İlk buluşma için fikir verin lütfennn

nanelimon00

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2024
2
1
Kızlar bir cocukla tanıstım 3 haftadır sadece telefondan konusuyoruz güzel gidiyor gayet,bulusmak istiyoruz ama aramızda 9 saat mesafe var.Ayrıca çalışıyoruz izin almamız gerekiyor almışken 2-3 gün izin alacağız.
Ben ilk bulusmanın evde olmasını sevmiyorum fakat bu durumda başka bir seçenek kalmıyor gibi görünüyor,en azından kendi evime davet edecektim fakat oturduğum yerde hiçbir şey yok, daha merkezi bir yerde airbnb tarzı bir ev tutulsa çok mu abes olur bilemiyorum napmalıyım 9 saat yol gelecek 2 saat kahve içip geri gitmekte olmaz bana fikir verin🥲

Kızlar bir cocukla tanıstım 3 haftadır sadece telefondan konusuyoruz güzel gidiyor gayet,bulusmak istiyoruz ama aramızda 9 saat mesafe var.Ayrıca çalışıyoruz izin almamız gerekiyor almışken 2-3 gün izin alacağız.
Ben ilk bulusmanın evde olmasını sevmiyorum fakat bu durumda başka bir seçenek kalmıyor gibi görünüyor,en azından kendi evime davet edecektim fakat oturduğum yerde hiçbir şey yok, daha merkezi bir yerde airbnb tarzı bir ev tutulsa çok mu abes olur bilemiyorum napmalıyım 9 saat yol gelecek 2 saat kahve içip geri gitmekte olmaz bana fikir verin🥲

Nasil tanistiniz? Adam nedir, ne degildir nasil guvenip ev tutacaksiniz? 2 saat kahve icip geri gitmek neden olmasin? Kafanizdaki ilk bulusma sekli bana cok degisik geldi.

İlk buluşma evde olursa olayın sonu belli yani . Ve adamı tanımıyorsunuz nedir kimdir ne cesaret eve almak ? Kafe gibi kalabalık yerlerde olmalı buluşmanız . Geliyorsa bırakın o düşünsün nerede kalacağını

Şaka mısınız siz? Hiç tanımadığınız birini mi ve mi alacaksınız ciddi ciddi?

İlk buluşma evde olursa olayın sonu belli yani . Ve adamı tanımıyorsunuz nedir kimdir ne cesaret eve almak ? Kafe gibi kalabalık yerlerde olmalı buluşmanız . Geliyorsa bırakın o düşünsün nerede kalacağını
Olur mu canım taaa nerelerden gelecekmiş kafede iki saat kalıp dönemezmişya o kadar yolu

Sanırım ben cok masum düsündüm haklısınız herkes kızmış:KK43:
Keşke sadece masum olsanız ama neolur kızmayın biraz safsınız galiba. Allah bu sitenin kurucusundan razı olsun bakın en azından burası sayesinde eve yabancıları almamanız gerektiğini anlamış oldunuz. Nerede kalırsa kalsın sakın eve almayın.

Delirdin mi sen? Hiç tanımadığın adamla ne aynı evde kalması? İkiniz de kalacağınız yeri ayarların, gün içinde de halka açık yerlerde tanımaya çalışın birbirinizi. Ne bu acele? Valla çıldırmışsınız, cesarete bak

Eve davet/airbnb tutup beraber kalmak bunların sonu merhabalaşmaya gider, saf ayağına yatmayın şimdi. Bunu yaşayacaksanız da ilk buluşmada adamı bir görün adını soyadını çalıştığı yeri öğrenin ondan sonra bir otele gidersiniz. Gereksiz risk alıyorsunuz sonunuz Müge Anlı olmasın...

E madem 9 saat yol geldim acıcık ucundan versen derse napacaksın🙄

dokuz saat mesafeden gelen adam kahve içmeye, elele oturmaya gelmez. eğer böyle safça planlarınız varsa onları bi kenara bırakın; sevişme niyetiniz yoksa o buluşmayı size zehir eder. ha sevişme niyetiniz varsa da düzgün bir otel tutun orada kalın. adamı evinize almayın. amerikalı feministler yıllardır bağırıyor, ilk buluşma tecavüzü diye bi kavram bile var. siz türkiye gibi bi cangılda hangi yürek yemişlikle tanımadığınız adamla kendi evinizde ya da kiralık evde kalacaksınız akıl alır gibi değil. kiralık evlerde de türlü şiddet oluyor oralarda böyle buluşmalar için güvenli değil. paraya kıysın, düzgün, hayır dediğinizde arıza yaparsa yardım isteyebileceğiniz bi otel bulun. 20 yaşımdan beri seks yaparım erkek arkadaşlarımla aynı evde kalmaktan çekinmem ama yüzünü ilk defa göreceğim adamla sinemaya bile gitmem, sizdeki nasıl bi cesaret inanılır gibi değil

sen şimdi yok uzaktan geldi yok 2 saat kahve içip gitmek ayıp olur diye diye hiç tanımadığın etmediğin birini ağırlama, misafir etme ve beraber kalma üzerine plan yapıyorsun ya hani
yok evime mi alsam yok airbnb'den ev mi kiralasam gibisinden
peki diyelim ki parayı döktün evi kiraladın, adam geldi ama sen hiç hoşlanmadın
sonuçta ilk buluşma = sürpriz yumurta yani karşına nasıl birinin geleceği belli değil
ne yapmayı düşünüyorsun mesela böyle bi durumda ?
hiç elektrik almadığın biriyle aynı evde mi kalacaksın mesela ?

ha 9 saat mesafeden gelen adamın niyeti zaten çay kahve içip kalkmak değildir o belli ki yatmaya geliyor o ayrı mesele
bunu sen de istiyor olabilirsin ama hiç görmediğin, kanlı canlı karşına gelmemiş bi herifle yatma isteğin nasıl olur onu aklım almıyor

Şaka mı yapıyorsunuz 3 haftadır konuştuğunuz kişiyle aynı evde kalacak kadar yürek yemiş olamazsınız. Müge anlı'nın yeni sezonunda yer almak istemiyorsanız hiç gitmeyin bence. Erkek değil mi siz de kadınsınız hem daha üç haftalık bi konuşma kendisi gelsin sizin yanınıza veya otel falan kiralasın ayri ayrı kalırsınız. Üç hafta da 2-3 gün boyunca beraber kalmak için aşırı kısa bir zaman.

X