ilk aşkını unutamayanlar

Simdi iki yasinda bir cocugu olan kadin sadece cocuguna kitlenir baska hic birsey onemli olmaz.
Bos vakit birakmayin ozaman.kitap okuyun bol bol.bu adeta takinti hastaligjna donusmus.
Tedavi olmalısınız
inanırmısın hiç boş vaktim yok gerçekten sabahtan akşama kadar oğlumla ilgileniyorum ev işi yemek kitap okuma sınavlar gerçekten boş değilim yani ama gece olunca yada ufacık bir boşlukta aklım gidiyoır

kötüyü akla getirme canım düşünce düşünceyi çeker o yüzden bence ihtimal sıfır

yani canım hatırlamamak için hafızayı komple silemk gerek ki bu da mümkün değil kimse için ama unutcağım inşAllah

Biri de bana 30 olunca evleniriz demişti ben de 28 filan olsa diyordum safça.30 olmadan başkasıyla evlendi bir de aynı semtteyiz teneşire gelesice şeroyla
:))))sabaah sabah hasta halimle iyi geldi .evet 5 dk sonrası belli olayan bir hayatta varsayımlar üzerine yaşamak ne kadar mantıklı ki böyle söylüyorlar şaşıyoırum zaten kendisi de söylediği yaşta evlenemedi :)
herşeyi biliyormuş gibi konuşmaları yokmu :)
allaha şükür benden uzaklar ve bende çok uzağım

kötüyü akla getirme canım düşünce düşünceyi çeker o yüzden bence ihtimal sıfır
Unutun gitsin gercekten soyluyorum. Bu kisi sizin eski esiniz yada eski sevgiliniz olsa cok sevip ayrilmis olsaniz en azindan mantikli bir sebebi olabilirdi ama siz hicbirsey yasamamissiniz adam sizi hicbir zaman sevmemis. Sizde onu kafanizda buyutmussunuz olanlar bundan ibaret. O kisiyi gercekten sevmiyorsunuz bence oncelikle bunu kabul edin. Hickimse kendisini sevmeyen birini boyle yillar boyu sevemez cunku. Size pas vermedigi icin yasayamadiklariniz aklinizda o kisiyi buyutmus sadece

mutsuzluk sebebi kocamsa tabi hiç bir şey haklı çıkarmaz bu konuda o da ayrı mesele

haklısın ulaşamadığımdan olsa gerek bu düşünceler

Takıntıdan başka bişey diil
Ayrıca ilmihalde okumuştum
Bu tip kadınlar evliliğine uğursuzluk getirirmiş , eskisini özlemesi..
Yolunuza bakın derim

Takıntıdan başka bişey diil
Ayrıca ilmihalde okumuştum
Bu tip kadınlar evliliğine uğursuzluk getirirmiş , eskisini özlemesi..
Yolunuza bakın derim

Çiftlerden birinin aklı başkasında olursa evlilikte huzursuzluk olması çok normal, uğursuzluk dediğiniz bu olsa gerek. Erkeğin aklı başkasında olunca uğursuzluk olmuyor muymuş? Eleştirmek değil niyetim ama söylemeden geçemedim.

Konu sahibi size gelince evliliğinizde mutsuz olduğunuz için bunları düşündüğünüz o kadar açık ki. Eski konularınızı okumadım, eşinizin kötü alışkanlıklarını bıraktığını söylüyorsunuz. Ama çokça kötü şeyler yaşadıktan sonra tekrar sıcak bir ilişkiye kavuşmanız çok zor. Bu sebeple evliliğin varlığı mutsuzluğunuzun temeli olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…