İlk buluşma.. fazla mı tepki verdim acaba?

Birini beğenmiş sevmişsin diğerini beğenmemişsin bu kadar basit 😊 sevmediğin beğenmediğin biriyle sırf ten uyumu yakaladığın oldu mu... ben bunu tartmadan evlendim, elektrik hoşlanma beğeni hayranlık vardı diğeri de peşinden geldi zaten. Ten uyumu deyip abartmayın, gençleri yanlış yönlendirmeyin 😂 ten uyumuyla (varsa bile) ömür geçmeZ

Bu paradoks bence ya hahaha. Ten uyumu olduğundan mı hoşlanıyorsun yoksa hoşlandığın için mi ten uyumu var?

Birini beğenmiş sevmişsin diğerini beğenmemişsin bu kadar basit 😊 sevmediğin beğenmediğin biriyle sırf ten uyumu yakaladığın oldu mu... ben bunu tartmadan evlendim, elektrik hoşlanma beğeni hayranlık vardı diğeri de peşinden geldi zaten. Ten uyumu deyip abartmayın, gençleri yanlış yönlendirmeyin 😂 ten uyumuyla (varsa bile) ömür geçmeZ

Birini beğendim sevdim diğerini beğenmedim bu kısmı doğru :) sevmediğim beğenmediğim biriyle uyum da yakalamadım evet, ama bence zaten mesele de bu, sevgi aşk dedikleri şeyin önemli bir kısmı ten uyumu :) zaten hoşlanıp elektrik almıştım diyorsunuz bence bu da ten çekimi, hormonlar ve vücut anlıyor orada arada ten uyumu olacağını :KK70: Mesela o elini hissettiğim anda öğürcek gibi olduğum adamla ten uyumu olmadığını anlamak için bir de yatağa girmeme gerek yoktu durum belli :KK70:

Tartmadan evlenmeniz ise sizin tercihiniz, farklı yaşamlar, kimse birbirine bir şey diyemez bu konuda.

Birini beğendim sevdim diğerini beğenmedim bu kısmı doğru :) sevmediğim beğenmediğim biriyle uyum da yakalamadım evet, ama bence zaten mesele de bu, sevgi aşk dedikleri şeyin önemli bir kısmı ten uyumu :) zaten hoşlanıp elektrik almıştım diyorsunuz bence bu da ten çekimi, hormonlar ve vücut anlıyor orada arada ten uyumu olacağını :KK70: Mesela o elini hissettiğim anda öğürcek gibi olduğum adamla ten uyumu olmadığını anlamak için bir de yatağa girmeme gerek yoktu durum belli :KK70:

Tartmadan evlenmeniz ise sizin tercihiniz, farklı yaşamlar, kimse birbirine bir şey diyemez bu konuda.
Astoria Astoria ilk buluşmada tokalaştım, uzun süre el ele tutuşmadık... o yüzden sevdiğinle tenin uyar diyorum, zaten utangaç ve duygusal bir insanım 😊

Ya ben olsam bende sinirlenirim ama bu yapımdan kaynaklı herkese karşı mesafeli durmayı seviyorum biri ben istemeden bana dokunur sarılırsa deliririm herhalde :olamaz: ama duruşum nedeniyle kimse ona cesaret edemez:-)

Çok hoşlandığım hatta aşık olduğumu düşündüğüm bi insan bana dokunduğunda kendimi kötü hissediyordum. Sanki vücudumda dokunulmaktan hoşlanmadığım neresi varsa bunu bilerek dokunuyormuş gibiydi. Onunla sevgili olduğum süre boyunca hep görmezden gelmeye çalışmıştım ama hep ‘yanlış bir şeyler var’ hissi olmuştu. Öbür yandan hiç ama hiç haz etmediğim bir arkadaşım vardı onun çevresindeyken başım dönerdi, sıradan dokunuşlarını bile elektrik çarpıyormuş gibi hissederdim. Mantıklı düşününce o kişiden hiç hoşlanmıyordum, tipini beğenmiyordum, düşünce şekillerimiz hiç uyuşmuyordu ama inanılmaz bir çekim vardı. Ben de ten uyumuna fazlasıyla inananlardanım.

Bunun dışında ilk buluşmadaki temaslar kişiden kişiye değiştiği gibi karşıdakinden o anda aldığınız elektriğe göre de değişir. Şimdiki erkek arkadaşımla ilk kez evde görüşmüştük, öncesinde de arkadaştık. Kapıda ilk gördüğümde kollarına atlamıştım. O gece aramızda bir şey olmayacağından çok emindim ama ilk öpmek için ben eğildim. Dudaklarımız değdiği anda kendimi kaybettim baktım kucağına oturmuşum 😅 yine de benim kararlılığımla o gece birliktelik yaşamamıştık ama 4 yıldır birlikte olmamıza rağmen hâlâ ilk günkü heyecan ve etkilenmeyle devam ediyoruz. Benim için ten uyumu bu 😊. Kendi açımdan ilk buluşmada öpüşmek hatta daha ilerisi kötü değil bir arkadaşın da dediği gibi kötü niyetli biriyse zaten çabucak kayboluyorlar.

Son durum nedir? Birşey yazdı mı beyefendi?
Çoklu alıntı nasıl yapılıyor yapamadım :/ eveet sonrasında hemen aradı 😊 nasıl geçti sence görüşme, ne düşünüyosun benim hakkımda dedi. Ben de açık açık söyledim, el tutmayı istemen bi de son ayrılırken beni öpmen biraz tuhaf geldi dedim. O da bana anormal gelmemişti ama haklısın dedi. Çok şaşırdı ben tuhaf buldugumu söyleyince. Onun dışında ne düşünüyosun olumlu olumsuz dedi😊 bu haftasonu için tekrar görüşmek istiyor bu sefer kendi yaşadığım şehre gelmek istiyor ama ben pek istemiyorum. Biz ortak bi şehirde buluştuk ona da yakın bana da yakın bi şehir. Çok büyük elektrik hissettim diyemem ama sanki önceden de tanışıyoruz gibi geldi nedense 😊😊 yanında gayet rahattım o öpme sarılma dışında 😀

Çoklu alıntı nasıl yapılıyor yapamadım :/ eveet sonrasında hemen aradı 😊 nasıl geçti sence görüşme, ne düşünüyosun benim hakkımda dedi. Ben de açık açık söyledim, el tutmayı istemen bi de son ayrılırken beni öpmen biraz tuhaf geldi dedim. O da bana anormal gelmemişti ama haklısın dedi. Çok şaşırdı ben tuhaf buldugumu söyleyince. Onun dışında ne düşünüyosun olumlu olumsuz dedi😊 bu haftasonu için tekrar görüşmek istiyor bu sefer kendi yaşadığım şehre gelmek istiyor ama ben pek istemiyorum. Biz ortak bi şehirde buluştuk ona da yakın bana da yakın bi şehir. Çok büyük elektrik hissettim diyemem ama sanki önceden de tanışıyoruz gibi geldi nedense 😊😊 yanında gayet rahattım o öpme sarılma dışında 😀
Tam niye bizi merakta bırakıyorsun diye serzenişte bulunacaktım ki yazdın 😊 inşallah güzel gelişmeler olur

Bu paradoks bence ya hahaha. Ten uyumu olduğundan mı hoşlanıyorsun yoksa hoşlandığın için mi ten uyumu var?
Ten uyumunu hissedebilmem için en azından bir süre tanıyor olmam lazım sanırım😊 biz sadece kamerada görüştük mesajlaştık. İlk kez yüz yüze geldik. Ben normalde de hemen samimi olabilen biri değilimdir, bir de evlenip ayrıldığımı söylemiştim ona belki de istemdışı kendimi korumaya almış olabilirim ona karşı

İyi de adam date'e gelmiş, siz neden adama göçmen sorunu zirvesine katılmaya gelen Alman Dışişleri Bakanı ya da ne bileyim doğalgaz yatırım anlaşması imzalamaya gelmiş Rus Enerji bilmemnesi muamelesi yaptınız ki :KK53:

Selamlaşırken sarılıp öpmeyecekti de ne yapacaktı mesela ? Resmi bi el sıkma çok manasız olurdu, tam olarak şöyle görünürdünüz büyük ihtimalle.

Eki Görüntüle 2541247

Üşüyünce kolu omza atmalar falan, dozunda ve tatlı hareketler bunlar, güzelim anın tadını çıkarmak yerine manasızca gerilmişsiniz.

Bankın ucuna oturmak kısmını okurken hönk diye kaldım; hayır hic tanımadıgım bi insanla bile aynı bankta oturacak olsam yine gidip bankın köşesine kaçmam ben mesela, vebalı muamelesi yapar gibi ayıp olur diye düsünürüm. Ki sizin bu adamla aranızda bi cekim olması lazım biraraya gelindigine göre.

Yani flört etmemek bi seçenek, ama nacizane tavsiyem flört etmeye karar verdiyseniz ve bu dogrultuda birileri ile görüsecekseniz daha az düsünün, daha az planlayın, daha az kasılın. İçgüdüsel, doğal ve samimi davranmak gelmiyorsa içinizden de varsın kimseyle görüşmeyin. Siz de gerçekten istediğinizde bulursunuz birini.

Ama böyle iki arada bi derede, ne istedigini bilmeden olmaz bu işler.
Çok tatlısınızz 😀 benim kastığım konu şu sanırım, ona evlenip ayrıldıgımı söyledim. O da ailesinin geleneksel oldgnu ama zamanla birbirimizi tanımamız gerektiğini falan söyledi. Aklımda hep bu durum var. Sanki birden yakınlaşırsam ilk buluşmada, kötü bi izlenim bırakacakmışım gibi. Normalde kesinlikle bu tarz düşüncelerim yoktur ama malesef toplum ve bazı erkek türleri bizi böyle düşündürmeye itiyor.
Yoksa bi ara yanımda otururken bişey anlatırken öpesim geldi 😀😀 bank olayı da bilerek uzak oturmaya çalıştım o yakınlaşırsa hayır diyemem kendimi geri çekemem ben de isterim diye 😀😀 biliyorum çok saçma göründüğünün ama bi türlü rahat bırakamadım kendimi. Ya kötü düşünürse diye.
Hemen aradı görüşme sonrası, ben çok beğendim seni, fotoğraflardan videodan çok daha güzel bulduk hatta eski eşin bence çok salakmış senin kıymetini bilememiş falan dedi. Hatta bir dahaki buluşmayı hemen ayarlamak istedi ben durdurdum 😀

Ben oraya on yargi ile gittigin icin uzak oldugunu dudunuyorum. Cunku adamin evlenmem icin cok sevmem lazim dedigini hatirliyorum. Daha once bir evlilik deneyimin oldugu icin de ailesinin geleneksrl oldugunu soylemisti. Tum bunlar senin bilinc altina islendi bence ve sen ister istemez rahat davranamadin, kendini korumaya aldin kendine. Ben boyle dusunuyorum.
+15252627
İşte tam olarak düşündüğüm hissettiğim şey bu. Resmen içimi okumuşsunuz. Çok sevmem lazım dedi ve ben de kötü bi izlenim bırakmak istemedim.

O adamın niyeti oysa 15.buluşmada bile öpüşmesen o iş olmaz bacım
Adamın seni sevmeye niyeti var mı sen ona bak
Ben sevgilimle ilk buluşmada öpüştüm ya
Hiç hafif kız falan demedi
Aşın bunları
Birine kendinizi beğendirmek için saçma sapan triplere girmeyin ya

İşte beni sevmeye niyeti var mı diye nasıl anlayabilirim:/ ikinci buluşmada öpüşmek için yakınlaşsa bu kötü bişeymi olur yoksa normal mi? Bunları düşündükçe kasıyorum kendimi. Ben de isterim sonuçta hoşlandığım beğendiğim kişiyle yakınlaşmayı, ki çok inanırım ten uyumuna. Elini tutmak tenini hissetmek isterim ama ya şey düşünürse bu kız her sevgilisiyle ya da buluştuğu kişiyle yakınlaşıyorsa?

Hayatınızda tek bir erkekle yakınlaştıysanız bilmemeniz normal. Ten uyumu inanılacak ya da inanılmayacak bir şey değil, bilimsel bir gerçek. Salgıladığımız feromonlarla ilgili tamamen.

Duygusal hiç bir yakınlık duymadığım, aşık olmadığım, sevmediğim adamla aman sabahlar olmasın modunda zamanlar geçirdik. Ha çok uyumluyuz diye sevmediğim adamla kalkıp evlenmedim, mantık denen bir şey var.

Hayatınızda tek bir erkekle yakınlaştıysanız bilmemeniz normal. Ten uyumu inanılacak ya da inanılmayacak bir şey değil, bilimsel bir gerçek. Salgıladığımız feromonlarla ilgili tamamen.

Duygusal hiç bir yakınlık duymadığım, aşık olmadığım, sevmediğim adamla aman sabahlar olmasın modunda zamanlar geçirdik. Ha çok uyumluyuz diye sevmediğim adamla kalkıp evlenmedim, mantık denen bir şey var.
Duygusal yakınlık olmadan başka türlü yakınlıklara geçmeyi içim almadı bu zamana kadar. İçime düşecekmiş gibi konuşan adamları hiç çekici bulamadım .Herkesin uyum deyince aklına ilk gelen kavram farklı demek ki kişisel bir konu tamamen. Benim bekarken evlilikte cinsellik çok önemliymiş deyip ten uyumunu baz alarak evlenen arkadaşım bin pişman. Orda burda önemi üzerinde gereksiz durulduğunu düşünüyorum😊 ha varmış demek ki kaç kişi yazdığına göre. Ancak sevmeden yakalayamadığım bir şey.

Duygusal yakınlık olmadan başka türlü yakınlıklara geçmeyi içim almadı bu zamana kadar. İçime düşecekmiş gibi konuşan adamları hiç çekici bulamadım .Herkesin uyum deyince aklına ilk gelen kavram farklı demek ki kişisel bir konu tamamen. Benim bekarken evlilikte cinsellik çok önemliymiş deyip ten uyumunu baz alarak evlenen arkadaşım bin pişman. Orda burda önemi üzerinde gereksiz durulduğunu düşünüyorum😊 ha varmış demek ki kaç kişi yazdığına göre. Ancak sevmeden yakalayamadığım bir şey.

Duygusal yakınlık olmadan sevişmemek kişisel tercih, ona diyecek bir şey yok. Ama aşık olmadan sevişilmez diye bir şey de yok, o tamamen romantizm. İçine düşen adamlar değil zaten burdan kasıt, karşılıklı etkileşimle yaşanan şeyler. Salyaları akan adamlar gelmesin gözünün önüne. Dediğim gibi sırf cinsel yaşam iyi diye evlenilirse o evlilikten hayır gelmesi beklenemez zaten, mantık devrede olmalı. Ama cinsel yaşamın kötü gittiği bir evlilik de sürdürülebilir değil bence. İki taraf da aseksüeldir ancak o zaman olur.

+15252627
İşte tam olarak düşündüğüm hissettiğim şey bu. Resmen içimi okumuşsunuz. Çok sevmem lazım dedi ve ben de kötü bi izlenim bırakmak istemedim.
Kendink sevdirmek zorunda degilsin. Unutma senin de evlenmek icin sevmen lazim. Bosanmis oldugun icin kendini defolu gorme. Olmazsa da vardir bunda da bir hayır de.
Tekrar ararsa bir umit var demektir. Gelismelerden haberdar et bizi.

Öncelikle çok tatlı birisine benziyorsunuz. Olduğunuz gibi çok doğal geldiniz bana. :21:
ilk buluşmada karşı tarafın tavırları aslında gayet normal ama buluşma öncesi bana da boşanmayla alakalı kafasına yatmayan şeylerin olduğunu hissettirseydi bende tıpkı sizin gibi davranırdım :p. Siz de yorumlarda söylemişsiniz zaten boşanmış olduğunuz için farklı yaklaşır mı düşüncesi belirmiş gayet doğal olarak.
Ama şunu da unutmayın sadece cinsellik amaçlı yaklaşan biri olsaydı sizin tavırlarınızdan sonra “bana burdan ekmek çıkmaz ” deyip topuklamış olurdu. Bence bu şekilde davranmaya devam edin demek ki o da böyle seviyor.Hem ne demişler kaçan kovalanır:KK4::KK70:

Kendink sevdirmek zorunda degilsin. Unutma senin de evlenmek icin sevmen lazim. Bosanmis oldugun icin kendini defolu gorme. Olmazsa da vardir bunda da bir hayır de.
Tekrar ararsa bir umit var demektir. Gelismelerden haberdar et bizi.
Aradı zaten görüşme sonrası. Bana garip gelen şu, sürekli o sordu beni beğendin mi olumlu mu düşünüyosun ne düşünüyosun hakkımda nasıl geçti sence görüşme vsvs. Hatta öpmesine laf ettiğim için ya bunu düşünme o zaman olmamış gibi yapalım yeter ki olumsuz deme dedi. Benim boşanmış olmamın üstünde durmadı tam tersi kendini beğendirmeye çalıştı sürekli.

X