İlk buluşma.. fazla mı tepki verdim acaba?

Valla ben adamın tipini beğendiysem bi de belki anlaşmayız, buluşmayız bi daha diye bi dudiş yolluk alırdım. Bana ne ki benim hakkımda ne düşündüğünden? Tek başıma mı yakınlaşıyorum? Hem böyle bi herifse de ayırt etmiş olurdum yani. Ama yakınlık sevmiyosan hoşlanmıyosan tabi ki senin kararın. Ona göre de bunu hoş bulup bulmamak onun kararı. Bu kadar hesap kitaba gerek yok bence.

Ya sizde adama karşı bir kıpırtı olmadı ya da önceki konunuzda/çevrenizde size söylenenlerden etkilenip önyargılı davrandınız. Adamın yaptığında hiçbir şey yok. İki arkadaş olarak buluşmuyorsunuz sonuçta yani ileride romantik bir ilişkiye başlayabilecek düzeydesiniz. Size sıradan bir arkadaşı gibi davranması saçma olurdu asıl.

Ben çok dokunsal biriyim, sanki dokunmasam derdimi tam anlatamayacak gibi hissediyorum. Çocuklarımla evde koala ailesi gibi yan-yana kol kola dolaşıyorum, ah canlarım ne güzel de doğurmuşum, eh neyse konu bu değil, ne diyordum. Hah, bana çok garip gelmedi beyefendinin yaptıkları çünkü öncesinde konuşmuş tanışmışsınız, içeriği bilmiyoruz ama hayatımlar aşkımlar olmuştur. Eğer olduysa adamı görür görmez bi sarılmak koklamak isterim yani.. en azından tokalaşırken öpmek isterim.. ama siz ben değilsiniz ve farklısınız, resmiyetten de bahsetmişsiniz ama bu erkekler biraz sığ kuzum. Yani ima etme açık açık söyle. Endişelerini bilsin, buna rağmen sana yaklaşmaya çalışırsa yol ver gitsin..

Bence siz fazla tepki vermişsiniz. El sıkışmak nedir yahu ne zamandır telefondada olsan görüşüyordunuz sonuçta. En son yaptığı da gayet ince bi davranış, neden komik geldi anlamadım.

Benim eşimde ilk buluşmada tokalaşmak istemiştim ama o sarıldı bende şok olmuştum ama sonuç evlendik çokda düzgün adamdır (kocam diye demiyom:))

Aynen ten uyumu çok önemli biz daha karşıkarşıya oturduğumuz an gözlerimiz parladı sonra dolunay var yanyana oturalım bahanesi filan kıpır kıpırdık :) çok sonradan seni ilk gördüğümde ten uyumumuz olduğunu anlamıştım demiştim sevgilime oda bana ben daha resmini gördüğümde anlamıştım demişti :) ve yaz kış her gece sarılarak uyur bana belli oluyo ya bence de

İlk buluşmada hemen elele tutuşmayı istemek bana abes geliyor açıkçası.

Ancak nişanlım bırakın buluşmayı ilk tanıştığımız gece ayrılırken ben elimi uzattım tokalaşmak için kendimi beni kendine doğru çekip yanağımdan öptü.O zaman çok sinir olmuştum elin adamı beni öptü diye ama sonradan durum değişti.

Biraz daha zaman tanıyın karşı tarafa derim ben.

Tepkiniz biraz fazla olmuş özellikle banktaki durumunuz, adama da bunu hissettirmişsiniz. Ama boşanma mevzusundan dolayı gardınızı aldınız büyük ihtimalle ona karşı.
Adam samimiyetten dolayı böyle davranmıştır. Sonuçta duygusal anlamda bi görüşme yaşadınız, o kadar uzaklık ve tepkiniz ağır olmuş..

Bence çok sert 2 yetişkin insansınız sonuçta ayrıca bunlar böyle planlanarak olan şeyler değil ki o andaki duyguyla olur...
Spontane yani yani bakın işte bu da bir tabu ilk buluşma da yakınlaşılmaz ilişkiye hedefler tabular koymak ne kadar doğru bilemiyorum....

Sonuçta hissedilen yaşanmalı tabiki düşünülmeli de

ya bence adam gaayet normal davranmış da siz tecavüzcü ya da en iyi ihtimalle vebalı muamelesi yapmışsınız.bence yeniden görüşmek istiyorsanız bir mesaj atın/arayın kendinizi açıklayın.

Erkek arkadaşım ilk buluşmamızda tokalaşmak icini elini uzatmıştı, dedim ne kadar resmisin evet öyle fazla kurumsalım demişti :) o geldi aklıma. Garip karşılamıştım. İlk bulusmada elini tutmak istemesi biraz sacma olmuş bende noluyoruz derdim. 3. Buluşmada ben adamı öpmüştüm dedim senin bi atakta bulunacagın yok hazır alkolde aldım, sarhoşum ayagına öpeyim seni dedim yapıştım :)
Belkide senin ki cok fazla elektirik aldı, bilemeyiz :)

Konuyu sabote etmek gibi olmasın ama, o kadar çok kişi değinmiş ki yazmadan edemedim, ten uyumuna inanmayanı Allah taş eder bence Hatta bu bence inanılcak bir şey de değil ,yer çekimi gibi bir kanun.

Bir sevgilim vardı, bütün gece birbirimizi boğacak gibi sımsıkı sarılarak yatardık, yaz geceleri dahil, sabah alarm çalınca biraz daha sarılmak için ertelediğimizi bilirim. Ki kendisi benden önce daralıyorum elim terliyor diye el tutmayan insanmış.

Bir de tersi örnek, bana yürüyen bir adam vardı, iyi de bir insandı lafım yok, ama bir kere eliyle uzanıp bileğimden kavramıştı, öğürmeme ramak kalmıştı elini tenimde hissedince :/

Birini beğenmiş sevmişsin diğerini beğenmemişsin bu kadar basit sevmediğin beğenmediğin biriyle sırf ten uyumu yakaladığın oldu mu... ben bunu tartmadan evlendim, elektrik hoşlanma beğeni hayranlık vardı diğeri de peşinden geldi zaten. Ten uyumu deyip abartmayın, gençleri yanlış yönlendirmeyin ten uyumuyla (varsa bile) ömür geçmeZ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…