İlk cinsel ilişki

Bence birde zeytinyağı ile siz üstte olacak şekilde deneyin ben bu sekilde aştım

Her şekilde denedik olmadı sadece üst kısımı denemedik çünkü ben üstteyken konsantre olamıyorum çok kötü durumdayım psikolojim bozuldu
Canım rahatlatıcı çaylardan iç ya da kas gevşetici hap al ondan iç.

Aslında bu korkunun kaynağı ne biliyo musun ? Yıllardır herkesten koruduğun şeyin gidiyo olması. Sevişmeye başlarken sürekli aklından şunları geçir o benim kocam, yanlış bir şey yapmıyorum. Şu an çok rahatım ve onunla çok özel bir andayım. Bu anın büyüsüne kendimi bırakıp hen eşimin hem de kendimin çok zevk almasına müsaade edicem. Ona dokun o sana dokunsun bi süre yatakta çıplak durun. Gerekirse birlikte duşa girin. Aaa bu kadar anlattım hadi ama yapın artık bugün bide pazar

Ah ahhh neler denedik neler , bu söylediğinizi de denedik ama olmuyor

Bende 7 aylık evliyim . Bende de vardı bu durum ne denesem bir türlü olmuyodu . Saatlerce ağladığımı bilirim . Ama İnan ki parmak egzersizleri çok işe yarıyo . Parmak egzersizleri sayensinde aştım .ilk başta uyuştur orayı sonra serçe parmağınla dene . Biliyorum çok iğrenç bana da iğrenç geliyordu ama mecburen yaptım . Birkaç gün böyle dene parmaklarınla . Daha sonra eşinle dene kasılmalar illa oluyo ama girerken ıkın tüm gücünle ıkınınca nasıl girdiğini anlamıyorsun bile. Ikınınca kasamıyosun kendini

Peki ıkındıktan snra penis girmeye çalışırken baskı oluyor mu , ve en kolay hangi pozisyon oluyor

Yok İnan ki olmuyo orayı uyustur önce sonra tüm gücünle ıkın . Ikınınca diğer kaslarını kasamıyosun pat diye giriyo :) ben üstte pek rahat edemiyordum daha bi stres oluyodum. Benim için en rahat ben altta eşim üstte olandı

Bende altta rahat ediyorum anestol pomad sürdüm uyuşturdum , bebe yağı ve zeytinyağı flan da sürdük eşime ve bana , snra bir kaç deneme yaptık ama ben ıkındıkçaa eşim ittirmeye çalıştı daha snra içimde kuvvetli bir basınç oldu onu tarif edemiyorum çok kötüydü dayanamayınca bıraktık tabi ardından saatlerce ağlama nöbeti başladı yapamıyorum diye , sonra da denemeye korkar oldm cesaretimi toplayamıyorım ne yapıcm bilmiyorum

Herkesin rahat pozisyonu farklı benimse şöyle.. günlük odaya 2 battaniye katlıyorum yere üzerine çarşaf örtüyorum bir bacağımı koltuğa koyuyorum diğerini yana iyice açıyorum o an hırslan Başka şeyler düşün baskı kasmaktan oluyor bebe yağı veya kayganlaştırıcı jel al onlarıda sür baskı olunca o an derin nefes al ıkın inşallah başarırsınız

Bebe yağım var uyuşturucu krem de aldım ıkındım hırslandım ama sonuç hüsran , nasl başarıcam bilmiyorum özel kliniklere de gitmek istemiyorum borcumuz var , devlet hastanesine gittik parmak sokmadan Kegel egzersizi verdi onları yaptım haftaya yine gidicez büyük ihtimalle

Aynen yele tam o baskı anında akın başaracaksın İnan . Bende çok uğraştım sabaha kadar ağladığımı bilirim ama deneye deneye olcak İnan sadece

O parmak egzersizlerini sürekli dene çok işe yarıyo rahatlıcaksın egzersiz yapa yapa

Aynen yele tam o baskı anında akın başaracaksın İnan . Bende çok uğraştım sabaha kadar ağladığımı bilirim ama deneye deneye olcak İnan sadece
Peki daha snra başardığınızda yaptığınız ilişkiler de o baskı oldu mu veya kasılma flan oldu mu yoksa rahatladınız mı daha sonrakilerde

Ben bulunduğum şehirde daha uygun ücrete tedavi oldum elbet vardır araştır bi bende kesinlikle parmağımı oraya sokamam uyuştursam bile cesaretim Yoktu o yüzden 1 yılın sonunda doktor yardımı aldım..şimdi çok mu rahat herşey elbette değil ama hiç yoktan iyidir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…