İlk buluşma.. fazla mı tepki verdim acaba?

Benim güya işte senin evliliğini takmıyorum ailene söyle aileme söyle, ciddi düşünüp evlenelim diyen eski sevgilimin bu konuda yalan söylediğini anladım. Zaten çok da sevmiyordum, def ettim tek yanlışında.
Şimdiki sevgilim de boşanmış ben de boşandım ama biz arkadaştık o yüzden o niyetle görüşmeden bana çoğu şeyi anlattı eski eşi ile ilgili ama yine de benden sana tavsiye her ne kadar cinsellik düşünmüyorum derse de bu konuda fırsat bulursa affetmez sen de hoşlanıyorsan engel olamazsın ama çok da kasmadan akışa bıraksan mutlu olursun bence. Ben zor öğrendim ama akışa bıraktım sadece dikkatli ol, üzülmek istememeni anlıyorum ama seviyorsan duygularına azıcık da kapıl ki keyifli olsun. Şimdiki sevgilime kör kütük aşık deiilim, zaaflarını az çok anladım ona da rol yapmıyorum yemek işlerinde az çok beceriksiz olduğumu biliyor birbirimizle dalga geçiyoruz asıl ben onunla evlenecek miyim? Yalan mı söylüyor doğru mu?
Hemen cidd olduğunu söyleyen adama da güvenme. Ten uyumu da önemli o olmadan yürümüyor çünkü.
Telefonda görğştüğümüzde daha rahatım aslında. Ama yan yana geldiğimizde kasıldım çok. Yabancı gibi geldi. Sonuçta ilk kez yan yana geldik garipsemem çok normal. Ama kendimi çok iyi hissettiriyor. Rol yapmıyor gibi. Bunları düşünmek için erken tabiki ama herkesin dışardan görünen bi havası tarzı vardır illaki, başkası tanışsa bu kişiyle o da aynı düşünür bence. Anlamsız bi güven veriyo :) sarılmak ya da öpmek isteğini anlıyorum, şartlar çok başka olsa hiç evlenmemiş olsam uzun zamandan sonra sevgilim olsa ben de hissetmek isterim onu sarılmak öpmek isterim. Bir de erkekler de bu his daha kuvvetli sonuçta. Kendi şehrine de çağırabilirdi beni, tek yaşıyor, birlikte kalalım diyebilirdi. Ama benim şehrime gelmek istiyor hep.
Bir de yüzyüze görüşmeden sonraki tavırları daha değişti. Yani daha kendini biliyor şekilde konuşuyor, duygularını aktarıyor.
Bakalım umarım hikayenin sonunda yanılan üzülen ben olmam :)

Gayet yerinde davranmışsınız..ilk buluşmada gereksiz samimi davranmış arkadaşınız..ama ailenize hediye alıp elin boş gitme demesi bir incelik olmuş:))hoşbir davranış bana göre..:KK66:
İlk an da komik geldi nedense ama sonradan düşününce evet dediğiniz gibi ince bi davranış ☺️

X