Ilk buluşmada tacize uğradım kades uygulamasiyla zor kurtuldum nasıl unutucam bunu?

Kades uygulamasına bastınız, jandarma sizi aldı; adamı gitmesi için bıraktılar mı öylece ? İfade, şikayet, sorgu, hastanede fiziki kontrol ve muayene ? Jandarma sizi öylece taksiye bindirip, eve yollamış olamaz.
Aynen... Çok sıkıtı tutuyorlar. Bırakmış olamazlar. Yoksa başları yanar 😬

Çok geçmiş olsun! ❤️ geçecek, biz kadınlar neleri atlatmıyoruz ki..

Allah belasını versin, siz kadesi bilmişsiniz şanslısınız da kim bilir kaç kadına tecavüz etti zorla, cesarete bak! Gebersin inşallah! 🤬🤬🤬

İlk buluşmada arabasına binmisisniz kahve içme yerleri ne kadar uzakta olablrdki bir yere gdp oturup onun gelmesni bekliyeblrdnz ve bence size ders olsun ve son olsun ayrıca anlatgniza bakılırsa ucuz kurtulmussun dahasida olablrdi
Kötü niyetiniz yoktur eminim ama bir kadın olarak bu yorumunuzu üzücü buldum. Keşke önce bir geçmiş olsun dileseydiniz ve naparsa yapsın, ne giyerse giysin bu tecavüze davetiye olamaz, kurbanın suçu değil bu yaşanan, iğrenç bir pisliğin suçu sadece…

Şehir ortasında sizinle normal konuşan eden, herkesin telefonları lokasyonları bilinen bu teknolojide, birinin böyle bir şey yapmaya cesaret edeceğini aslında düşünmek zorunda olmamamız gerek, bu normal değil.

Su heriflere arabasi var diye kanmayin yahu
Adam bu kadar hanzoysa mesajla bile anlasilir ne kadar yilisik oldugu
Mesajda efendiydi de bulusunca mi cozuttu? Lutfen iyi ölçün tartin
Aynen öyle oldu. Inanki benim arabada vs gözüm hiç yok karakterine bakarım her zaman parasına bakıp kimseyle sevgili olmadım bu güne kadar. Sanki farklı biriydi. Ben de şok oldum

Çok geçmiş olsun! ❤️ geçecek, biz kadınlar neleri atlatmıyoruz ki..

Allah belasını versin, siz kadesi bilmişsiniz şanslısınız da kim bilir kaç kadına tecavüz etti zorla, cesarete bak! Gebersin inşallah! 🤬🤬🤬

Kötü niyetiniz yoktur eminim ama bir kadın olarak bu yorumunuzu üzücü buldum. Keşke önce bir geçmiş olsun dileseydiniz ve naparsa yapsın, ne giyerse giysin bu tecavüze davetiye olamaz, kurbanın suçu değil bu yaşanan, iğrenç bir pisliğin suçu sadece…

Şehir ortasında sizinle normal konuşan eden, herkesin telefonları lokasyonları bilinen bu teknolojide, birinin böyle bir şey yapmaya cesaret edeceğini aslında düşünmek zorunda olmamamız gerek, bu normal değil.
Erkekleri biliyoruz ama kadınlar da artık böyle yorumlar yapmaya başladı malesef. Kimsenin başına ne geldiğini bilmeden kınamamak lazım.

tek hatası korkup şikayetçi olmamak ama çok büyük bir hata yapmış şikayetçi olacaktı ailesi de bekide iyi yaptın diyecekti umarım adresini biliyormuş sana başka türlü zarar vermez bence hala şikayetçi olmak için bir şansın daha var
Kadese bastıktan sonra şikayetçi olmama gibi bir durum olamaz. Yanındaki adam nikahlı kocası değil,aile ferdi değil. 2 saatlik bir itiş kakış sonrası üstü başı da ciddi derecede etkilenmiş olmalı bu durumdan. Jandarma bölgesinde kim salmış o adamı ? Kolluk kuvvetlerini zan altında bırakıyor şu anda.

Kurtulmak için keşke. Arabada rahat edemem. Eşyalı kiralık dairemiz var. Oturan yok. Oraya gidelim diyip bi sigara alalım diye benzinliğe sokuverseydin hayvanı. Direndikçe hoşlarına gidiyor eşşoğğğlusuların
Evet gerçekten direnmek yerine oyalamak lazım. direnmek zorundaydım ormandayken gözü dönmüştü çünkü. Son anda aklıma geldi neyseki

Bunu nasıl unutucam bilmiyorum aynısını yaşayan birileri varsa cevaplarsa sevinirim. İlk buluşmada normal bi kahve içeriz sanmıştım. Arabaya bindim beni gölet gibi bir yere goturecegini söyledi. Şehirde kalalım babam ararsa hem ona çarşıda olduğumu söyledim vs dedim. 5 dk yol dedi tamam dedim bir sorun yoktu buraya kadar. Yolda elini bacağıma attı ilk başta yukarı çıkarmaya çalışınca elini aldım çektim abartma dedim. Güldü. Anlamıştır diye düşündüm bu arada biz gidiyoruz yol bitmiyor. Dedi ki hızlı sürsem 5 dk. Neyse biz gittik kahve icecektik beni zorla yatirmaya çalışıyor ben kalkıyorum sonra tekrar sarılmaya çalışıyor bir yandan elliyor istemediğimi belirtiyorum ve 5 dkda bir tekrar yapıyor zor kurtuluyorum geri dönmek istediğimi söyledim. Ormana çıkardı arabayı. Açık ayakkabı giydiğimden arabadan inince çalılar battı beni kucağına aldı zorla indirmedi ellemeye devam etti öpmeye çalıştı ve hayvan gibi bişey gücüm yetmiyor. Arabaya bindim üstüme cullandi fena şekilde ve kalkmıyor ittirdim kafasını birkaç kez arabaya vurdu güldü umrunda bile değil ben istemiyorum dedikce ittirdikce. En son yalandan tuvaletim geldi benzinlik bul dedim. Sonrasında rahat olucaz mi dedi evet dedim benzinlik bulamadık biz ararken bir yandan kades tuşuna bastım. Jandarma beni aradı şifreli şekilde konuştum kargo gelmiş gibi eve. Gri fondöten filan dedim arabanin rengini söyledim. Aracın önünü kesip beni aldılar taksiyle eve döndüm. Ama aklımdan çıkmıyor o üstüme cullanisi beni defalarca kez 2 saat için 200 kere zorla her yerimi elledi ve çok güçlüydü asla bir şey yapamadım. Aileme tasinmasin diye de şikayetçi olmadım. ben bunu nasıl unutucam. Gerçekten yaşamış birileriyle konuşmak isterim kötü bi durumdayim her saniye pişmanlık yaşıyorum.

İlk buluşmaya gölete kahveye gitmek, hemde yanında kesici, delici ya da ne bileyim biber gazı vs yokken.
2 saat süren elleşme, Allahım korku filminden bir sahne sanki, adamın d*şşaklarına koyamadın mı tekmeyi a kızım.
Bu herif dışarıda sana kafayı da takabilir.
İlk buluşmada mümkünse bildiğiniz ve mümkünse kamerası olan yerler olsun.
Ve aileniz bilmese bile birine mutlaka haber verin. Sevdiğiniz güvendiğiniz bir kişi bilsin.

Bunu nasıl unutucam bilmiyorum aynısını yaşayan birileri varsa cevaplarsa sevinirim. İlk buluşmada normal bi kahve içeriz sanmıştım. Arabaya bindim beni gölet gibi bir yere goturecegini söyledi. Şehirde kalalım babam ararsa hem ona çarşıda olduğumu söyledim vs dedim. 5 dk yol dedi tamam dedim bir sorun yoktu buraya kadar. Yolda elini bacağıma attı ilk başta yukarı çıkarmaya çalışınca elini aldım çektim abartma dedim. Güldü. Anlamıştır diye düşündüm bu arada biz gidiyoruz yol bitmiyor. Dedi ki hızlı sürsem 5 dk. Neyse biz gittik kahve icecektik beni zorla yatirmaya çalışıyor ben kalkıyorum sonra tekrar sarılmaya çalışıyor bir yandan elliyor istemediğimi belirtiyorum ve 5 dkda bir tekrar yapıyor zor kurtuluyorum geri dönmek istediğimi söyledim. Ormana çıkardı arabayı. Açık ayakkabı giydiğimden arabadan inince çalılar battı beni kucağına aldı zorla indirmedi ellemeye devam etti öpmeye çalıştı ve hayvan gibi bişey gücüm yetmiyor. Arabaya bindim üstüme cullandi fena şekilde ve kalkmıyor ittirdim kafasını birkaç kez arabaya vurdu güldü umrunda bile değil ben istemiyorum dedikce ittirdikce. En son yalandan tuvaletim geldi benzinlik bul dedim. Sonrasında rahat olucaz mi dedi evet dedim benzinlik bulamadık biz ararken bir yandan kades tuşuna bastım. Jandarma beni aradı şifreli şekilde konuştum kargo gelmiş gibi eve. Gri fondöten filan dedim arabanin rengini söyledim. Aracın önünü kesip beni aldılar taksiyle eve döndüm. Ama aklımdan çıkmıyor o üstüme cullanisi beni defalarca kez 2 saat için 200 kere zorla her yerimi elledi ve çok güçlüydü asla bir şey yapamadım. Aileme tasinmasin diye de şikayetçi olmadım. ben bunu nasıl unutucam. Gerçekten yaşamış birileriyle konuşmak isterim kötü bi durumdayim her saniye pişmanlık yaşıyorum.
Ben de bu tarz birşey yaşamıştım.hem de birden çok defa.seni o kadar iyi anlıyorum ki.o korkuyu, kendini iğrenç hissetmeyi.ben sinir bozukluğundan sürekli gülüyordum.annemlere söylemiştim.onlar da hemen koşup geldiler sağolsunlar ama ben nasıl gülüyorum.kendime hakim olamıyorum.onlar da şaşırdı.bizi çağırdın ama gülüyorsun diye.çok acayip bir moddaydım.hayatım boyunca da bir daha öyle bir duyguya girmedim.ne diyebilirim şikayet et mutlaka.allahından bulsun deme.ilk tanıştığın birinin de arabasına binme.kafede buluşun.geçmiş olsun.

Ben bekarken hep biber gazı taşırdım gece geç saatlerde gezerdim arabayla veya yürüyerek,birisiyle ilk kez buluşcaksam özellikle yanımdan eksik etmezdim. Hatta birgün tam kullanacaktım. Sizde bu adam tekrar zarar verebilir yanınıza alın.

X