ilk aşkını unutamayanlar

Bi yerde okumuştum galiba, eksik bıraktığınız şeyi beyin tamamlar yazıyordu.
Kalbiniz ondayken evlenmeniz hata olmuş.
Kısır döngü gibi, mutsuz oldukça mutsuz etmiş, mutsuz ettikçe daha çok mutsuz olmuşsunuz.
Eşinizle olan sorunlar yüzden de onunla olsaydım mutlu olurduk diye düşünüp iyice gözünüzde büyütmüşsünüz.
Eğer sizde gönlü olsaydı evlenmenize izin vermez ve ilk öğrendiğinde yanınızda olurdu.
Belli ki vicdan azabı çekiyorsunuz. Eşiniz ve çocuğunuzla mutlu olmaya çalışın. Başka bi adamı düşünmek ailenize büyük haksızlık. İnşAllah başarırsınız.

keske evlenmeseydiniz hadi gectim cocuk yapmasaydiniz baskasini sevmek. bana tuaf geldi neyse yorum yapmak istemiyorum sacmaa

inşaAllah haklısınız ama işte rahatlayabilmek için sizlerle paylaşmak istedim zaten yanlış bir duygu doğruluğunu asla savunmam nasıl yenerim diye düşünüyorum bende istemiyorum yani

haklısın yasolın çok hemde
Daha oncede yazmistim sana canim ama kirilmistin bana... haklisin belki sanane demekle ama goruyorsun mutsuzluk huzursuzluk her kotu seyi beraberinde getiriyo en kotusu sagligin gidiyo... sonra da boyle gecmiste uzak kucucuk bir isiga tutunmaya calisiyorsun... bi guzel seyler yasa bakayim bi daha aklina geliyor mu gecmis bak gor

çok iddaalı konuşuyorsunuz gibi geldi bana sanki zina yapmışım gibi
Düşünün eşiniz bilse ne der. Tamam karıcım başkasını düşünebilir ama bana sarılıp uyuyabilirsin mi der?
Ya da aynı şey sizin başınıza gelse ne derdiniz?
inşaAllah haklısınız ama işte rahatlayabilmek için sizlerle paylaşmak istedim zaten yanlış bir duygu doğruluğunu asla savunmam nasıl yenerim diye düşünüyorum bende istemiyorum yani
Bizde zaten elimizden geldiğince nasıl yenebilirsiniz diye yardımcı olmaya çalışıyoruz.
büyük konuşmayın hanımlar :)
Bu konu çok farklı sizin konuyla bağlantılı değil. O yüzden arkadaşa yanlış anlaşılacak konu sabote olmasın dedim

bende kucukken platonik asik olmustum.16 yil sonra kader birlestirdi evlendik.baska hickimseyle kendimi birarada goremezdim.taliplerimi geri gonderdim.onlarin bana onu soylemesi hakaret gibiydi...yillarca onu gormedim ama icimde bir kosede yeri cok farkliydi. kisiligini dusunce tarzini bilmiyordum.evlendik cok iyi bir insan iyi davraniyor oda beni seviyor.oda daha once evlenmemis hic...fakat hayata bakis acimiz farklilasabiliyor. benim istedigimi o istemiyor. yapilacak bir isi agirdan alir gamsiz lik cok.buda beni deli ediyor.. hakkinizda hayirlisini isteyinbaze n cok pisman oldugum anlar oluyor..o zaman cocuktun.istekleri n hayata bakisin farkliydi..esin iyiyse herkonuda hic dert etme.. benden tavsiye

Benim de içimde uhde kalan hiç bir şey yaşayamadığım bi çocukluk aşkım var 14 15 yaşındaydım o zaman o da beni seviyordu biliyorum yazlık komşumuzdu o biraz açılır gibi oldu çocukluk mu denir bilmiyorum ama bisey yaşayamadık keşke diyorum bazen.... şu an evli çocuğu var arada aklıma gelince içim inceden sızlar o kadar geçmişe takılı kalmamak lazım bence ben kader deyip geçiyorum ablam bile sosyal medyada görünce aklıma geliyorsunuz diyor öylebi sızı işte..

akraba evliliği dinen ve kanunen yasak mı ki ?
saçmalamayın lütfen yani tamam sizin mide almasın ama bu da hayatın gerçeği
hayatın gerçeği diye anormalliği desteklemek mi gerek ? akraba evliliği zararlı işte genetiği bozuk bebeler doğuyor illa yasak mı olması gerek kötü bir şeyi desteklememek için siz saçmalamayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…