İlk cinsel ilişki

Parmak sokmadan mı tedavi oldunuz , her doktorun tedavileri aynı değilmiş , en azından kasılmamayı öğrenmişsinizdir ilişkide , ben onu başaramıyorum.

Evet hem de su bazlı zararsız.. He bu arada eşiniz iterken ıkının hiçbir şey hissetmeyeceksiniz girerken..
O ıkınmayı da çok denedim Ama giriş esnasında basınç hissedince dayanamıyorum nasıl atlatıcam bilmiyorum, bebe yağı uyuşturucu krem ne varsa kullandım ama olmuyor , psikolojim bozuldu valla çok zormuş keşke evlenmeseydim diyorum

Yok nidaya baskı kasılma falan olmadı çok rahat devamı . O kadar ağladığım için pişman oldum zehir oldu ilk günlerim çünkü

ev Ödevimde vardı ama ben başaramadım bu yüzden doktor yaptı bana parmak egzerzisini burada kendi yenen arkadaşlarda aynısını yaptı bir parmak giriş sonra içerde dairesel hareketler sonra iki parmak giriş yine dairesel hareketler ileri geri hareketler yine yapılıyor zaten başka nasıl yenilecek bi girişim oluyor ellerle açıkcası

Anladım peki parmak sokunca zar bozulmuyor mu , devlet hastanesine mi gittiniz

Doktora güveniyorsun canımı acıtmayacak diye bende p... korkusu var doktorum asla uyuştucu şeylerle yapmadı benimde yapmamı istemedi ama ben korkumdan dolayı uyuşturup yapıyorum yavaş yavaş azaltmak istiyorum ..inşallah herkes yener bu durumu psikolojik olarak zor süreç

Doktorumun dediği vajinismus tedavisi gören bayanlarda kanama olmazmış çünkü bi şekilde kasmıyorsun yavaş yavaş devam ediyor ben bir parmağı yarım saatte almıştım sanırım beni sakinleştire sakinleştire yaptı ayrıca ilk muayenede zarım esnek olduğunu da söyledi kan görmedim açıkcası özel hastane

Hemde çok zor süreç , herşeyden soğudum yemek bile yiyemiyorum üzüntüden ağzımda yaralar çıktı , eşimle çok zor süreçler geçirerek evlendik çok zor şeyler aştık , imkansızları başardık ama bunu yapamıyorum kendimi suçluyorum eksik hissediyorum kendimi , günlerdir ağlıyorum sokağa çıkamaz oldm boşanmayı bile göze aldım yapamazsam eğer ,

Anladım demek ki herşey beyindeki yönlendirme de ve rahatlamada bitiyor

Tedavisi olan bir durum illa çok paralar vermeye gerek Yok uygun devlet hastaneleri vardır arayın hastaneleri açıkça sorun tedavi ediyormusunuz diye..şöyle demişti kafayı rahatlatmak gerekiyor gözün de yaş sıvısı olduğu içingöz açıp kaparken asla acımaz gözün ama göz kuruluğun olsa yada toz kaçsa batar gözün açamazsın naylon kilotlu çorap gibi düşün ilk açınca paketi ufacık bişey ama bacağını girdirdikçe esneyip bacağının şeklini alıyor geri çıkarınca da yine bacağının esnekliğinde kalıyor

Çok mantıklı örnekler oldu , gerçekten teşekkür ederim yani ne kdar ıslanma olursa girmesi o kdar rahat mı olacak bi de kasmazsam tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…