İlk buluşma için fikir verin lütfennn

nanelimon00

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2024
2
1
Kızlar bir cocukla tanıstım 3 haftadır sadece telefondan konusuyoruz güzel gidiyor gayet,bulusmak istiyoruz ama aramızda 9 saat mesafe var.Ayrıca çalışıyoruz izin almamız gerekiyor almışken 2-3 gün izin alacağız.
Ben ilk bulusmanın evde olmasını sevmiyorum fakat bu durumda başka bir seçenek kalmıyor gibi görünüyor,en azından kendi evime davet edecektim fakat oturduğum yerde hiçbir şey yok, daha merkezi bir yerde airbnb tarzı bir ev tutulsa çok mu abes olur bilemiyorum napmalıyım 9 saat yol gelecek 2 saat kahve içip geri gitmekte olmaz bana fikir verin

Şaka olmalı konu herhalde. Aynen eve alın 3 haftadır sadece telefonla konuştuğunuz kişiyi. Müge anlıya çıkma garantili

İnternetten tanidiğin adami lütfen kendi evine alma. Ipsiz sapsiz olabilir. Adresini bilmesine gerek yok. Evine sakın alma.

Size ne. Agırlaması sıze mı kaldı
Gelen kalacak yeri de ayarlasın
Esim haftada uc gun ayda 12 gun yanımda olurdu.
Banane? Kaldı tutup otelini.
Ilıskının basında da ilerisinde de ben nıye agırlıyorum hayırdr

Neden olmasın? Eşim beni 1 saat görmek için ülke değiştirdi
Hayatta ilk buluşmada aynı evde kalmam.
Uçakla sabah gelip akşam dönebilir veya bir gün otelde kalıp ertesi sabah döner.

İnternetten tanıştığınız adamla sadece toplum içinde görüşün ne kendi evinize ne başka eve falan davet etmeyin size tavsiyem bu
Konu ıntnetten tanımak degıl
Amcanızın ogluyla da Ilıskınız olsa
ki goruyoruz kuzeniyle de evlenip sevgili olup ya da hıc bısey olmadıkları halde kuzenı tarafından kafası kesilenleri tecavuz edılenlerı vırt zırt.

Tabiki zaten sadece internetten tanıştıklarınızla diye bir şey yazmadım konu bunun üzerine olduğu için dedim

Ay siz şaka mısınız ne eve alması içsin kahvesini gitsin nerde kalırsa kalsın kaç yaşında adam. O gelsin ayrıca siz gitmeyin ayağına

Gerçekten 20 yaşında mısınız; ailenizden ayrı mı yaşıyorsunuz ? Adam kaç yaşında ?

Sen evinde kal o otelde. Merkezde otel ayarlasin kalsın. Sen de sabah gidersin merkezde buluşur gezdirirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…