunde rahat yaptim kendimi kasmadim ustde yaptik cok sukur 3 4 gun kanamam oldu 1.5 hafta ara verdik artik bundan sonrasi rahat olur derken 2. Denememizde niye bilmiyorum kendimi kastim biraz ne ustde ne altda yapamadim morelim alt ust oldu sizinde sonraki denemeleriniz zormu oldu rahatmi peki

Yok ben sonrasinda sorun yasamadim ama hep zeytinyagi kullandim tabi ki hala kendimi kasiyorum istemsiz ilk giris aninda ama artik beyinde oturdu bazi seylee o yuzden zorlanmiyoeum cok sukur

Yok ben sonrasinda sorun yasamadim ama hep zeytinyagi kullandim tabi ki hala kendimi kasiyorum istemsiz ilk giris aninda ama artik beyinde oturdu bazi seylee o yuzden zorlanmiyoeum cok sukur
Bende mantar yapar diye korktugum.icin zeytinyag kullanmak istemiyorum ama alisana kadar olmadi bende kullaniyim zeytinyagi

10 fıs fıs sıkıyoruz ya içine doğru mu sıkıyoruz vajina içine mi vajina içind sıkarsak kızlık bozulmaz mı sen nasıl kullandın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…